Kui soovid toote(id) Apotheka e-apteegile tagastada:

Täida siinsamas lehe allosas toodete tagastusvorm ning vali vormil endale sobivaim tagastusviis.

 • Apotheka apteek: tagastus Apotheka apteekide kaudu on tasuta.
 • Smartpost Itella pakiautomaat: tagastus on tasuta, 14 päeva jooksul>

  - Kui pakk saabus sinisesse pakiautomaati, saab paki tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis iganes sinisest pakiautomaadist üle Eesti.
  Sinisesse automaati saabunud pakki saab tagastada ka valgest pakiautomaadist vormistades tagastuse my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonnas saadetise numbri (triipkoodi) alusel.

  - Kui pakk saabus  valgesse pakiautomaati või pakipunkti, siis saab tagastuse vormistada vaid my.smartpost.ee iseteeninduskeskkonna saadetise numbri (triipkoodi) alusel, valida saab tagastamise nii valgest kui sinisest pakiautomaadist.

 • Omniva pakiautomaat:

  - Paki saad tagastada kõikidest Omniva pakiautomaatidest,
  - Vali ekraani „Tagastan paki“,
  - Sisesta ekraanile SMS-i või e-kirjaga saadud tagastuskood või skaneeri algne pakikood, kui saatja on enda kulul tagastust lubanud (Paki numbri saad sisestada ka käsitsi) ning jälgi ekraanil kuvatud juhiseid,
  - Aseta pakk koos vana kleebisega avanenud kappi ja sulge uks, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

  - Kui Sa ei saa pakiteatega tagastuskoodi, aga kauba müüja on lubanud tasuta tagastamist, saad pakiautomaadi paki tagastada algse pakikoodiga kõikidest Omniva pakiautomaatidest ja postkontoritest.
  -  Tagastatavale pakile jäta külge ka sellel olnud aadresskaart. Vali pakiautomaadi ekraanil „ Tagastan paki“, skaneeri triipkood või sisesta esialgne pakikood ning aseta pakk kappi, tagastuse aadresskaardi lisab pakile kuller, kui tuleb pakke korjama.

 • Omniva postkontor: tagastus läbi postkontori toimub kliendi kulul. Tagastus tuleks saata aadressile: “Netiapteegi Vae haruapteek” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“

 

Toode tuleb tagastamiseks korrektselt pakkida ning lisada järgnevad saaja aadressandmed: “Netiapteegi Vae haruapteek” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“.

Küsimuste korral palun võta ühendust e-maili aadressi: netiapteek@apotheka.ee või telefoni teel: 614 6000 (valik 1).

 


Tähelepanu!

Toote tagastamise võimalused ja tingimused sõltuvad sellest, kas tagastatav toode on ravim või muu apteegikaup.

Lõpuni vormistatud* tellimustes sisalduvad ravimid tagastamisele ei kuulu. Neid saab viia endale sobivasse apteeki hävitamiseks. *Lõpuni vormistatud tellimus on tellimus, mille eest makse on õnnestunud ning tellimus kinnitatud. Juhul, kui tellimus sisaldas retseptiravimeid, siis peale tellimuse kinnitamist muutub ka retseptide staatus Digiretseptikeskuses automaatselt "müüduks" ning nende staatust tagantjärele muuta ei saa. Ärikliendina vormistades on tellimus lõpuni vormistatud, kui maksemeetod on kinnitatud. Nii era- kui ka ärikliendina tellides saadetakse peale tellimuse kinnitamist e-posti teel ka vastav teavitus.


TOODETE TAGASTUSVORM