A. ISLANDI SAMBLIKU KURGUPASTILLID N24

5,98 €

0,25 €/tk


Ravimivorm / pakend
IMEMISTABLETID
Kogus pakendis
N24

Tootetutvustus, otstarve
Mustsõstramaitselised kurgupastillid islandi samblikuga köhaärrituse ja hääle käheduse leevendamiseks. Suhkruvabad. 24 pastilli.
Sisaldavad looduslikku Islandi käokõrva (Certaria islandica) ekstrakti. 1 tablett sisaldab 80 mg Islandi käokõrva kuivekstrakti (DER 4:1). Islandi käokõrvast pärinevad looduslikud limaained loovad kaitsva kihi suuõõne ja kurgu limaskesta pinnale.
Näidustused: Köhaärrituse sümptomite leevendamine, häälepaelte liigsest koormusest tingitud hääle käheduse leevendamine ning profülaktika, suukuivus.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: Alates 4. eluaastast. Vastavalt vajadusele 1-2 pastilli lasta suus aeglaselt sulada, mitte närida. Vajadusel võib kasutada ka pikaajaliselt. Kui sümptomid ei taandu 2 nädala jooksul, tuleks konsulteerida arsti või apteekriga!

Koostisosade loetelu
1 kurgupastill sisaldab 80 mg Islandi käokõrva kuivekstrakti (DER 4:1).
Teised koostisained: maltitool, kummiaraabik, sorbitool, sidrunhape, mustasõstra ekstrakt, karnaubavaha, kookosõli, mesilasvaha, atsesulfaam K, antotsüaan.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoida lastele kättesaamatus kohas! Väga harvadel juhtudel võib preparaat sorbitooli- ja maltitoolisisalduse tõttu põhjustada kõhulahtisust. Mitte kasutada ülitundlikkuse puhul ükskõik mis koostisosa suhtes! Toode sisaldab magusainet atsesulfaam K, mis on fenüülalaniini allikas. Mitte kasutada toodet raseduse ja imetamise ajal.

Säilitamistingimused
Säilitada temperatuuril alla +25°C kaitstuna niiskuse ja valguse eest.

Seadme ja pakendi sisu
24 kurgupastilli

Tootja või tootja volitatud esindaja
GLOBAL PHARMA CM SP.ZOO

Päritoluriik
Poola