Apotheka uudised

Blog Category
 • Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Kasutajasõbralikkus on e-poodide puhul üks olulisemaid näitajaid mille poole püüelda. Selleks, et välja selgitada ja tunnustada valdkonna parimaid e-poode, hindas Äripäeva teemaveeb Kaubandus.ee 8. mail toimunud E-kaubanduse UX konverentsi raames kõige kasutajasõbralikumaid e-poode.

  Loe edasi...

  Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!
 • Tõstame lojaalsusprogrammi turvalisust

  Enam ei ole võimalik meie püsikliendiprogrammi iseteenindusse sisse logida parooli ja kasutajanime abil. Iseteeninduskeskkonda sisenemiseks palume edaspidi tuvastada end, kas Smart-ID, Mobiil-ID, ID-kaardi või pangalingi abil, et tagada Teie andmete suurem kaitstus. 

  Loe edasi...

 • Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks

  Kas teadsite, et e-apteegil täitub novembris 10 tegutsemisaastat Eestis?

  Vaatame, kuidas meil läheb:

  Loe edasi...

  Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks
 • KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!

  Milline on Sinu jalajälg?

  Kas teadsid, et 12.6 miljonist tonnist tekstiiliprügist leiab tee taaskasutusse või ümbertöötlemisse vaid 25%? Seda on väga vähe. Pappkarbid on kahjuks hetkel kõige laiemalt kasutatavad pakendid. Selleks, et papist pakendeid toota raiutakse igal aastal maha kujuteldamatult suures ulatuses metsa – kuid mets ei ole

  Loe edasi...

  KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Seekordseks Naerata! kaanestaariks on meil „Osooni“ saatejuht Kristo Elias, kes soovitab ehteestlasliku töö au sees hoidmise kõrval ära õppida ka iseenda väärtustamine. Kristo ongi töötempole edukalt pidurit tõmmanud. Üle paljude aastate puhkas ta suvel kuu aega järjest niimoodi, et ei teinud ühtki lisaprojekti, ei mingit listööd – nagu seni alatasa juhtus. Loe Kristo läbielamistest ning mõtete

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suvise Naerata! esikaanel särab näitleja, koolitaja, lavastaja Inga Lunge, kes sooviks istutada igasse inimesse väikese seemne, mis innustab alati edasi püüdlema, mitte seisma jääma ja leppima hädiste olukordadega.  Lähemalt Inga mõtetest ja tegemistest saad juba lugeda ajakirjast.

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!
 • Apotheka stipendiumifond

  Tahad olla kindel, et Sinu karjäär ja eneseareng on HEADES KÄTES

  Apotheka toetab farmaatsiaharidust Tartu Ülikoolis ja on suurim praktikabaas Eesti farmaatsiüliõpilastele. Esita taotlus Apotheka stipendiumifondile ja astu suur samm oma akadeemilise arengu ja tuleviku kindlustamise suunas.

  Loe edasi...

  Apotheka stipendiumifond
 • Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

  Järjest kiireneva elutempo taustal unustame tihti iseenese – ei söö täisväärtuslikult, rohkem kohvi ja kaasahaaratavat toitu ning vähem liikumist, mille tulemusel võib vitamiinide ja mineraalide sisaldus kehas langeda. Mitmed terviseuuringud on näidanud, et kombinatsioon mõõdukast liikumisest, täisväärtuslikust toidust ja toidulisanditest on kõige efektiivsem lahendus oma keha turgutamiseks. Vi

  Loe edasi...

  Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!
 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Talvise Naerata! esikaanel särab alati elurõõmus ning igati värvikas Kaire Vilgats. Tundub, et me teame Kairest kõike. Elame kaasa, hoiame pöialt ja imetleme tema värvikat mitmekülgsust: Kaire laulab, näitleb, õpetab ja korraldab. Ja pole lisaks suu peale kukkunud. Kaire on seisukohal, et oma üleelamisi ei pea varjama, sest keegi võib neist õppida. Kindlasti leiab antud loost nii mõndagi õpetli

  Loe edasi...

  Ilmunud on talvine Naerata!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Seekordne Naerata! üllatab lausa kahe kaanestaariga – Märten Metsaviir ja Maarja Johanna Mägi. Keskaegses krimitriloogia apteeker Melchiori peategelased on veendunud, et ei ütle kunagi ühestki rollist ära selle suuruse pärast. Nad usaldavad elu pakutud võimalusi ja nendest võimalustest saabki lähemalt lugeda juba Naeratast! pikemalt.

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvika ja meeleoluka Naerata! seekordne kaanestaar on pianist ja helilooja Rein Rannap. Kui valmis on pianisti vaim ja keha järjekordseks loominguliseks maratoniks saab lugeda juba uuest Naeratast!

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!
 • Ilmunud on kevadine Naerata!

  Kevadiselt värvikas ja sisukas Naerata! on jõudnud apteekidesse. Seekord särab ajakirja kaanel alati rõõmsameelne tippkokk Angelica Udeküll, kes oskab teha toite, mis teevad tervemaks, rõõmsamaks ja isegi – õnnelikumaks!

  Loe edasi...

  Ilmunud on kevadine Naerata!
 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudnud Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on seekord Kristiina Ehin. Selles hapras ja ilusas naises on peidus palju. On seda, mille jaoks ta on juba sõnad leidnud, kuid rohkem on tajutavat, mis alles ootab vormi leidmist. Seega saab lugeda ühe suure väega naise mõtteid ning hetkeks tajuda, kuidas selline imeline naine tunnetab end ümbritsevat maailma

  Loe edasi...

  Ilmunud on talvine Naerata!
 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Apotheka apteekidesse on jõudmas Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on Elmo Nüganen, kes räägib äsja lõppenud “Apteeker Melchiori” filmitriloogia telgitagustest ja toob välja viis põnevat hetke filmist.

  Loe edasi...

  Ilmunud on sügisene Naerata!
 • Ilmunud on suvine Naerata!

  Suviselt värvikas ja sisukas Naerata! jõuab apteekidesse käesoleval nädalal. Sel korral on ajakirja kaanestaariks üheksakümne neljandat eluaastat astuv Kihnu laulumemm Virve Köster, kes on jätkuvalt särtsu täis ja terane.

  Loe edasi...

  Ilmunud on suvine Naerata!