HYAL-DROP MULTI SILMATILGAD 10ML

15,25 €

1525,00 €/l


Toimeaine / Koostis
Hüaluroonhape
Ravimivorm / pakend
SILMATILGAD
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
HYAL-DROP® MULTI on esimese valiku lahus. See sisaldab looduslikku niisutit hüaluroonhapet (naatriumhüaluronaadina),mida leidub terve inimsilma struktuurides ja loomulikus pisarakiles.
HYAL-DROP® MULTI on välja töötatud nii, et see jääb silma pinnale, niisutades silma kohe ja leevendades kõiki sümptomeid. See on ideaalne toode igaühele, kellel esinevad kuivade silmade sümptomid, nagu väsinud, pinges, põletavad ja/või vesised silmad. Kuivi silmi põhjustavad -- välised tegurid, näiteks ülemäärane arvuti kasutamine, konditsioneeritud õhk, küte, sigaretisuits, tuuline väliskeskkond ning kontaktläätsede kandmine; -- muud tegurid, näiteks mõned ravimid (nagu rasestumisvastased tabletid, antihistamiinikumid, beetablokaatorid, spasmolüütikumid ja diureetikumid) või teatud haigused, millel võib olla oma osa silmade kuivuse tekkimisel.
HYAL-DROP® MULTI sobib nii pehmete kui ka jäikade kontaktläätsede niisutamiseks ja taasniisutamiseks kandmise ajal ning parandab kogu päeva jooksul märkimisväärselt kontaktläätsede kandmismugavust.


Loe edasi