Sirvi suviselt värsket Naerata! ajakirja

07.06.2024

Sirvi suviselt värsket Naerata! ajakirja

Suvise Naerata! esikaanel on Ivo Linna, kelle üks soovitus on, et raisake aega logelemise peale. Mis aga hoiab Ivot vaimselt tasakaalus? Mis annab jõudu? Kus on tema sisemise tarkuse juured? Kõik see vormub looks meretuule ja kajakate kisa saatel läbi Inga Lunge sule värskes ajakirjas. „Eks ma olen selline segane tüüp. Üks on kindel – ma tahan, et inimestel oleks hea olla,“ sõnab üks ja ainus Ivo Linna.

  • Tervise rubriigis on fookus seatud seekord vaagnapõhjalihastele, sest vaagnapõhjaga seotud muresid ja uriinipidamatust ei pea piinlikkust tundes kannatama pärast sünnitust, sportides ega ka menopausi ajal. Appi tuleb siinkohal füsioteraapia.
  • Teine oluline teemapüstitus on seotud halva hingeõhuga. Kui ebameeldiv hingeõhk vaevab aeg-ajalt meist enamikku, siis pidevalt kimbutab see koguni iga neljandat. Halvast hingeõhust ehk halitoosist vabanemiseks ei piisa tihtipeale õigest hammaste harjamisest, vaid selle taga võib olla ka haigus, mis vajab arstiabi. „Apteekrid tunnevad suuhoolduse põhitõdesid, ravimeid ja terviseprobleeme, mis võivad halva suulõhna probleemi tekitada,“ kinnitab Apotheka Viru keskuse apteegi proviisor Annika Toobal ning julgustab mure korral apteegist abi küsima.
  • Suvi on puhkuste aeg ning seatakse sammud ka näiteks mõnele eksootilisele saarele. Vahutav ookean, jahutavad kokteilid, hõrgud maitseelamused päikeseloojangul. Ühteäkki aga valdab tunne, nagu keegi löönuks rusikaga kõhtu, pilt kukuks kohe eest ning järgmisel hetkel tormad tuhatnelja WC poole. Ajakirjast saadki lähemalt lugeda, et kõhuhädad soojamaareisil pole midagi erakordset ning kuidas saab selleks valmistuda?
  • Sumedad suveööd teevad kirglikuks. Ajakirjast saad lugeda, kuidas tunda tummises tunnetetulvas heast ja heldest seksist naudingut nõnda, et püsida terve nii kehalt kui ka hingelt. Heaks seksiks on vaja head tervist ja vastupidi – heaks terviseks head seksi. Apteek tuleb appi nii tervisemurede lahendamisel kui ka seksirõõmude rikastamisel.
  • Lemmikute rubriigis hoiatatakse mürgistuste eest. Loomakliinikusse jõuab üsna palju mürgistuse kahtlusega loomi. Paremal juhul piirduvad sümptomid oksendamise ja kõhulahtisusega, mis alluvad ravile, kuid on ka tõsiseid juhtumeid, mis vaatamata pingutustele lõppevad loomale halvasti. Lähemalt saad lugeda, kuidas oma lemmikut nende eest kaitsta?
  • Ilurubriik suunab enne hoolt kandma oma naha eest kui kaunistama. Enne küünte lakkimist tasuks mõelda, kas lakikihi all on kõik hästi? Päikesesilitus näol ja varbad liivas, paljajalu murul ja näpud mullas. Suvi on mõnus! Ajakirjast leiad spikri, mida keha tahab, et sa tema heaks teeksid ja mida mitte.

Suvine Naerata! pakub veel palju huvitavat lugemist, aga selleks juba haara ajakiri endale tasuta kaasa lähimast Apotheka apteegist või sirvi seda siinsamas (soovi korral ava ajakiri eraldi vahelehel)

 

Uudised:

Kõik postitused