Terviseinfo


 • Ain Raali loeng Tartu Raekoja apteegis

  Ain Raali loeng Tartu Raekoja apteegis

  26. aprillil kl 14.00 kutsub Tartu Raekoja apteek osa saama proviisori, Tartu Ülikooli õppejõu ja teadlase Ain Raali järgmisest põnevast loengust!

  Sel korral käsitletav teema räägib immuunsüsteemi mõjutavatest ravimtaimedest. Loeng on tasuta ja toimub apteegi müügisaalis. 

  Loe edasi...
 • Tooteesitlused aprillis

  Tooteesitlused aprillis

  Aprillis toimuvad Apotheka Tallinna, Tartu ja Rakvere apteekides mitmete apteegikosmeetika brändide ja toodetega tutvumised. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi!

  Loe edasi...
 • Milline peaks olema üks korralik reisiapteek?

  Milline peaks olema üks korralik reisiapteek?

  „Oh reisiaeg, oh reisiaeg, millal Sina tuled? Mul on valmis juba...“ Õige vastus on üks korralik reisiapteek! Mida võiks tänapäeval sisaldada üks õige reisiapteek, mis sobiks täpselt sellele reisile, kuhu on minek? Nõu annab Apotheka proviisor Anne-Mai Rogenbaum.

  Loe edasi...
 • Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Pierre Fabre tuntud koolitaja: täiskasvanute akneprobleem on üha levinum

  Eestis kahepäevase koolituse andnud rahvusvaheline prantslannast koolitaja, proviisor Perrine Frick tõdes intervjuus, et täiskasvanuea akne on viimaste aastatega üha tõsisemaks probleemiks muutunud.

  Loe edasi...
 • Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Meeste kevadise nahahoolduse must have

  Kevadele vastu minnes tasub ka meestel talvisem näokreem kergema vastu vahetada. Millised ilutooteid võiksid mehed kevadel kasutada? Juhiseid annab Apotheka Iluteegi iluspetsialist Riin Liplik.

  Loe edasi...
 • Taruvaik – looduse vägi!

  Taruvaik – looduse vägi!

  Taruvaik ehk proopolis on vaigutaoline mesilassaaduste kõrvalprodukt, mida mesilased kasutavad taruseinte tihendamiseks ja kindlustamiseks. See kaitseb mesilasperet viiruste, seente ja bakterite eest. Just samade omaduste tõttu on taruvaiku ka mitmetes apteegipreparaatides, räägib Apotheka apteeker Kerli Valge.

  Loe edasi...
 • Kuidas nakkushaiguseid eemal hoida?

  Kuidas nakkushaiguseid eemal hoida?

  Nüüd, mil liikvel on nii ülemiste hingamisteede viirused kui ka gripp ja kõhuviirused, pole arvatavasti inimest, kes ei muretseks võimaliku haigestumise pärast.

  Apotheka apteeker Kerli Valge annab nõu, kuidas nakkushaiguseid eemal hoida.

  Loe edasi...
 • Apteekri nõuanded põiepõletiku vastu

  Apteekri nõuanded põiepõletiku vastu

  Põiepõletik tuleb alati ootamatult, kuid märkamatuks ei jää ta kunagi. Apotheka proviisori Anne-Mai Rogenbaumi sõnul annab põletikust kiirelt märku valu või põletav tunne, pakitsus ja konstantne vajadus sagedaseks urineerimiseks ning ebatavaliselt väike uriinihulk.

  Loe edasi...
 • Mida teha, kui ei saa öösel magada?

  Mida teha, kui ei saa öösel magada?

  Une väärtust mõistavad kõige paremini need, kes mingil põhjusel õhtuti uinuda ei suuda. Olgu siis tegemist väikelaste vanemate, töögraafikust tingitud probleemiga, mõne unehäire või kroonilise unetuse all kannatajatega.

  Loe edasi...
 • Kuidas kaitsta ennast ja teisi, kui pereliige on haigestunud?

  Kuidas kaitsta ennast ja teisi, kui pereliige on haigestunud?

  Kui peres on väikesed lapsed, kes lasteaiast või koolist tihtipeale viirushaiguseid koju toovad, võib ka lapsevanematel olla keeruline terve püsida. Apotheka apteeker Kerli Valge annab paar nõuannet, kuidas kaitsta ennast, kui kodus on haigestunud pereliige.

  Loe edasi...
Page
Küsi apteekrilt