Teenused


 • COVID-19 vaktsiini tõhustusdoosiga vaktsineerimine

  COVID-19 vaktsiini tõhustusdoosiga vaktsineerimine

  Inimestel, kelle vaktsineerimise kuur on lõpetatud, soovitatakse teha teatud kuude möödumisel tõhustusdoos, et vältida rasket haigestumist COVID-19sse.

  Info ja broneerimine
 • Tubakast loobumise nõustamise teenus

  Tubakast loobumise nõustamise teenus

  76 % suitsetajatest soovib oma sõltuvusest vabaneda, kuid selle eesmärgi saavutamine ei ole nii lihtne. Erinevad uuringud on näidanud, et loobumine õnnestub kõige paremini, kui tubaka tarvitamisest loobuda ühekorraga, kasutada nikotiinsõltuvuse ravi ning kaasata tubakast loobumise nõustaja. Professionaalse nõustaja nõu ja toetuse abil võib tubakast loobumise võimalus olla koguni mitmeid kordi tõenäolisem, kui üksi loobumist katsetades.

  Info ja broneerimine
 • Gripivastane vaktsineerimine

  Gripivastane vaktsineerimine

  Gripp on raske hingamisteede nakkushaigus. WHO ja ECDC ekspertide hinnangul põhjustab gripp maailmas 40 000 kuni 220 000 surmajuhtu aastas ning igal gripinakkuse hooajal haigestub 5–15% riigi elanikkonnast. Parim viis grippi haigestumise ennetamiseks on vaktsineerimine.

  Info ja broneerimine
 • COVID-19 enesetestimise teenus

  COVID-19 enesetestimise teenus

  Pakume võimalust viia apteegis läbi COVID-19 kiirtest apteegitöötaja juhendamisel. Negatiivse testi tulemuse korral väljastatakse tõend, mis kinnitab, et test on läbi viidud apteegis ja selle tulemus on negatiivne.

  Info ja broneerimine
 • COVID-19 vastu vaktsineerimine

  COVID-19 vastu vaktsineerimine

  COVID-19 viiruse leviku ja haigestumise vähendamiseks on vajalik elanikkonna vaktsineerimine. Mida suurem on vaktsineeritute osakaal, seda väiksem on haiguse levik.

  Info ja broneerimine
 • Kasvajate geneetilise riski testid

  Kasvajate geneetilise riski testid

  Eestis haigestub elu jooksul vähki keskmiselt iga kolmas mees ja iga neljas naine. Eestis diagnoositakse praegu liiga suur osa pahaloomulisi kasvajaid liiga levinud staadiumis, mil haiguse prognoos elule on juba halb. Vajalikud on selle olukorra muutmiseks uued lahendused.

  Info ja broneerimine
 • Vererõhu mõõtmine

  Vererõhu mõõtmine

  Kõrge vererõhk on väga levinud tervisehäire, mille esinemist inimesed tihti ise ei taju. Kõrge vererõhk on insuldi, müokardiinfarkti, südamepuudulikkuse, neerukahjustuse, mälu- ja mõtlemistegevuse häirete ning enneaegse surma riskitegur. Kui tervisehäire on tuvastatud õigel ajal, saab vähendada tüsistuste tekke ohtu ja pikendada tervelt elatud aastate arvu.

  Info ja broneerimine
 • Veresuhkru määramine

  Veresuhkru määramine

  Suhkrutõbi (ka diabeet, suhkruhaigus) on hakanud kogu maailmas võtma epideemia mõõtmeid. Õigeaegne veresuhkru normväärtusest kõrvalekalde tuvastamine aitab vältida mitmesuguseid tõsiseid tüsistusi, nagu silma-, neeru-, südame-, veresoonkonna, jala- ja närvikahjustused.

  Info ja broneerimine
 • Kolesterooli määramine

  Kolesterooli määramine

  Inimeste arv, kel on avastatud kõrge kolesteroolitase, suureneb aasta-aastalt. Kõrge kolesteroolitaseme tõttu suureneb südame- ja ajuinfarkti haigestumise ning veresoonte lubjastumise ehk ateroskleroosi risk. Selle juures on oma roll ka vanusel, pärilikul eelsoodumusel, kaasuvatel haigustel, ülekaalulisusel, valedel toitumisharjumustel, alkoholiga liialdamisel, vähesel füüsilisel aktiivsusel ja ravimitelgi.

  Info ja broneerimine
 • Hemoglobiini määramine

  Hemoglobiini määramine

  Inimesed sagedasti kurdavad väsimust, pearinglust, hingeldust ja muid sümptomeid, mida põhjustab normaalsest hemoglobiini tasemest erinev näitaja. Kui normväärtusest kõrvalekalle on tuvastatud varakult, on võimalik ennetada mitmeid tõsiseid tüsistusi ning parandada inimese enesetunnet, korrigeerides toitumisharjumusi või muid tervisliku eluviisi parandavaid tegureid.

  Info ja broneerimine
Page