Terviseinfo

Blog Category
 • Mida saab igapäevaselt ise ära teha oma juuste tervise heaks?

  Meie kliimavöötmes elavaid inimesi vaevavad tihti erinevad probleemid juustega – need on kas liialt hõredad, katkevad ja lendlevad või hoopiski peadligi, tuhmid ja elutud. Just õige ja kvaliteetne juuksehooldus tagab kaunilt lopsakad, pehmed ja säravad juuksed.

  Loe edasi...

 • Terve suve valem

  Kevad-suvisel perioodil muutub ka Eesti laiuskraadidel päikesekiirgus intensiivsemaks ja oma igapäevasesse ilurutiini tuleks kindlasti lisada päikesekaitsetoode.

  Loe edasi...

 • Mis on õietolmuallergia ning kuidas koos sellega elada?

  Kevade tärkamine on üks aasta kõige ilusamaid aegu, sest tore on üheskoos jälgida kuidas kevade saabumine endast tasahilju märku annab.  Samas on see paljude allergikute jaoks aasta keerukaima perioodi algus, sest algab ka õietolmuallergia. Apotheka proviisor Triinu Entsik-Grünberg räägib lähemalt, mida kujutab endast õietolmuallergia ning millist abi saab apteegisortimendist.

  Loe edasi...

 • Kuidas toetavad tervist oomega-3 rasvhapped?

  Loe edasi...

 • Hüaluroonhape kui naha nooruslikkuse säilitaja

  Teatavasti hakkavad umbes 25. eluaastast organismi loomulikud taastusmisprotsessid aeglustuma ja keha ei suuda enam piisavas koguses vajalikke aineid toota, et nooruslikku välimust hoida.

  Loe edasi...

 • Beebide levinuim nahahäda – mähkmelööve

  Nahk on inimese suurim organ, millel on mitmed eluliselt tähtsad ülesanded. Peamiselt moodustab see barjääri keha ja ümbritseva keskkonna vahel ehk omab kaitsvat funktsiooni. Lisaks aitab nahk reguleerida kehatemperatuuri ning aitab meil tunnetada: külma, kuuma, survet, tekstuure jms

  Loe edasi...

 • Kas hambaproteeside kasutamine on paratamatult ebamugav?

  Hirmutavad kujutluspildid kulunud hambaproteesidest veeklaasides? Hirm naeratamise ees ja ebamugavustunne süües? Paljud inimesed on oma elu jooksul kokku puutunud eelarvamustega, et hambaproteesid on ebamugavad, inetud ja nendega harjumine peaaegu võimatu.

  Loe edasi...

 • Ilmunud on kevadine Naerata!

  Kevadiselt värvikas ja sisukas Naerata! on jõudnud apteekidesse. Seekord särab ajakirja kaanel alati rõõmsameelne tippkokk Angelica Udeküll, kes oskab teha toite, mis teevad tervemaks, rõõmsamaks ja isegi – õnnelikumaks!

  Loe edasi...

 • Kõiki baktereid ei tasu karta

  Sõna probiootikum tuleneb ladinakeelsest sõnast, mis tähendab tõlkes “elu jaoks”. Tänapäeval on leidnud kinnitust tõsiasi, et just täpselt nii olulised need head piimhappebakterid ehk probiootikumid ongi.

  Loe edasi...

 • Toeta oma juuste heaolu sees- ja välispidiselt

  Juuste tervise suurimad vaenlased on piirkonniti väga erinevad. Laias laastus jaotuvad looduslikud juuste kahjustajad kaheks - kuumus/päike ja liigne külm. Kui lõunamaades on ohuks intensiivne ja kõrvetav päike, siis meil põhjamaades hoopiski külm ja kuiv õhk. Nagu ikka, ei ole ükski äärmus ka juustele kasulik.

  Loe edasi...

 • Hüaluroonhape - läbipaistev ja kleepjas aine, mida meie keha ise toodab ja mille peamine ülesanne on niiskustasakaalu hoidmine meie naha sügavamas kihis

  Vananedes aeglustuvad peaaegu kõik keha ja nahka uuendavad protsessid. Nooruslikku välimust säilitavaid aineid toodetakse aastatega järjest vähem ning kahju ei avaldu ainult enesetundes, vaid ka välimuses.

  Loe edasi...

 • Tervist edendavad uue aasta lubadused

  Aastast aastasse kordub sama – detsembri viimastel päevadel või jaanuari esimestel päevadel antakse mitmeid lubadusi – hakata tervislikumalt toituma, pühendada rohkem aega treeningutele, loobuda suitsetamisest või muuta täielikult oma elustiili. Lubadustest olulisem on seatud eesmärke saavutada ja mitte ainult uue aasta esimestel nädalatel, vaid päevast päeva kogu aasta vältel. Mis on need terv

  Loe edasi...

 • Inimorganismile asendamatud ained otse loodusest

  Öeldakse, et loodus annab inimesele ise kogu eluks vajaliku. Selle idee järgi on kõik olulised ained inimese tervise hoidmiseks ja parandamiseks juba olemas, tuleb need vaid üles leida ja piisavas koguses tarbida ning tervis püsibki tugevana.

  Loe edasi...

 • VitirON™ D3 Olive SUN - kõrge annus D3 vitamiini immuunsusele!

  Kas oled mõelnud, miks võibolla just sina D-vitamiini ei omasta?

  Võtad D-vitamiini regulaarselt ja vastavalt soovitustele, kuid vereanalüüsid näitavad siiski selle eluliselt olulise vitamiini puudust? Sellele võib olla nii lihtne selgitus kui ka tõhus lahendus.

  Loe edasi...

 • LejdyVita®2 Minust saab ema: unikaalne koostis - uusimate teadussaavutuste tulem!

  Lapseootuse aeg on üks ilusamaid aegu naise elus! On teada, et sel perioodil on naise kehal toitumisele erilised nõudmised. Näiteks suureneb raseduse ajal enamike mineraalainete ning vitamiinide vajadus. Kõige enam tuleks tähelepanu pöörata folaatidele, C- ja D-vitamiinile, kaltsiumile, rauale ja magneesiumile.

  Loe edasi...