Naerata! ajakiri

Blog Category
 • Uus Naerata! kevadnumber

  Apteekidesse on jõudnud uus värske kevadhõnguline Naerata! ajakiri. Seekord on kaane peale ennast sättinud tõelised rahva lemmikud – näitlejad Priit ja Märt Pius. Tuntud on nad peamiselt erinevate koomiliste etteastete pooles ja tõsiste rollidega teatrilaeval. Kuid sama tähtis on nende tegevus ka diabeedist rääkimisel. 

  Loe edasi...

  Uus Naerata! kevadnumber
 • Talvine Naerata!

  Talvehõngulise Naerata! esikaant ehib Kristjan Järv koos oma imelise perega. Rännates ümber maailma, otsides ei tea mida, jõudes tagasi koju, taipad, et siin on kõik olemas – ja on alati olnud, ütleb muusik Kristjan Järvi. Kui on huvi saada rohkemat teada nende tegemiste ja mõtete kohta, siis haara juba ajakiri.

  Loe edasi...

  Talvine Naerata!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Seekordseks Naerata! kaanestaariks on meil „Osooni“ saatejuht Kristo Elias, kes soovitab ehteestlasliku töö au sees hoidmise kõrval ära õppida ka iseenda väärtustamine. Kristo ongi töötempole edukalt pidurit tõmmanud. Üle paljude aastate puhkas ta suvel kuu aega järjest niimoodi, et ei teinud ühtki lisaprojekti, ei mingit listööd – nagu seni alatasa juhtus. Loe Kristo läbielamistest ning mõtete

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suvise Naerata! esikaanel särab näitleja, koolitaja, lavastaja Inga Lunge, kes sooviks istutada igasse inimesse väikese seemne, mis innustab alati edasi püüdlema, mitte seisma jääma ja leppima hädiste olukordadega.  Lähemalt Inga mõtetest ja tegemistest saad juba lugeda ajakirjast.

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!
 • Ilmunud on terviseajakirja Naerata! kevadnumber

  Tänasest jõuab Apotheka apteekidesse Eesti suurim terviseajakirja Naerata! uus kevadhõnguline number, mille esikaanel on mees, kel lisaprillid peas ehk Aigar Vaigu. Tema peamine töö on juhtida riigiettevõtet Metrosert, kuid teda teatakse laiemalt väsimatu teaduse-entusiastina, kes lööb kaasa ETV-s juba 13. hooaega eetrisse jõudvas saatesarjas „Rakett 69“.

  Loe edasi...

  Ilmunud on terviseajakirja Naerata! kevadnumber
 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Talvise Naerata! esikaanel särab alati elurõõmus ning igati värvikas Kaire Vilgats. Tundub, et me teame Kairest kõike. Elame kaasa, hoiame pöialt ja imetleme tema värvikat mitmekülgsust: Kaire laulab, näitleb, õpetab ja korraldab. Ja pole lisaks suu peale kukkunud. Kaire on seisukohal, et oma üleelamisi ei pea varjama, sest keegi võib neist õppida. Kindlasti leiab antud loost nii mõndagi õpetli

  Loe edasi...

  Ilmunud on talvine Naerata!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Seekordne Naerata! üllatab lausa kahe kaanestaariga – Märten Metsaviir ja Maarja Johanna Mägi. Keskaegses krimitriloogia apteeker Melchiori peategelased on veendunud, et ei ütle kunagi ühestki rollist ära selle suuruse pärast. Nad usaldavad elu pakutud võimalusi ja nendest võimalustest saabki lähemalt lugeda juba Naeratast! pikemalt.

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvika ja meeleoluka Naerata! seekordne kaanestaar on pianist ja helilooja Rein Rannap. Kui valmis on pianisti vaim ja keha järjekordseks loominguliseks maratoniks saab lugeda juba uuest Naeratast!

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!
 • Ilmunud on kevadine Naerata!

  Kevadiselt värvikas ja sisukas Naerata! on jõudnud apteekidesse. Seekord särab ajakirja kaanel alati rõõmsameelne tippkokk Angelica Udeküll, kes oskab teha toite, mis teevad tervemaks, rõõmsamaks ja isegi – õnnelikumaks!

  Loe edasi...

  Ilmunud on kevadine Naerata!
 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudnud Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on seekord Kristiina Ehin. Selles hapras ja ilusas naises on peidus palju. On seda, mille jaoks ta on juba sõnad leidnud, kuid rohkem on tajutavat, mis alles ootab vormi leidmist. Seega saab lugeda ühe suure väega naise mõtteid ning hetkeks tajuda, kuidas selline imeline naine tunnetab end ümbritsevat maailma

  Loe edasi...

  Ilmunud on talvine Naerata!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudmas Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on Elmo Nüganen, kes räägib äsja lõppenud “Apteeker Melchiori” filmitriloogia telgitagustest ja toob välja viis põnevat hetke filmist.

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvikas ja sisukas Naerata! jõuab apteekidesse käesoleval nädalal. Sel korral on ajakirja kaanestaariks üheksakümne neljandat eluaastat astuv Kihnu laulumemm Virve Köster, kes on jätkuvalt särtsu täis ja terane.

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!
 • Sirvi värsket Naerata! ajakirja kevadnumbrit!

  Kevadiselt värske Naerata! esikaanel särab alati heatujuline Piret Kalda, kes räägib lähemalt oma tööst, valikutest ja eesmärkidest.

  Loe edasi...

  Sirvi värsket Naerata! ajakirja kevadnumbrit!
 • Naerata Talv 2020 - kasulikud lood ning terviseuudised!

  Talvise Naerata! ajakirja kaanestaar Heidy Tamme jutustab meile, mis on need neli asja, mis hoiavad teda terve ja säravana. Lisaks saad aimu, mida peaksid teadma oma uneharjumustest, mida teha kui probleemiks on rahutud jalad, kuidas hoida talvel nahka kontrolli all ning palju muud kasulikku. 

  Loe edasi...

  Naerata Talv 2020 - kasulikud lood ning terviseuudised!
 • Sirvi uut Naerata! ajakirja sügisnumbrit!

  Sügiseselt värskes Naerata! numbris räägib meile kaanestaar Indrek Ventmann oma mitmest põnevast ametist ning kuidas ta nendeni jõudis. Lisaks leiad palju huvitavat taimtoitujatest, nende elustiili valikutest ning dieedist, milliseid teenuseid pakutakse apteegis, kas ja milliseid vitamiine võiks sügiseseks hooajaks koduapteeki varuda ning palju muud.

  Loe edasi...

  Sirvi uut Naerata! ajakirja sügisnumbrit!