Terviseinfo


 • Sääsetõrjet ja hammustustele leevendust saab apteegist

  Sääsetõrjet ja hammustustele leevendust saab apteegist

  Võrreldes varasemate aastatega on sääski tänavu suhteliselt palju ning inimesed vaevlevad sääsehammustuste käes. Apteekides müüakse sääskede, puukide ja muude mutukate tõrjeks ning nende hammustuste leevendamiseks igasuguseid vahendeid, räägib Apotheka proviisor Janika Tähnas.

  Loe edasi...
 • Tooteesitlused juunis

  Tooteesitlused juunis

  Juunis toimuvad Apotheka Tallinna, Tartu ja Rakvere apteekides mitmete apteegikosmeetika brändide ja toodetega tutvumised. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi!

  Loe edasi...
 • Hüpertensioonipäev juhib tähelepanu vererõhu mõõtmise olulisusele

  Hüpertensioonipäev juhib tähelepanu vererõhu mõõtmise olulisusele

  Kogu maailmas on rohkem kui 1,5 miljardit kõrge vererõhu all kannatavat inimest. Kõrgvererõhktõbe esineb umbes 30% täiskasvanutest. Kõrgenenud vererõhk on kõige olulisem südamehaiguste, ajuinsuldi ja neeruhaiguste riskitegur.

  Loe edasi...
 • Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

  Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

  Viru Keskuse Apotheka läbis aprilli viimasel nädalal suure uuenduskuuri, nüüd on apteegis suurem iluosakond ning mai keskpaigast ka võimalus videosilla vahendusel apteekriga privaatselt nõu pidada.

  Loe edasi...
 • Eksamid tulemas? Loe kolme nippi, kuidas parandada mälu!

  Eksamid tulemas? Loe kolme nippi, kuidas parandada mälu!

  Kevad tähendab paljude jaoks intensiivset eksamite perioodi, mil on tihtipeale vaja meeles pidada nii palju fakte, et see tundub peaaegu et võimatu. Õnneks on lisaks mälu treenimisele võimalik ka erinevate preparaatide abil oma efektiivsust turgutada, ütleb Apotheka apteeker Kerli Valge

  Loe edasi...
 • Milline peaks olema üks korralik reisiapteek?

  Milline peaks olema üks korralik reisiapteek?

  „Oh reisiaeg, oh reisiaeg, millal Sina tuled? Mul on valmis juba...“ Õige vastus on üks korralik reisiapteek! Mida võiks tänapäeval sisaldada üks õige reisiapteek, mis sobiks täpselt sellele reisile, kuhu on minek? Nõu annab Apotheka proviisor Anne-Mai Rogenbaum.

  Loe edasi...
 • Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Eestis kahepäevase koolituse andnud rahvusvaheline prantslannast koolitaja, proviisor Perrine Frick tõdes intervjuus, et täiskasvanuea akne on viimaste aastatega üha tõsisemaks probleemiks muutunud.

  Loe edasi...
 • Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Kevadele vastu minnes tasub ka meestel talvisem näokreem kergema vastu vahetada. Millised ilutooteid võiksid mehed kevadel kasutada? Juhiseid annab Apotheka Iluteegi iluspetsialist Riin Liplik.

  Loe edasi...
 • Taruvaik – looduse vägi!

  Taruvaik – looduse vägi!

  Taruvaik ehk proopolis on vaigutaoline mesilassaaduste kõrvalprodukt, mida mesilased kasutavad taruseinte tihendamiseks ja kindlustamiseks. See kaitseb mesilasperet viiruste, seente ja bakterite eest. Just samade omaduste tõttu on taruvaiku ka mitmetes apteegipreparaatides, räägib Apotheka apteeker Kerli Valge.

  Loe edasi...
 • Kuidas nakkushaiguseid eemal hoida?

  Kuidas nakkushaiguseid eemal hoida?

  Nüüd, mil liikvel on nii ülemiste hingamisteede viirused kui ka gripp ja kõhuviirused, pole arvatavasti inimest, kes ei muretseks võimaliku haigestumise pärast.

  Apotheka apteeker Kerli Valge annab nõu, kuidas nakkushaiguseid eemal hoida.

  Loe edasi...
Page
Küsi apteekrilt