Teenused


 • Apotheka tasuta beebipakk

  Apotheka tasuta beebipakk

  PALJU ÕNNE IMEARMSA LAPSE SÜNNI PUHUL!

  Õnneliku sündmuse tähistamiseks kingib Apotheka sulle tasuta beebipaki! Beebipakk sisaldab meie apteekrite poolt kokku pandud parimaid beebihooldustooteid.

  Info ja broneerimine
 • UUS! Kuiva silma test

  UUS! Kuiva silma test

  Ebamugavustunnet silmades põhjustavad mitmesugused tegurid. Näiteks keskkonnamõjurid – päike, tuul, tolm ja kuiv õhk. Lisaks on järjest olulisem õhusaaste (peenosakesed) osatähtsus tervisemõjurina.
  Teisalt ka pikaaegne silmade pingutamine, kui istud kaua arvuti või teleri ees. Samuti väsitavad silmi kontaktläätsed, mõningate ravimite tarvitamine ning vananemine.

  Silmade säästmiseks on kolm tõhusat nippi: niisuta, toida ja kaitse!

  Info ja broneerimine
 • UUS! Füsioterapeudi konsultatsioon

  UUS! Füsioterapeudi konsultatsioon

  Füsioterapeudi vastuvõtul leitakse lahendus mitmesugustele skeletilihassüsteemiga seotud küsimustele, milleks võib olla igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav lihastundlikkus, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem. Füsioterapeut selgitab, kuidas teie funktsionaalseid võimeid parandada, nõustab ning vajadusel soovitab abivahendeid.

  Info ja broneerimine
 • UUS! Toitumisnõustamine

  UUS! Toitumisnõustamine

  Teadlik söömine annab meile vajaliku hulga toitaineid, parema enesetunde ja aitab ennetada mitmeid terviseprobleeme. Toitumisnõustamine on mõeldud kõigile, kes soovivad saada nõu ja abi oma toidulaua muutmisel tervislikumaks või kes soovivad saada tagasisidet oma seniste toitumisharjumuste kohta. Toitumisnõustaja aitab Sul teha paremaid valikuid – mida süüa, millal süüa ja mida poest osta. Infot erinevate toitumissuundade kohta on palju ja Sul võib olla raske selles infokülluses orienteeruda. Meie nõustajate soovitused põhinevad peamiselt Põhjamaade toitumissoovitustel ja Eesti uutel toitumissoovitustel. Toitumine peab olema tasakaalus, arvestama inimese eripärasid ning muuhulgas on oluline osa ka maitse-eelistustel.

  Info ja broneerimine
 • UUS! Soodustusega abivahendid

  UUS! Soodustusega abivahendid

  Suurematest Apotheka apteekidest saab soetada Sotsiaalkinslustusameti poolse hüvitusega abivahendeid – inkontinentsitooteid, nahahooldusvahendeid ja ortoose.

  Uriinipidamatus ehk inkontinentsus on üpris levinud probleem. Eestis on selle probleemiga hädas ligi 120 000 inimest, kes vajavad igapäevaselt mõnda uriinipidamatuse toodet (mähkmed, sidemed, imavad aluslinad jms). Pidamatust võivad esile kutsuda teatud haigusseisundid (parkinsoni tõbi, diabeet, dementsus, sclerosis multiplex, vähkkasvajad, arengupeetus), liikumispuue (nt halvatus), sünnitus. Probleem süveneb eaga. Ortooside vajadus ei olene east ega soost ning võib ajaga muutuda. Apotheka apteekidest on võimalik soetada alaselja-, põlve-, hüppeliigese-, küünarliigese-, randmeortoose ja varbatugesid (Hallux valgus)

  Info ja broneerimine
 • UUS! Apotheka Meeldetuletaja

  UUS! Apotheka Meeldetuletaja

  Apotheka Meeldetuletaja on uudne teenus, mis aitab sinu eest pikendada kordusretseptid ja tagada ravimite õigeaegse toimetuse sinuni.  

  Teenuse fookuses on kliendi personaalsus, järjepidevaks ravimikasutuseks vajalike eelduste loomine ning asjatundlik erialane nõustamine – loome sinu jaoks sujuva ja tervikliku apteegiteenuse ilma, et sina peaksid oma korduvretseptide pikendamise, väljaostu ja ravimite õigeaegse kättesaamise pärast muret tundma. Oleme sulle selles abiks!

  Info ja broneerimine
 • Hemoglobiini määramine

  Hemoglobiini määramine

  Inimesed sagedasti kurdavad väsimust, pearinglust, hingeldust ja muid sümptomeid, mida põhjustab normaalsest hemoglobiini tasemest erinev näitaja. Kui normväärtusest kõrvalekalle on tuvastatud varakult, on võimalik ennetada mitmeid tõsiseid tüsistusi ning parandada inimese enesetunnet, korrigeerides toitumisharjumusi või muid tervisliku eluviisi parandavaid tegureid.

  Info ja broneerimine
 • Jalaveenide diagnostika

  Jalaveenide diagnostika

  Kas olete märganud, et jalad väsivad kiiresti, tunduvad rasked nagu pakud ja päeva lõpuks jalad valutavad? Lisaks on jalad turses ja sääremarjad tõmbuvad tihti krampi? Apotheka apteekides viiakse läbi jalaveenide diagnostika, millega saab ülevaate jalaveenide olukorrast ja veenilaiendite tekkeriskist.

  Info ja broneerimine
 • Jalgade tervisekontroll

  Jalgade tervisekontroll

  Iga inimene kõnnib oma elu jooksul mitu tiiru ümber maakera, mistõttu koormus jalgadele on tohutu. Kui me pöörame tähelepanu sellele, mida me oma jalas kanname ehk kas valitud jalanõu on mugav, toetab jalga ning vähendab põrutust, siis on võimalik jalaprobleeme õigeaegselt ennetada või juba tekkinud kaebusele leevendust saada.

  Info ja broneerimine
 • Kehakoostise määramine

  Kehakoostise määramine

  Söömine on nii tavapärane tegevus, et inimene enamjaolt ei mõtle, mida, kui palju ja milleks ta sööb. Kuid tõsiasi on see, et koosneme sellest, mida sööme. Seetõttu on toidul suur roll inimese tervisele, elukvaliteedile ja töövõimele. Kehakoostise määramine aitab välja selgitada organismi tervisliku seisundi ning selle põhjal saab järeldada, kas on soovitatav muuta söömisharjumisi ja elustiili tervislikumaks.

  Info ja broneerimine
Page
Küsi apteekrilt