Uudised

Blog Category
 • Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Kasutajasõbralikkus on e-poodide puhul üks olulisemaid näitajaid mille poole püüelda. Selleks, et välja selgitada ja tunnustada valdkonna parimaid e-poode, hindas Äripäeva teemaveeb Kaubandus.ee 8. mail toimunud E-kaubanduse UX konverentsi raames kõige kasutajasõbralikumaid e-poode.

  Loe edasi...

  Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!
 • Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Oled reservväelane ja plaanid üle pika aja metsalaagrissse minna? Vaatame, mida kaasa pakkida ja kuidas valmistuda, et hiljem võimalikult kiiresti taastuda.

  Loe edasi...

  Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?
 • Mida on vaja teada kui teed sporti õues?

  Ole füüsiliselt aktiivne, ka õues! Kuid millised on terviseriskid?

  Kevadine aeg toob igal aastal samal ajal endaga kaasa vastupandamatu soovi aktiivselt värskes õhus liikuda. Füüsilisi tegevusi, mida õues harrastada saab, on uskumatult palju. Ka eestlased näivad aina enam just värskes õhus sportimise suunas liikuvat, mida näitavad hästi

  Loe edasi...

  Mida on vaja teada kui teed sporti õues?
 • Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist

  Imikute nahk on täiskasvanute omast õhem, pehmem ja ka palju tundlikum. Samuti on sellel kõrgem pH tase, mis teeb naha ärritajate suhtes tundlikumaks. Mähkmelööve on ebameeldiv, tülikas ja mähkmeeas laste seas väga levinud. Enamus vanemaid on vähemalt korra seisnud silmitsi beebi mähkemlööbega.  Pole põhjust muretsemiseks, sest õige hoolduse

  Loe edasi...

  Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist
 • Kui kaev on kuivaks jäänud...

  Intiimpiirkonnas kipitab, kuumab ja kiheleb? Tupekuivust seostatakse sageli menopausiga, kuid selle vaevuse all võivad kannatada ka viljakas eas naised. Kuigi delikaatsed tervisemured tekitavad isegi praegusajal piinlikkust ja meist nii mõnigi hoidub neist rääkimast, tasub teada, kuidas „seal all“ toimuva eest hoolitseda.


  Loe edasi...

  Kui kaev on kuivaks jäänud...
 • Kevadväsimus ja värske õhu mürgitus

  Kevadväsimus on miski, mida väga paljud meist väidavad end varakevadel peale pikka pimedat talveperioodi tundvat. On see müüt või tegelikkus? Kui nähtus on ilmselgelt olemas, ning ilmneb igal aastal just nimelt kevadel, siis mis on selle tekitajaks? Senini puuduvad usaldusväärsed uuringud, mis oleksid kindlaks teinud selle nähtuse põhjused. Kindlasti teame aga, m

  Loe edasi...

  Kevadväsimus ja värske õhu mürgitus
 • Armide silumise meistriklass

   Öeldakse, et aeg parandab kõik haavad. Kuid vahel jääb haava paranedes püsima silmatorkav arm, mille märkamatuks muutmine võib osutuda lausa nuhtluseks.


   Tekst: Krista Kiin

  Loe edasi...

   Armide silumise meistriklass
 • Kuidas leevendada allergilise riniidi ja konjuktiviidi sümptomeid?

  Vesised ja sügelevad silmad ja tilkuv nina ei mõju just kuigi atraktiivselt, rääkimata mõjust enesetundele, kuid need on rohkem levinud kui arvata võiks. Allergiline riniit ja allergiline konjuktiviit on sageli esinevad terviseprobleemid, mis võivad mõjutada isegi kuni 20-50% kogu elanikkonnast.1 Vaatame lähemalt, mis võiks nende seisundite puhul abiks olla.

  Loe edasi...

  Kuidas leevendada allergilise riniidi ja konjuktiviidi sümptomeid?
 • Rasedus - mis seda mõjutab ja kuidas saaks toetada?

  Tunned end hästi ja arvad, et elad üsnagi tervislikku elu? Kuid nüüd planeerid last või oledki rase ja kahtled, kas loode ikka saab piisavalt kõiki arenguks vajalikke aineid. Liigne muretsemine on emadele omane ja näitab hoolimist, kuid sellel võib mõnikord ka alust olla. Vaatame, millele peaks rasedust planeerides, raseduse ajal ja imetamise perioodil tähelepanu

  Loe edasi...

  Rasedus - mis seda mõjutab ja kuidas saaks toetada?
 • Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

  Kas teadsid, et kuni 80% naha enneaegsest vananemisest on põhjustatud valgusest? Kuidas end selle eest kaitsta?


  Tekst: Krista Kiin

  Loe edasi...

  Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil
 • Linnulaulu saatel eksamile

  Pingelisel eksamite ajal tuleks teadlikult aega planeerida, mitte unustada oma vajadusi ning teada, et elus on eksamiperiood vaid lühike etapp.


   Tekst: pereterapeut Liisi Kukk
  (liisikukk.

  Loe edasi...

   Linnulaulu saatel eksamile
 • Füüsikaline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!

  Aga kui paljud meist pööravad tähelepanu sellele, kas valitud kreem on mineraalse või keemilise kaitsega? Uurime Apotheka proviisorilt Karina Udaltsovalt, mida tähendavad füüsilised ja keemilised päikesefiltrid ning mida on vaja neist teada, et teha enda jaoks õige valik.

  Loe edasi...

  Füüsikaline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!
 • Krooniline venoosne puudulikkus ja selle sümptomid

  Me võtame jalgadel liikumist nii iseenesestmõistetava ja loomuliku tegevusena, et alles siis, kui miski seda tõsiselt pärssima hakkab, mõistame selle tõelist olulisust.

  Põhjuseid, miks liikumine võib olla valus või raskendatud, on mitmeid. Üheks selliseks on krooniline venoosne

  Loe edasi...

  Krooniline venoosne puudulikkus ja selle sümptomid
 • Tõstame lojaalsusprogrammi turvalisust

  Enam ei ole võimalik meie püsikliendiprogrammi iseteenindusse sisse logida parooli ja kasutajanime abil. Iseteeninduskeskkonda sisenemiseks palume edaspidi tuvastada end, kas Smart-ID, Mobiil-ID, ID-kaardi või pangalingi abil, et tagada Teie andmete suurem kaitstus. 

  Loe edasi...

 • Allergia: kuidas sümptomeid ennetada ja leevendada?

  Oh seda allergiat! Pidev aevastamine, nohu, köha ja nahalööve ning paistes vesised silmad. Tuttav pilt? Kahjuks on tänapäeval allergeene väga palju — tolmulestad, lemmikloomade karv, õietolm, toit, ravimid ja putukahammustused. ITK allergoloog ja Apotheka apteeker annavad nõu, kuidas leevendada kevadiseid — kuid mitte ainult! — allergia sümptomeid.

  Loe edasi...

  Allergia: kuidas sümptomeid ennetada ja leevendada?