Naerata! Ajakiri

Sirvi uut Naerata! ajakirja sügisnumbrit! (2022/44)

Seekordne Naerata! üllatab lausa kahe kaanestaariga – Märten Metsaviir ja Maarja Johanna Mägi. Keskaegses krimitriloogia apteeker Melchiori peategelased on veendunud, et ei ütle kunagi ühestki rollist ära selle suuruse pärast. Nad usaldavad elu pakutud võimalusi ja nendest võimalustest saabki lähemalt lugeda juba Naeratast! pikemalt.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja suvenumbrit! (2022/43)


Suviselt värvika ja meeleoluka Naerata! seekordne kaanestaar on pianist ja helilooja Rein Rannap. Kui valmis on pianisti vaim ja keha järjekordseks loominguliseks maratoniks saab lugeda juba uuest Naeratast!

Tervise rubriigis võetakse seekord luubi alla kõhupiirkond. Kui pärast maitsvat kõhutäit kõhus kõrvetab, võib see viidata reflukshaigusele. Kõrvetised pole küll eluohtlikud, ent need on tüütud ja piinavad kaaslased, mis kipuvad igapäevaelu häirima ja sunnivad eluviisi ning toidulauda muutma.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja kevadnumbrit! (2022/42)


Kevadiselt värvikas ja sisukas Naerata! on jõudnud apteekidesse. Seekord särab ajakirja kaanel alati rõõmsameelne tippkokk Angelica Udeküll, kes oskab teha toite, mis teevad tervemaks, rõõmsamaks ja isegi – õnnelikumaks! Tippkokk Angelica Udeküll on pikka aega juhatanud vägesid Laulasmaal restoranis Wicca. Kes aga Laulasmaale pole sattunud, teab teda kindlasti teleekraanilt – Angelica õbluke kogu, uudishimulik pilk ja vahetu suhtlusstiil on tuttav mitu hooaega eetris olnud toidusaatest „Suus sulav Eesti“. Millega aga Angelica tegeleb vabal ajal ning millised on tema salarearetseptid, sellele kõigele leiad vastused juba artiklist. Kevadnumbris on fookusesse võetud lähemat meie keha ja suurpuhastus, sest kevad kohe kutsub kergusele. Nagu seljast lendavad sulemantlid ja vatipüksid, ihkab keha ka sisemise värskuse ja uue hingamise järele. Üks tõhus puhastuskuur, mis tervist ja vaimu kosutaks, tundub hea mõte. Kuidas seda targalt teha?

Kevadnumbrist leiab veel mitmeid põnevaid ja kasulikke lugusid, millele kindlasti veidi aega ja tähelepanu tasub pühendada.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja talvenumbrit! (2021/41)


Apotheka apteekidesse on jõudnud Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on seekord Kristiina Ehin. Selles hapras ja ilusas naises on peidus palju. On seda, mille jaoks ta on juba sõnad leidnud, kuid rohkem on tajutavat, mis alles ootab vormi leidmist. Seega saab lugeda ühe suure väega naise mõtteid ning hetkeks tajuda, kuidas selline imeline naine tunnetab end ümbritsevat maailma.

Ärevus ja depressioon tabavad üha rohkem ka lapsi ja noori. Kuidas tunda ära, et laps on ärev ja mida ette võtta, kui nooruki meeleolu langus pole pelgalt hetkeline tujumuutus, vaid midagi hoopis tõsisemat? Antud teemat avab kliiniline psühholoog-psühhoterapeut Signe Punnisk.

Ajakirjast leiab veel ka palju muud põnevat, seega head lugemist!

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja sügisnumbrit! (2021/40)


Kaanestaariks on Elmo Nüganen, kes räägib äsja lõppenud “Apteeker Melchiori” filmitriloogia telgitagustest ja toob välja viis põnevat hetke filmist. Terviserubriigis võetakse veel ka luubi alla üleminekuea mured. Suurte hormonaalsete muutustega kulgevas üleminekueas pole tihtipeale pääsu kuumahoogudest, öisest higistamisest ega meeleolukõikumistest. Ilurubriigis jagatakse näpunäiteid, et mida võtta ette juhul kui varateismelised oma ilueksperimentidega üle piiri hakkavad minema. Tähelepanu pööratakse ka kuldsetes 60-ndates olevate daamide nahahooldusele ning jumestusele. Ajakirjast leiab veel ka palju muud põnevat, seega head lugemist!

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 
 

Sirvi uut Naerata! ajakirja suvenumbrit! (2021/39)


Suviselt värvikas ja sisukas Naerata! jõuab apteekidesse käesoleval nädalal. Sel korral on ajakirja kaanestaariks üheksakümne neljandat eluaastat astuv Kihnu laulumemm Virve Köster, kes on jätkuvalt särtsu täis ja terane. Ajakirja ilu-osast leiab infot, kuidas ohutult päikest nautida nii rannas, aias kui linnas. Lisaks leiab praktilisi nippe, kuidas teha endale klassikalist pidulikku päevameiki, mis muuta hiljem vaid mõne tootega õhtumeigiks. Suvenumbrist leiab veel mitmeid põnevaid ja kasulikke lugusid, millele kindlasti veidi aega ja tähelepanu tasub pühendada

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja kevadnumbrit! (2021/38)


Kevadiselt värske Naerata! esikaanel särab alati heatujuline Piret Kalda, kes räägib lähemalt oma tööst, valikutest ja eesmärkidest. Lisaks saad artiklist teada, et kui Piret oleks 20 aastat noorem, mida ta läheks siis õppima. Ühe olulise teemana käsitletakse läbipõlemist, mille raames jagab oma teadmisi Koos Paremaks psühholoog Tiina-Liina Märtsoo ning fookusesse võetakse ka meie süda professor Margus Viigimaa silmade läbi. Kõike seda ja veel palju muud kasulikku leiad uuest Naeratast!

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi uut Naerata! ajakirja talvenumbrit! (2020/37)


Talvise Naerata! ajakirja kaanestaar Heidy Tamme jutustab meile, mis on need neli asja, mis hoiavad teda terve ja säravana. Lisaks saad aimu, mida peaksid teadma oma uneharjumustest, mida teha kui probleemiks on rahutud jalad, kuidas hoida talvel nahka kontrolli all ning palju muud kasulikku.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja sügisnumbrit! (2020/33)


Sügiseselt värskes Naerata! numbris räägib meile kaanestaar Indrek Ventmann oma mitmest põnevast ametist ning kuidas ta nendeni jõudis. Lisaks leiad palju huvitavat taimtoitujatest, nende elustiili valikutest ning dieedist, milliseid teenuseid pakutakse apteegis, kas ja milliseid vitamiine võiks sügiseseks hooajaks koduapteeki varuda ning palju muud.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja suvenumbrit! (2020/32)


Uuest suvenumbrist saad lugeda lähemalt Heidi Hanso pöörasest elust Pajuvärava talus. Mida uut leiab apteegiriiulitelt? Kuidas ohutult päikest nautida? 29 fakti sünnimärkide kohta. Kuidas tulla toime higistamisega? 5 soovitust, kuidas oma praegust elu veel rohkem nautida. 

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja kevadnumbrit! (2020/26)


Mis paneb Reet Linna nooruslikult naeratama? Mida ette võtta, et seedimine kulgeks muretult? Kuidas taltsutada allergiaid? Mida on uut ilumaailmas? Kuidas saada hakkama keerulise teismelisega? Kõike eelnevat ning palju teisi häid lugusid saad lugeda meie Naerata! kevadnumbrist!

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja sügisnumbrit! (2019/22)


Milline spordiala mõjub Grete Lõbule justkui psühhoteraapiana? Milliseid apteegikosmeetikatooteid soovitab Keili Sükijainen? Kuidas hakkama saada paanikahoogudega? Kõike seda ja rohkemgi veel saad lugeda Naerata! sügisnumbrist.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja suvenumbrit! (2019/21)

Loe, kuidas lõõgastub näitleja Jan Uuspõld, kuidas rääkida lapsega ülekaalust, kuidas tervist hoides rannamõnusid nautida ja palju muid nippe suveks. Samuti saab värskest numbrist lugeda terviseäppidest, lemmikloomade kaitsmisest suvel ning sellest, kas liigne higistamine võib olla märk mõnest tervisehädast.

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

 

Sirvi Naerata! ajakirja kevadnumbrit! (2019/20)

Loe uuest Naerata! ajakirjast persoonilugu Signe Kivist, saa teada kevadise väsimuse 7 põhjust, uuri nippe säravvalge naeratuse saamiseks ja palju muud põnevat! Lisaks puudutame ka naiste seksuaalsuse võlusid ja valusid, mida seletab lahti günekoloog dr Urve Pappa. Samuti oleme välja toonud Apotheka Beauty iluhittide koorekihi. Seda ja kõike muud huvitavat leiad Naerata! värskest kevadnumbrist!

Või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.