Uus Naerata! kevadnumber

30.03.2024

Uus Naerata! kevadnumber

Apteekidesse on jõudnud uus värske kevadhõnguline Naerata! ajakiri. Seekord on kaane peale ennast sättinud tõelised rahva lemmikud – näitlejad Priit ja Märt Pius. Tuntud on nad peamiselt erinevate koomiliste etteastete pooles ja tõsiste rollidega teatrilaeval. Kuid sama tähtis on nende tegevus ka diabeedist rääkimisel. 

Elanikkonna rasvumise poolest on eestlased Euroopas paraku esirinnas. Mida saaksime ise selle muutmiseks ette võtta saab lugeda juba lähemalt ajakirjast. 

Fookusesse on võetud veel hammaste kaitse, jagatakse näpunäiteid, kuidas püsida terve ja võetakse üksi pulki lahti kõhuviiruste maailm. 

Apotheka apteekides saab oma kehaga tuttavamaks enam kui kümnel moel tervist testides. Kui lugeda ajakirja, siis selgub milline test tunnistas näiteks Hannes Hermaküla 15 aastat nooremaks. 

Ilurubriigis pööratakse seekord tähelepanu armidele. Öeldakse, et aeg parandab kõik haavad. Kuid vahel jääb haava paranedes püsima silmatorkav arm, mille märkamatuks muutmine võib osutuda lausa nuhtluseks. Esteetilise meditsiini õde Kristine Kõps jagab oma teadmisi selles valdkonnas. 

Kevadisest Naeratast! leiab veel mitmeid teisi huvitavaid lugusid ja teemapüstitusi, seega tasub leida see hetk ning pühendada natuke aega ajakirja sirvimiseks (või ava ajakiri eraldi vahelehel)

Uudised:

Kõik postitused