Ema ja laps

Blog Category
 • Beebide levinuim nahahäda – mähkmelööve

  Nahk on inimese suurim organ, millel on mitmed eluliselt tähtsad ülesanded. Peamiselt moodustab see barjääri keha ja ümbritseva keskkonna vahel ehk omab kaitsvat funktsiooni. Lisaks aitab nahk reguleerida kehatemperatuuri ning aitab meil tunnetada: külma, kuuma, survet, tekstuure jms

  Loe edasi...

 • LejdyVita®2 Minust saab ema: unikaalne koostis - uusimate teadussaavutuste tulem!

  Lapseootuse aeg on üks ilusamaid aegu naise elus! On teada, et sel perioodil on naise kehal toitumisele erilised nõudmised. Näiteks suureneb raseduse ajal enamike mineraalainete ning vitamiinide vajadus. Kõige enam tuleks tähelepanu pöörata folaatidele, C- ja D-vitamiinile, kaltsiumile, rauale ja magneesiumile.

  Loe edasi...

 • Mis roll on müoinositoolil?

  Raseduse planeerimisel tärkab igas naises loomulik soov anda endast parim, et rasedus kulgeks vaevusteta ja sujuvalt. On üsnagi loomupärane, et lapsevanemaks saamise otsusega kaasneb ka soov oma keha võimalikult hästi selleks ette valmistada. Mis on tähtis?

  Loe edasi...

 • Apotheka beebipakkide väljastamine peatatud


  Armas lapsevanem!
   
  Oleme lõpetatud olemasoleval kujul beebipakkide väljastamise. Hea uudis on aga see, et töötame välja uut ja praktilisemat lahendust meie uute ilmakodanike rõõmustamiseks. 

  Loe edasi...

 • Kuidas kaitsta ennast ja teisi, kui pereliige on haigestunud?

  Kui peres on väikesed lapsed, kes lasteaiast või koolist tihtipeale viirushaiguseid koju toovad, võib ka lapsevanematel olla keeruline terve püsida. Apotheka apteeker Jaanika Treimann annab mõned nõuanded, kuidas kaitsta ennast, kui kodus on haigestunud pereliige.

  Loe edasi...

 • Appi, beebi tuleb koju ehk mida peab lapse sündides varuma koduapteeki?

  Lapse sünd on suursündmus, mis toob peresse palju rõõmu. Ent samas pole ükski ema ega isa  kaitstud südamevalu eest, mis kaasneb lapse haigusega. Eriti, kui vanemarõõme nauditakse esimest korda, olukord on uus ja teadmatust palju.

  Loe edasi...