E-smaspäeva pakkumised

E-smaspäev ehk e-esmaspäeva pakkumised 2024

E-smaspäev on päev, mil saad nautida suurepäraseid sooduspakkumisi ning seda oma kodusest mugavusest lahkumata. Ei ole vaja poodi sõita, järjekorras oodata ega rahvamassides ennast edasi pressida. E-smaspäev tuleb ise sinuni!

Järgmine E-smaspäev 2024 toimub juba 09.09.2024

E-smaspäevani on jäänud

See on hea võimalus, et soetada vajalikud tooted märkimisväärse allahindlusega. Valikut jagub, sest pakkumiste kampaaniast võtavad osa Eesti E-kaubanduse Liidu liikmete e-poed. Aasta esimene E-smaspäev on märtsis, seejärel toimub E-smaspäev mais, E-smaspäev septembris ja E-smaspäev novembris ning seda alati kuu teisel esmaspäeval.

E-esmaspäev 2024 kuupäevad on: 11. märtsil, 13.mail, 9. septembril ja 11. novembril.

Kindlasti tasub need kuupäevad endale kalendrisse kirja panna ja selleks aega planeerida, sest väga head pakkumised on saadaval vaid 24 tunni jooksul! Kui kell kukub, on soodsate hindadega E-smaspäev selleks korraks läbi.

Apotheka.ee parimad E-smaspäeva pakkumised

Apotheka.ee valikust leiad enam kui 400 toodet, millele kehtib E-smaspäeva soodustus.

E smaspäev 2024 on päev, mil Apotheka.ee pakub magusaid allahindlusi ka kõige hinnatumate brändide toodetele: Avène, Babé, BioNike, ISDIN ja paljud teised

See on võimalus soetada endale vajalikud tervisetooted, kosmeetika-, nahahooldus- ja ilutooted erakordselt soodsate hindadega.

E smaspäev pakkumised selguvad kohe kui päev alguse saab ning need kehtivad südaööst südaööni ehk vaid 24 tundi! Parimad E-smaspäev 2024 pakkumised kaovad kiirelt, nii et hoia Apotheka.ee lehel silma peal.

Edasine protsess läheb kiirelt. Vali välja tooted, mis sulle huvi pakuvad, lisa ostukorvi, naudi suurepärast soodustust ja jää ootama tellitud kauba kohalejõudmist!