Terviseinfo


 • Peata gripp! Tule apteeki vaktsineerima!

  Peata gripp! Tule apteeki vaktsineerima!

  Kaheksas Apotheka apteegis üle Eesti on võimalus end alates 10. oktoobrist vaktsineerida gripiviiruse vastu. Tegemist on Eesti Apteekide Ühenduse kuuajalise pilootprojektiga, mis on unikaalne, sest kunagi varem ei ole Eestis apteekides vaktsineeritud.

  Loe edasi...
 • Raekoja apteek kutsub loengule!

  Raekoja apteek kutsub loengule!

  Ootame kõiki huvilisi kolmapäeval, 24. oktoobril kell 13:00 Raekoja apteeki harivale loengule teemal „Mikrobioom – soolestiku head bakterid ning kuidas mõjutada tervist isikupärase dieediga“. 
  Lektoriks on TÜ Arstiteaduskonna emeriitprofessor Selma Teesalu. Emeriitprofessor Teesalu on ka arvukate seedimise, kehakaalu ja toitumisalaste raamatute autoriks. 

  Loe edasi...
 • Apteekides jätkatakse geeniproovide kogumist!

  Apteekides jätkatakse geeniproovide kogumist!

  Geenivaramu geeniproovide kogumise pilootprojekt apteekides on osutunud nii edukaks, et proovide kogumist apteekides jätkatakse kuni aasta lõpuni. Lisandumas on ka uusi apteeke, kus saab vereproovi anda.

  Loe edasi...
 • Perearst lükkab ümber 7 levinumat vaktsineerimise müüti

  Perearst lükkab ümber 7 levinumat vaktsineerimise müüti

  Gripihooaja eel on paslik mõelda sellele, kuidas end viiruste eest kaitsta ja milline on tõhusaim viis sügisele reipalt vastu minna. 
  Sinu Arsti kliiniku perearst Anneli Talvik avaldab lootust, et aina rohkem on inimesi, kes hoolivad ümbritsevast kogukonnast,  mõtlevad kaasa ja teevad otsuse, mis on arukas ja hooliv.  Anneli Talvik ütleb, et sageli on patsientidel vaktsineerimisega seotud hirmud ja müüdid, mis on hakanud oma elu elama ja mille paikapidavust pole tõendatud.

  Loe edasi...
 • Oktoobris lapsega kinno!

  Oktoobris lapsega kinno!

  Apotheka Emme ja Beebi Kinopäev tuleb taas! Oodatud on emmed, issid ja samuti vanavanemad koos lapselastega.

  Loe edasi...
 • Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Kas tunned sügisese nahahoolduse põhitõdesid?

  Jahedate ja tuuliste ilmade saabudes on viimane aeg oma suvine iluarsenal sügistalviste vastu vahetada, muidu hakkavad talvel nahaprobleemid kimbutama, tuletab Apotheka Beauty iluekspert Riin Liplik meelde.

  Loe edasi...
 • Mida küüned tahavad?

  Mida küüned tahavad?

  Küüned on tõepoolest nagu avatud raamat: kui need pole millegagi rahul või on millestki puudus, ei kasuta need vaikimise ja kannatamise taktikat, vaid väljendavad rahuolematust selgelt. Apotheka ajakiri Naerata! pani kokku kõik olulisema, mida õrnad ja haprad küüned vajavad.

  Loe edasi...
 • Tooteesitlused oktoobris

  Tooteesitlused oktoobris

  Oktoobris toimuvad Apotheka Tallinna, Tartu ja Rakvere apteekides mitmete apteegikosmeetika brändide ja toodetega tutvumised. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi!

  Loe edasi...
 • Uurea – kuiva naha tõhus abimees

  Uurea – kuiva naha tõhus abimees

  Eesti kliimas esineb väga paljudel inimestel nahakuivust – ketendamist, sügelust, paksendeid ja lõhesid. Seetõttu on oluline nahka igapäevaselt niisutada. Dermatoloogide hinnangul on kõige tõhusam niisutavate omadustega toimeaine uurea ehk karbamiid.

  Loe edasi...
 • Appi, beebi tuleb koju ehk mida peab lapse sündides varuma koduapteeki?

  Appi, beebi tuleb koju ehk mida peab lapse sündides varuma koduapteeki?

  Lapse sünd on suursündmus, mis toob peresse palju rõõmu. Ent samas pole ükski ema ega isa  kaitstud südamevalu eest, mis kaasneb lapse haigusega. Eriti, kui vanemarõõme nauditakse esimest korda, olukord on uus ja teadmatust palju.

  Loe edasi...
Küsi apteekrilt