Apotheka uudised


 • Apotheka ja Tartu Ülikool kutsuvad loengule!

  Apotheka ja Tartu Ülikool kutsuvad loengule!

  Ootame kõiki huvilisi reedel, 22.veebruaril kell 16:00 Tartu Raekoja apteeki loengule "Vastsündinu hoolitsus". Lektoriks on TÜ Kliinikumi ämmaemand Gertrud Saage, kellel on lisaks ka farmaatsia haridus.

  Loe edasi...
 • Enneta diabeeti – tule veebruaris tasuta veresuhkrut määrama!

  Enneta diabeeti – tule veebruaris tasuta veresuhkrut määrama!

  Kutsume sind üheskoos Eesti Diabeediliiduga üles diabeeti ennetama, et üles leida kõrgenenud veresuhkru tasemega inimesed enne kui haigus süveneb ja hakkab mõjutama elukvaliteeti. Veebruaris on veresuhkru taseme määramine meie valitud apteekides tasuta! 

  Loe edasi...
 • Apteekides jätkatakse geeniproovide kogumist!

  Apteekides jätkatakse geeniproovide kogumist!

  Geenivaramu geeniproovide kogumise pilootprojekt apteekides on osutunud nii edukaks, et koostööd apteekidega jätkatakse ka uuel aastal eesmärgiga koguda veel vähemalt 50 000 geeniproovi.

  Loe edasi...
 • Apotheka – parima teenindusega apteek 2018

  Apotheka – parima teenindusega apteek 2018

  Uuringufirma Dive viis Balti riikides teist aastat järjest läbi apteegikettide valdkonnauuringu. Eesti parima teenindustasemega apteegiketiks osutus Apotheka (84,0%), teise koha saavutas Euroapteek (80,5%) ning neile järgnes Südameapteek (68,8%).

  Loe edasi...
 • Kas sind ohustab diabeet?

  Kas sind ohustab diabeet?

  Eesti Diabeediliidu hinnangul on Eestis ligikaudu 65 000 inimest, kes põevad 2. tüübi diabeeti. Seejuures aga murettekitav, et leidub pea sama palju inimesi, kes on enese teadmata 2. tüübi diabeetikud või põevad eeldiabeeti, sõnab Apotheka proviisor Janika Tähnas.

  Loe edasi...
 • Tooteesitlused veebruaris

  Tooteesitlused veebruaris

  Veebruaris toimuvad Apotheka Tallinna, Tartu ja Rakvere apteekides mitmete apteegikosmeetika brändide ja toodetega tutvumised. Kohal on brändiesindajad, kes annavad nõu ja aitavad valida just Sulle sobivad ilutooted. Lisaks jagatakse tootenäidiseid ja kingitusi!

  Loe edasi...
 • Ortoosid nüüd Apothekas!

  Ortoosid nüüd Apothekas!

  Nüüdsest on valitud Apotheka apteekides võimalik soetada Haigekassa soodustusega ortoose ja saada ka ortooside kasutamisega seotud nõustamist. 

  Loe edasi...
 • Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

  Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

  Viru Keskuse Apotheka läbis aprilli viimasel nädalal suure uuenduskuuri, nüüd on apteegis suurem iluosakond ning mai keskpaigast ka võimalus videosilla vahendusel apteekriga privaatselt nõu pidada.

  Loe edasi...
 • Uudne teenus: Apotheka Meeldetuletaja!

  Uudne teenus: Apotheka Meeldetuletaja!

  Apotheka Meeldetuletaja on uudne teenus, mis aitab sinu eest pikendada kordusretseptid ja tagada ravimite õigeaegse toimetuse sinuni.

  Loe edasi...
Küsi apteekrilt