Avaleht HYDROTAC COMFORT HAAVASIDE 10X20CM N10

HYDROTAC COMFORT HAAVASIDE 10X20CM N10

Abivahend

25,70 €

2,57 €/tk

Ravimivorm / pakend
SIDE
Kogus pakendis
N10

Tooteinfo

Tootetutvustus, kasutusviis

HydroTac® vahtmaterjalist haavapadi kleepäärega, imav osa 5x14cm.



HydroTac on vahtmaterjalist haavaside, millel on õhku läbilaskev, kuid niiskust ja baktereid tõrjuv polüuretaanist väliskülg ning hüdrogeeliga kaetud sisekülg. HydroTac comfort haavapadjal on lisaks isekinnituv äär, mis on kaetud polüakrülaatkleepainega.



Omadused: HydroTac suudab nii liigseid haavaeritisi absorbeerida kui ka kuiva haavaseisundi korral haava niisutada. Seetõttu tekib igal juhul niiske haavakeskkond, mis ergutab haava paranemist. Haavasidemel olev geel takistab sideme kleepumist haava külge, mistõttu on sideme vahetus valutu. Tänu HydroTac comfort haavasidemel olevale kleepäärele ei ole fikseerimiseks vaja kasutada lisamaterjale.



Näidustused: HydroTac sobib granulatsiooni-ja epitelisatsioonifaasis olevatele vähese ja mõõduka haavaeritisega haavade (nt venoossed haavandid, diabeetilised haavandid,lamatised, traumahaavad jt) hooldamiseks.



Kasutamisjuhised

Eemaldage läbipaistev kaitsekile vastavalt numeratsioonile (1 & 2) ja asetage haavaside geeliga kaetud küljega haavale ja suruge kleepäär hoolikalt kinni. Seejärel eemaldage kattepaber vastavalt numeratsioonile (3 & 4).



Sideme vahetus on vajalik, kui see on kliinilistel põhjustel näidustatud või kui haavaeritis on haavasideme serva alt nähtav.



Toimeained ja nende kontsentratsioon

Geel koosneb vettsisalduvast polüuurea/polüuretaan-hübriid-polümerist, mis sisaldab propüleenglükooli.



Hoiatused ja ettevaatusabinõud

HydroTac haavasidet mitte kasutada, kui esineb ülitundlikkust koostisainete suhtes.



Enne raskesti paranevate haavade ravimist on vajalik arsti poolt läbi viia haavaseisundi hindamine ja haavaravi takistavate põhjuste välja selgitamine. Ravi HydroTac haavasidemega ei asenda haavaravi takistavate põhjuste ravi. Kliiniliselt infitseeritud haavadel ja lahtistel luudel tohib HydroTac haavasidet kasutada ainult arsti järelvalve all. Teise ja kolmanda astme põletushaavade ravi võib viia läbi HydroTac haavasidemega arsti järelvalve all peale õnnestunud nekrosektoomiat. Mitte kasutada HydroTac haavasidet üheaegselt hüpokloriidlahusega või vesinikperoksiidiga, mis võivad kahjustada polüuretaani.



Säilitamistingimused

Hoida kuivas ja temperatuuril mitte üle 40°C. Pakendi sisu on seni steriilne, kuni pakend on kahjustamata. Mitte resteriliseerida. Hoida lastele kättesaamatus kohas.



Netokogus

Mõõdud: 10 x 20 cm. Pakis on 10 tk.



Loaomanik ja loa number

Tootja: Paul Hartmann AG

Maaletooja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, telefon 650 1901.



Päritoluriik

Saksamaa

Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake