Ilmunud on sügisene Naerata!

12.09.2023

Ilmunud on sügisene Naerata!

Seekordseks Naerata! kaanestaariks on meil „Osooni“ saatejuht Kristo Elias, kes soovitab ehteestlasliku töö au sees hoidmise kõrval ära õppida ka iseenda väärtustamine. Kristo ongi töötempole edukalt pidurit tõmmanud. Üle paljude aastate puhkas ta suvel kuu aega järjest niimoodi, et ei teinud ühtki lisaprojekti, ei mingit listööd – nagu seni alatasa juhtus. Loe Kristo läbielamistest ning mõtetest lähemalt juba ajakirjast.

Siinses kliimavöötmes tuleb juba septembris end erilise hoole alla võtta, et ennetada pimedusega ligi tikkuvat energiapuudust. Õnneks on suuresti enda teha, kas oled stressile vastuvõtlik või mitte. Ajakirjast leiad 15 nõuannet, mis aitavad tõepoolest pinge ja pimeduse kiuste eluga rahul olla.

Väsimuse ja meeleolulanguse taga võib olla ka vitamiinipuudus, millised apteegitooted aitavad, selgitab lähemalt farmatseut Laura-Kristiina Valdson.

Kõik teavad, et suitsetamine on tervisele mitmel moel kahjulik. Aga kas tead, et sama halvad või tavasigarettidest veelgi kahjulikumad on ka kõik ülejäänud nikotiini sisaldavad tooted, nagu närimis-, nuusk- ja huuletubakas, vesipiip, e-sigaret ja snus ehk nikotiinipadi. Seekordsest numbrist leiad põhjaliku ülevaate erinevatest tubakatoodetest.

Tervise rubriigis võetakse luubi alla veel ka käte ja jalgade suremise teema ning räägitakse lähemalt karpaalkanali sündroomist.

Ilu poole pealt vaadeltakse näoturseid põhjustavaid tegureid, nagu allergiad, stress ja keskkonnamürgid. Siiski leidub küllalt viise, kuidas paistetust näol leevendada – külma veega loputamisest kuni näojooga ja tõhusate kreemideni. Lisaks tutvustatakse ka happekoorimise ja - hoolduse maailma.

Ajakirjast leiab lisaks veel mitmeid kasulikke teemasid, seega leia see hetk, haara ajakiri ning laienda oma silmaringi.

Uus number pakub veel mitmeid teisigi põnevaid teemasid, seega ära unusta kasutada võimalust ning sirvi Naerata! ajakirja suvenumbrit või ava ajakiri eraldi vahelehel.

Uudised:

 • Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Loe lähemalt

 • Tõstame lojaalsusprogrammi turvalisust

  Loe lähemalt

 • Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks

  Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks

  Loe lähemalt

 • KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!

  KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!

  Loe lähemalt

 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Ilmunud on suvine Naerata!

  Loe lähemalt

Kõik postitused