Kliendikaart

Apotheka kaardiga suurim hinnavõit!

Kliendikaardi tegemine on tasuta ja sa saad selle teha eraldi väljastatud kaardina või kasutada kliendikaardina oma ID-kaarti! 

Kliendikaardi hüved: 

*Kui klient on nõustunud e-kirja pakkumiste saamisega
**Kõik tooted, v.a käsimüügi- ja retseptiravimid ning kliendikaardipakkumised.

Seenioridele alati odavam: 

  • Seeniorid (60+) saavad Apotheka kliendikaardiga koheselt 5% allahindlust kõigilt toodetelt (v.a retseptiravimid ja kliendikaardipakkumised).

Teised Apothekas kehtivad kaardid:

Image 1

Eesti Patsientide Liidu tervisekaart

Tervisekaardi omanikule kehtivad samad soodustused, mis Apotheka kliendikaardi omanikule. Lisaks on Apotheka apteegiteenused tervisekaardi omanikule tasuta: registreeru teenustele. Enne esimese ostu sooritamist tuleb tervisekaart apteegis registreerida ja siduda Apotheka kliendikaardiga. Hilisemaid oste tehes piisab vaid kliendikaardist ja kõik selle soodustused laienevad liidu liikmetele automaatselt. Loe tervisekaardist lähemalt.

Image 2

Partnerkaart

Partnerkaardi omanikule kehtivad samad sooduspakkumised, mis Apotheka kliendikaardi omanikule. Tutvuge igakuiste sooduspakkumistega. Partnerkaart kehtib Selveri Apotheka apteekides. Partnerkaart ei kehti paralleelselt Apotheka kinkekaardiga.

"Minu konto" iseteeninduskeskkond

Logides Apotheka kodulehel sisse ID-kaardi, mobiili-ID, SmartID või pangalingi kaudu, pääsed iseteeninduskeskkonda, kust saad näha:

  • oma ostuajalugu,

  • palju oled kliendina raha säästnud,

  • oma a-raha protsenti ja kogutud a-raha,

  • kliendiandmeid. 

Loe lähemalt