Apotheka kingikampaaniate tingimused

TUTVU TINGIMUSTEGA


Sünnimärgi uuring Confidos  - loosikampaania 

Loosikampaanias osalemiseks tuleb osta Apotheka e-apteegist perioodil 01.04.- 30.04.2024 vähemalt 35 € eest ilu-ja tervisetooted (ühekordne ostukorvi suurus). Kampaania ei laiene ravimitele.

 1. Kampaania läbiviijaks on Mustamäe Apteek OÜ registrikood 12694290
 2. Kampaanias on võimalik osaleda 01.04.- 30.04.2024.
 3. Iga eelnimetatud tingimustele vastava ostuga, saab ostja õiguse registreeruda kampaanias osalemiseks.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt 35 € eest ilu- või tervisetooted ja lisada Loosipilet
 5. Kampaanias ei osale ostutšekid, mille alusel ostetud kaup on pärast kampaania lõppu täielikult tagastatud või ostusummaks jääb vähem kui 35 €.
 6. Püsiklient saab kampaanias osaleda korduvalt ning iga tingimustele vastav ostutšekk osaleb auhindade loosimisel.
 7. Kampaania auhinnafondis on:

  5 x sünnimärgi uuring Confidos. Ühe uuringu väärtus 55 €

  Sünnimärgiuuring Dermtest on lihtne, mugav ja usaldusväärne teledermatoskoopia uuring, mille käigus tehakse sünnimärgist või nahamoodustisest suure suurendusega ülesvõte nahaarst-onkoloogile diagnostikaks. Uuringuga selgub, kas sünnimärgis on tunnuseid, mis viitavad nahavähile, melanoomile või nende tekkele ning vastavalt sellele otsustatakse, kas sünnimärk tuleb eemaldada või on vaja edasi jälgida. Sisaldab ühe sünnimärgi uuringut.

 8. Loosimine toimub: 02.05.24
 9. Auhinna võitja nimi avalikustatakse kodulehel hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast loosimise toimumist.
 10. Kampaania korraldaja võtab võitjaga personaalselt ühendust hiljemalt kolm tööpäeva pärast loosimise toimumist e-posti või telefoni teel.
 11. Kampaanias osalemisega nõustub osaleja oma isikuandmete töötlemisega kampaaniaga seotud eesmärkidel ning oma nime avaldamisega e-apteegi kodulehel. Kampaania korraldaja säilitab kampaaniaga seotud võitja andmeid 3 kuud kampaania lõppemisest arvates. Teiste kampaanias osalemiseks registreerinud isikute kampaanias osalemisega seonduvaid andmeid säilitab kampaania korraldaja 2 nädala jooksul arvates kampaania lõppemisest.
 12. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul kui:
  a) võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, sh juhul, kui ostja on tagastanud ostetud kauba osaliselt või tervikuna, mille tõttu ostja võiduga seotud ühekordse ostukorvi suurus jääb alla 35 €.
  b) võitjaga ei ole hiljemalt 2 nädalat peale loosimist ühendust saadud.
 13. Loosimises ei saa osaleda kampaania korraldamisega või auhindade loosimisega seotud isikud ja nende pereliikmed.
 14. Auhinda ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.
 15. Kampaaniaga seotud küsimuste ning pretensioonide osas saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee
 16. Pretensioonid tuleb esitada hiljemalt 2 nädala jooksul kampaania lõppemisest arvates (hiljemalt 16.05.2024).
 17. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania või muuta kampaania tingimusi, teatades sellest korraldaja Facebook ja/või kodulehe vahendusel.

E-apteegi tagasiside-kampaania tingimused

 1. Kampaania läbiviijaks on Mustamäe Apteek OÜ registrikood 12694290
 2. Kampaania kehtib 18.03.-30.04.2024.
 3. Loosikampaanias osalemiseks tuleb kirjutada Apotheka e-apteegist ostetud toote kohta tagasiside. Tagasisidet saab jätta ainult ilu- ja tervisetoodetele, ravimitele jätta ei saa. Seda saad teha aprilli lõpuni kahel erineval moel

  a) Vajuta samas e-kirjas nuppu „Jäta tagasiside“ (ei pea olema sisse logitud) ja saad kohe kirjutada kasutuskogemusest ostetud toote juurde.
  b) Mine Apotheka e-apteegi (apotheka.ee) lehele, logi sisse ja kirjuta oma kasutuskogemusest vastava toote juurde.
  c) Tagasisidet saad kirjutada ka juba varasemalt ostetud toodete (mitte-ravimite) kohta, millele sa ei ole veel tagasisidet jätnud. Varasemad e-apteegi tellimused leiad, kui logid sisse Minu konto ---> Minu tellimused
 1. Iga kirjutatud tagasiside osaleb loosimises.
 2. Auhinnaks on 3 x ilutoodete komplekt väärtusega 65 €. Loosipakid võivad omavahel sisu poolest natuke erineda.
 3. Loosimine toimub 02.05.24
 4. Auhinna võitja nimi avalikustatakse Apotheka sotsiaalmeedias ja kodulehel hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast loosimise toimumist.
 5. Kampaania korraldaja võtab võitjaga personaalselt ühendust hiljemalt kolm tööpäeva pärast loosimise toimumist e-posti või telefoni teel. Võitja peab auhinnale järele tulema kokkulepitud kohta 1 kuu jooksul kampaania lõppemisest arvates ( hiljemalt 30.05.2024)
 6. Kampaanias osalemisega nõustub osaleja oma isikuandmete töötlemisega kampaaniaga seotud eesmärkidel ning oma nime avaldamisega eeltoodud digimeediakanalites. Kampaania korraldaja säilitab kampaaniaga seotud võitja andmeid 3 kuud kampaania lõppemisest arvates. Teiste kampaanias osalemiseks registreerinud isikute kampaanias osalemisega seonduvaid andmeid säilitab kampaania korraldaja 2 nädala jooksul arvates kampaania lõppemisest.
 7. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul kui: võitjaga ei ole hiljemalt 2 nädalat peale loosimist ühendust saadud.
 8. Loosimises ei saa osaleda kampaania korraldamisega või auhindade loosimisega seotud isikud ja nende pereliikmed. Auhinda ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.
 9. Kampaaniaga seotud küsimuste ning pretensioonide osas saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee
 10. Pretensioonid tuleb esitada hiljemalt 2 nädala jooksul kampaania lõppemisest arvates (hiljemalt 14.05.2024).

Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania või muuta kampaania tingimusi, teatades sellest korraldaja Facebook ja/või kodulehe vahendusel.


Nahahoolduse konsultatsioon loosikampaania tingimused - loosimine on lõppenud! 

1.04 toimunud loosimise võitjad: 

Triin R.

Külli T.

Palju õnne võitjatele!


Apotheka püsiklientide sünnipäevakood

Kliendi sünnipäeval ja sellele järgneva kahe nädala jooksul saab klient kasutada talle e-posti teel saadetud ühekordset sooduskoodi, mis annab 5 €  soodustust tellimuselt, mis sisaldab vähemalt 20 € eest mitteravimeid. Ostukorvi arvestuses ei osale käsimüügi- ega retseptiravimid. 

 • E-apteegis sisseloginud klient saab 5 € kupongi kasutada, kui ostukorvis sisalduvate mitteravimite väärtus koos käibemaksuga ületab 20 €. 
  - Kui ostukorv sisaldab ka ravimeid, siis ravimid ostukorvi väärtuse arvestamisel ei osale. Ravimina käsitletavad tooted on e-apteegis vastavalt tähistatud (toote juures märkus "käsimimüügiravim" või "retseptiravim").
 • Kood kehtib ühekordselt.
 • Kui sooduskoodi kasutatakse pärast kampaania perioodi, siis 5 EUR soodustus ei rakendu. 
 • Kampaania läbiviijaks on Mustamäe Apteek OÜ, registrikood 12694290.
 • Kampaaniaga seotud küsimustes saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee.
 • Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest kodulehe vahendusel