Apotheka kingikampaaniate tingimused

TUTVU TINGIMUSTEGA


E-apteegi superpakkumised -50%

-50% soodustuse saamiseks pead ostma kampaanias osalevaid tooteid vähemalt 10 € eest. Kampaanias osalevad tooted leiad SIIT.  

Kampaania kehtib ainult Apotheka e-apteegis. Kampaania kehtib kuni 31.07.2024 või kuni kaupa jätkub.


Apotheka päikese loosikampaania reeglid

Loosikampaanias osalemiseks tuleb osta Apotheka e-apteegist, Apotheka Beauty e-poest või Apotheka apteekidest perioodil 20.05.-31.07.2024 vähemalt üks Babé, Bionike, Avène, Isdini või Sensilise päikesekaitse- või päevitusjärgne toode. Kampaanias osalevad tooted leiad SIIT.

 1. Kampaania läbiviijaks on Allium UPI OÜ registrikood 11331786.
 2. Kampaanias on võimalik osaleda 20.05.-31.07.2024.
 3. Iga eelnimetatud tingimustele vastava ostuga, saab ostja õiguse registreeruda kampaanias osalemiseks.
 4. Kampaanias osalemiseks peab Apotheka apteekidest, e-apteegist või Apotheka Beauty e-poest ostes ostukorvis olema vähemalt üks Babé, Bionike, Avène, Isdini või Sensilise päikesekaitse- või päevitusjärgne toode ning klient peab ostukorvis klikkima „Osalen loosis“. Apotheka apteekidest ostes peab klient minema kampaanialehele https://www.apotheka.ee/paikeseloos, sisestama oma andmed ja ostutšeki numbri.
 5. Kampaanias ei osale ostutšekid, mille alusel ostetud kampaaniatoode on pärast kampaania lõppu tagastatud.  
 6. Klient saab kampaanias osaleda korduvalt ning iga tingimustele vastav ostutšekk võimaldab osaleda loosimisel.
 7. Kampaania auhinnafondis on:
  1 x 2500 € Estravel kinkekaart
  5 x 200 € väärtuses päikesetooteid: BIONIKE SUN PÄIKESEKAITSEPIIM LASTELE SPF50+ 200ML, ISDIN PÄIKESEKAITSEÕLI PÄEVITUST SOODUSTAV SPF30 200ML, SENSILIS PÄIKESEKAITSEGEEL MATISTAV ÜLIKERGE SPF50+ 40ML, BABE SUPER FLUID EMULSIOON NÄOLE TOONIV SPF50 50ML, AVENE SUN PÄEVITUSJÄRGNE KREEM-GEEL TAASTAV 200ML, AVENE SUN PÄIKESEKAITSEPULK SPF50+ 8G, ISDIN HUULEPALSAM SPF50+ 4G, SENSILIS PÄIKESEKAITSESPREI KEHALE SPF50+ 200ML
 8. Loosimine toimub 05.08.2024
 9. Auhinna võitja nimi avalikustatakse kodulehel ja/ või sotsiaalmeedias hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast loosimise toimumist.
 10. Kampaania korraldaja võtab võitjaga personaalselt ühendust hiljemalt kolm tööpäeva pärast loosimise toimumist e-posti või telefoni teel. Võitja peab auhinna vastu võtma 1 kuu jooksul kampaania lõppemisest arvates (hiljemalt 04.09.2024).
 11. Kampaanias osalemisega nõustub osaleja oma isikuandmete töötlemisega kampaaniaga seotud eesmärkidel ning oma nime avaldamisega eeltoodud digimeediakanalites. Kampaania korraldaja säilitab kampaaniaga seotud võitja andmeid 3 kuud kampaania lõppemisest arvates. Teiste kampaanias osalemiseks registreerinud isikute kampaanias osalemisega seonduvaid andmeid säilitab kampaania korraldaja 2 nädala jooksul arvates kampaania lõppemisest.
 12. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul kui:
  a) võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, sh juhul, kui ostja on tagastanud ostetud kauba osaliselt või tervikuna, mille tõttu ostja võiduga seotud ostukorvis ei ole kampaaniatoodet;
  b) võitjaga ei ole hiljemalt 2 nädalat peale loosimist ühendust saadud.
 13. Loosimises ei saa osaleda kampaania korraldamisega või auhindade loosimisega seotud isikud ja nende pereliikmed.
 14. Auhinda ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.
 15. Kampaaniaga seotud küsimuste ning pretensioonide osas saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee
 16. Pretensioonid tuleb esitada hiljemalt 2 nädala jooksul kampaania lõppemisest arvates (hiljemalt 18.08.2024).
 17. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania või muuta kampaania tingimusi, teatades sellest korraldaja Facebook ja/või kodulehe vahendusel.

Apotheka ESTRAVEL sooduskoodi kampaaniatingimused

 • Kampaaniat korraldab Mustamäe Apteek OÜ ning see kehtib üksnes Apotheka e-apteegis (www.apotheka.ee) tehtavatele ostudele (kehtib ainult mitteravimite ostmisel) kuni 30.06.2024.
 • Apotheka e-apteegi registreerunud kasutaja (püsiklient) saab 10% allahindlusega sooduskoodi kasutada, kui ostukorvis olevate mitteravimite väärtus koos käibemaksuga ületab 25 EUR
 • Kui ostukorv sisaldab ka ravimeid, siis ravimid ostukorvi väärtuse arvestamisel ei osale. Ravimina käsitletavad tooted on e-apteegis vastavalt tähistatud (toote juures märkus "käsimüügiravim" või "retseptiravim").
 • Ühe ostukorvi kohta saab kasutada korraga üht sooduskoodi
 • Kui  sooduskoodi kasutatakse pärast kampaania perioodi, siis 10% allahindlust ei rakendu.
 • Sooduskoodi saab püsiklient kampaania kestel kasutada korduvalt, kuid korraga saab kasutada üht sooduskoodi.
 • Kampaaniaga seotud küsimustes saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee
 • Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus kampaania igal ajal katkestada, teatades sellest www.apotheka.ee kodulehe vahendusel.

Apotheka püsiklientide sünnipäevakood

Kliendi sünnipäeval ja sellele järgneva kahe nädala jooksul saab klient kasutada talle e-posti teel saadetud ühekordset sooduskoodi, mis annab 5 €  soodustust tellimuselt, mis sisaldab vähemalt 20 € eest mitteravimeid. Ostukorvi arvestuses ei osale käsimüügi- ega retseptiravimid. 

 • E-apteegis sisseloginud klient saab 5 € kupongi kasutada, kui ostukorvis sisalduvate mitteravimite väärtus koos käibemaksuga ületab 20 €. 
  - Kui ostukorv sisaldab ka ravimeid, siis ravimid ostukorvi väärtuse arvestamisel ei osale. Ravimina käsitletavad tooted on e-apteegis vastavalt tähistatud (toote juures märkus "käsimüügiravim" või "retseptiravim").
 • Kood kehtib ühekordselt.
 • Kui sooduskoodi kasutatakse pärast kampaania perioodi, siis 5 EUR soodustus ei rakendu. 
 • Kampaania läbiviijaks on Mustamäe Apteek OÜ, registrikood 12694290.
 • Kampaaniaga seotud küsimustes saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee.
 • Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania, teatades sellest kodulehe vahendusel