Apotheka uudised

Blog Category
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvika ja meeleoluka Naerata! seekordne kaanestaar on pianist ja helilooja Rein Rannap. Kui valmis on pianisti vaim ja keha järjekordseks loominguliseks maratoniks saab lugeda juba uuest Naeratast!

  Loe edasi...

 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Seekordne Naerata! üllatab lausa kahe kaanestaariga – Märten Metsaviir ja Maarja Johanna Mägi. Keskaegses krimitriloogia apteeker Melchiori peategelased on veendunud, et ei ütle kunagi ühestki rollist ära selle suuruse pärast. Nad usaldavad elu pakutud võimalusi ja nendest võimalustest saabki lähemalt lugeda juba Naeratast! pikemalt.

  Loe edasi...

 • Ilmunud on kevadine Naerata!

  Kevadiselt värvikas ja sisukas Naerata! on jõudnud apteekidesse. Seekord särab ajakirja kaanel alati rõõmsameelne tippkokk Angelica Udeküll, kes oskab teha toite, mis teevad tervemaks, rõõmsamaks ja isegi – õnnelikumaks!

  Loe edasi...

 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudnud Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on seekord Kristiina Ehin. Selles hapras ja ilusas naises on peidus palju. On seda, mille jaoks ta on juba sõnad leidnud, kuid rohkem on tajutavat, mis alles ootab vormi leidmist. Seega saab lugeda ühe suure väega naise mõtteid ning hetkeks tajuda, kuidas selline imeline naine tunnetab end ümbritsevat maailma

  Loe edasi...

 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudmas Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on Elmo Nüganen, kes räägib äsja lõppenud “Apteeker Melchiori” filmitriloogia telgitagustest ja toob välja viis põnevat hetke filmist.

  Loe edasi...

 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvikas ja sisukas Naerata! jõuab apteekidesse käesoleval nädalal. Sel korral on ajakirja kaanestaariks üheksakümne neljandat eluaastat astuv Kihnu laulumemm Virve Köster, kes on jätkuvalt särtsu täis ja terane.

  Loe edasi...

 • Sirvi värsket Naerata! ajakirja kevadnumbrit!

  Kevadiselt värske Naerata! esikaanel särab alati heatujuline Piret Kalda, kes räägib lähemalt oma tööst, valikutest ja eesmärkidest.

  Loe edasi...

 • Uus Naerata! talvenumber on saabunud!

  Talvise Naerata! ajakirja kaanestaar Heidy Tamme jutustab meile, mis on need neli asja, mis hoiavad teda terve ja säravana. Lisaks saad aimu, mida peaksid teadma oma uneharjumustest, mida teha kui probleemiks on rahutud jalad, kuidas hoida talvel nahka kontrolli all ning palju muud kasulikku. 

  Loe edasi...

 • Apteekrid julgustavad inimesi sõeluuringutes osalema

  Alates sellest nädalast tuletab Apotheka apteeker patsiendile meelde, et tema sünniaasta vastab Haigekassa sõeluuringu sihtrühmale ja soovitab uuringus osaleda. Selline meeldetuletus tehakse apteekri poolt näiteks rinnavähi, emakakaelavähi ja jämesoolevähi sõeluuringute puhul.

  Loe edasi...

 • Sirvi uut Naerata! ajakirja sügisnumbrit!

  Sügiseselt värskes Naerata! numbris räägib meile kaanestaar Indrek Ventmann oma mitmest põnevast ametist ning kuidas ta nendeni jõudis. Lisaks leiad palju huvitavat taimtoitujatest, nende elustiili valikutest ning dieedist, milliseid teenuseid pakutakse apteegis, kas ja milliseid vitamiine võiks sügiseseks hooajaks koduapteeki varuda ning palju muud.

  Loe edasi...

 • Apotheka tervisetooted on esindatud ka Circle K teenindusjaamades

  Apotheka alustas koostööd Circle K-ga ja nüüdsest saab 40st Circle K täisteenindusjaamast osta hädavajalikke tervisekaupu, näiteks vitamiine, toidulisandeid, esmaabitooteid ja rasedusteste.

  Loe edasi...

 • Sirvi uut Naerata! ajakirja suvenumbrit!

  Uuest suvenumbrist saad lugeda lähemalt Heidi Hanso pöörasest elust Pajuvärava talus. Mida uut leiab apteegiriiulitelt? Kuidas ohutult päikest nautida? 29 fakti sünnimärkide kohta. Kuidas tulla toime higistamisega? 5 soovitust, kuidas oma praegust elu veel rohkem nautida. 

  Loe edasi...

 • Apotheka beebipakkide väljastamine peatatud


  Armas lapsevanem!
   
  Oleme lõpetatud olemasoleval kujul beebipakkide väljastamise. Hea uudis on aga see, et töötame välja uut ja praktilisemat lahendust meie uute ilmakodanike rõõmustamiseks. 

  Loe edasi...

 • Kaitsemaskide kasutusjuhend

   

   

  Loe edasi...

 • Apteekrid: palun mõistke, kanname maske, sest hoolime!

  Pärast seda kui Hiinas puhkes koroonaepideemia, osteti üle maailma massiliselt näo kaitsemaske kokku. Selle tulemusena ei ole kahjuks ka Eesti apteekidest juba mõnda aega võimalik kaitsemaske osta.

  Loe edasi...