Kui soovid toote(id) Apotheka e-apteegile tagastada:

Täida siinsamas lehe allosas toodete tagastusvorm ning vali vormil endale sobivaim tagastusviis.

  • Apotheka apteek: tagastus Apotheka apteekide kaudu on tasuta.
  • Itella pakiautomaat: tagastus on tasuta, 14 päeva jooksul, kasutades sama uksekoodi, millega pakk kätte saadi.*
  • Omniva postkontor: tagastus läbi postkontori toimub kliendi kulul. Tagastus tuleks saata aadressile: “Netiapteegi Vae haruapteek” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“

* Hetkel valgete Itella pakiautomaatide kaudu pakke tagastada ei saa. Valgetesse pakiautomaatidesse tellitud pakkide tagastamissoovi korral palume pakisaajal ühendust võtta Smartposti klienditeenindusega (60 11 000, info@smartpost.ee) ja sealt väljastatakse sinise pakiautomaadi tagastuskood.

 

Toode tuleb tagastamiseks korrektselt pakkida ning lisada järgnevad saaja aadressandmed: “Netiapteegi Vae haruapteek” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa“ Selgitus „Toote tagastamine“.

Küsimuste korral palun võta ühendust e-maili aadressi: netiapteek@apotheka.ee või telefoni teel: 614 6000 (valik 1).

 


Tähelepanu!

Toote tagastamise võimalused ja tingimused sõltuvad sellest, kas tagastatav toode on ravim või muu apteegikaup.

Lõpuni vormistatud* tellimustes sisalduvad ravimid tagastamisele ei kuulu. Neid saab viia endale sobivasse apteeki hävitamiseks. *Lõpuni vormistatud tellimus on tellimus, mille eest makse on õnnestunud ning tellimus kinnitatud. Juhul, kui tellimus sisaldas retseptiravimeid, siis peale tellimuse kinnitamist muutub ka retseptide staatus Digiretseptikeskuses automaatselt "müüduks" ning nende staatust tagantjärele muuta ei saa. Ärikliendina vormistades on tellimus lõpuni vormistatud, kui maksemeetod on kinnitatud. Nii era- kui ka ärikliendina tellides saadetakse peale tellimuse kinnitamist e-posti teel ka vastav teavitus.


TOODETE TAGASTUSVORM