Ravimite personaalne pakendamine

Ravimite personaalne pakendamine

Personaalse pakendamise teenuse eesmärk on tagada koostöös õdede, arstide ja apteekritega ravimite tarvitamise ohutus ja järjepidevus. Sinu ravimid pakendatakse vastavalt raviskeemile ja retseptidele ravimlinti kuupäeva ja kellaaja kaupa eraldi pakenditesse nii, nagu arst ja apteeker on soovitanud. Nii saad enda pidevalt tarvitatavaid ravimeid võtta mugavalt ja korrapäraselt ning väldid ravimite unustamist või valel ajal võtmist.

KUIDAS SEDA TELLIDA?

Helista telefonil 614 7000 või saada email jaendamine@apotheka.ee ja me võtame sinuga ühendust.

KAS TEENUST ON VÕIMALIK TELLIDA TEISELE INIMESELE?

Jah, on küll!
Kui sa hoolitsed oma pereliikme või tuttava ravimite eest, siis võid ka personaalse pakendamise teenust tema eest tellida. Eelnevalt vii ennast kindlasti kurssi sellega, milliseid ravimeid ja kuidas patsient kasutab. Samuti on oluline teada, kui kauaks olemasolevaid ravimeid jätkub – selle alusel saab apteekriga kokku leppida, mis kuupäevast alates on mõistlik üle minna personaalselt pakendatud ravimitele.
Kui oled end patsiendi ravimitega kurssi viinud, siis võta apteegiga ühendust tel 614 7000 ja seejärel saad juba ise apteekriga läbi arutada patsiendi ravimitega seotud küsimused, sõlmida teenusega liitumise lepingu ning kinnitada esimese tellimuse.

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED PERSONAALSE RAVIMIPAKI KOHTA

Loe lähemalt.

ROHKEM INFOT PERSONAALSE RAVIMIPAKI KOHTA

Loe lähemalt.