Ilusama ja tervema naha heaks

Kui pärast pikka ja külma talve märkad, et su näonahk on muutunud halliks ja elutuks, siis on viimane aeg oma ilurutiinid ja -tooted üle vaadata. Kuidas oma nahka kauni, terve ja säravana hoida saad lugeda dermatoloog Kaisa Viljari artiklist: Nahahoolduse ABC


dr. Kaisa Viljar: Olen Kaisa Viljar, arst-resident dermatoveneroloogia erialal. Pikad õpinguaastad viisid mind esmalt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialale ja sealt edasi juba Tartu Ülikooli arstiteadust õppima. Peale arstiks saamist asusin spetsialiseeruma residentuuri dermatoveneroloogia erialal. Õpingutele lisaks olen töötanud nii Eestis kui välismaal, nii riiklikes ülikoolihaiglates kui erasektoris esteetilise meditsiini valdkonnas. Minu silma paneb särama kõik, mis on nahaga seotud ja tunnen alati siirast tänutunnet, kui saan läbi oma töö inimeste ellu väärtust luua ja aidata patsiente mitte ainult nahaprobleeme ravides, vaid kaudselt ka patsientide elukvaliteeti parandades.


Loosimine on lõppenud! 
1.04 toimunud loosimise võitjad: 

Triin R.

Külli T.

Palju õnne võitjatele!

 

 

Loosikampaania tingimused

Loosikampaanias osalemiseks tuleb osta Apotheka e-apteegist perioodil 01.03.- 31.03.2024 vähemalt 39 € eest ilu-ja tervisetooted (ühekordne ostukorvi suurus). 
Kampaania ei laiene ravimitele.

 1. Kampaania läbiviijaks on Mustamäe Apteek OÜ registrikood 12694290
 2. Kampaanias on võimalik osaleda 01.03.- 31.03.2024.
 3. Iga eelnimetatud tingimustele vastava ostuga, saab ostja õiguse registreeruda kampaanias osalemiseks.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt 39 € eest ilu- või tervisetooted ja lisada Loosipilet
 5. Kampaanias ei osale ostutšekid, mille alusel ostetud kaup on pärast kampaania lõppu täielikult tagastatud või ostusummaks jääb vähem kui 39 €.
 6. Püsiklient saab kampaanias osaleda korduvalt ning iga tingimustele vastav ostutšekk osaleb auhindade loosimisel.
 7. Kampaania auhinnafondis on:

  2 x
  Personaalne nahakonsultatsioon dr. Kaisa Viljariga (väärtus 200 €) + 100 € Apotheka kinkekaart. Konsultatsioonid toimuvad Tartus (Tasku Keskuse Apotheka apteegis) või Tallinnas (Viru Keskuse Apotheka apteegis)

 8. Loosimine toimub: 1.04.24
 9. Auhinna võitja nimi avalikustatakse kodulehel hiljemalt viie tööpäeva jooksul pärast loosimise toimumist.
 10. Kampaania korraldaja võtab võitjaga personaalselt ühendust hiljemalt kolm tööpäeva pärast loosimise toimumist e-posti või telefoni teel. Võitja saab konsultatsiooni kasutada aprillikuus järgmistel kuupäevadel:

  - 11.04 või 12.04
  Tallinnas Viru keskuse Apotheka apteegis alates kella 16.00.Täpne aeg tuleb eelnevalt kokku leppida.
  - 8.04 või 9.04 Tartus Tasku Keskuse Apotheka apteegis alates kella 16.00. Täpne aeg tuleb eelnevalt kokku leppida.
  Kui mingil põhjusel väljapakutud kuupäevad ei sobi, siis saab individuaalselt uued võimalused kuupäevade suhtes üle vaadata.

 11. Kampaanias osalemisega nõustub osaleja oma isikuandmete töötlemisega kampaaniaga seotud eesmärkidel ning oma nime avaldamisega e-apteegi kodulehel. Kampaania korraldaja säilitab kampaaniaga seotud võitja andmeid 3 kuud kampaania lõppemisest arvates. Teiste kampaanias osalemiseks registreerinud isikute kampaanias osalemisega seonduvaid andmeid säilitab kampaania korraldaja 2 nädala jooksul arvates kampaania lõppemisest.
 12. Korraldajal on õigus jätta auhind üle andmata juhul kui:
  a) võitja ei vasta korraldaja poolt kehtestatud kampaania tingimustele, sh juhul, kui ostja on tagastanud ostetud kauba osaliselt või tervikuna, mille tõttu ostja võiduga seotud ühekordse ostukorvi suurus jääb alla 39 €.
  b) võitjaga ei ole hiljemalt 2 nädalat peale loosimist ühendust saadud.
 13. Loosimises ei saa osaleda kampaania korraldamisega või auhindade loosimisega seotud isikud ja nende pereliikmed.
 14. Auhinda ei maksta välja rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.
 15. Kampaaniaga seotud küsimuste ning pretensioonide osas saate ühendust võtta aadressil tagasiside@apotheka.ee
 16. Pretensioonid tuleb esitada hiljemalt 2 nädala jooksul kampaania lõppemisest arvates (hiljemalt 15.04.2024).
 17. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania või muuta kampaania tingimusi, teatades sellest korraldaja Facebook ja/või kodulehe vahendusel.