COREGA DENTAL WHITE TBL N30

6,89 €

0,23 €/tk


Ravimivorm / pakend
TBL
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus, otstarve
Miks puhastada hambaproteese hambapasta asemel COREGA´ga? Kas sa teadsid, et: hambaproteesid on 10x pehmemad kui pärishambad? Hambapasta sisaldab abrasiivseid aineid, mis võivad hambaproteese kahjustada. Corega ainulaadne koostis toimib kolmel moel: hävitab lõhna põhjustavad bakterid, puhastab ilma kriimustamata, eemaldab plekid.
Kasutage algusest peale regulaarselt kaks korda päevas, lahustuvad katt ja plekid, nt tee ja nikotiini plekid, ja need eemaldatakse hüdrodünaamilisel ja jõulisel moel. COREGA proteesipuhastustablettidel on antibakteriaalne ja desinfitseeriv toime, mis aitab vältida hambakatust põhjustatud ärritust ja hambakatu teket.
Hambaproteeside puhastustabletid valgendava toimega. Hävitab 99,9% lõhna põhjustavatest bakteritest, aidates värskendada hingeõhku. Toimib 3 minutiga. Aitab eemaldada plekke ja kattu.

CHEE/CHPOLD/0016/16
Kehtiv kuni 09.2018

Kasutamisjuhised
1. Lahusta üks Corega tablett klaasis, milles on piisavalt sooja vett (mitte tulist), et proteesid oleksid veega kaetud. 2. Leota proteese 15 minutit. Proteesid võivad lahusesse jääda ka kogu ööks. 3. Parima tulemuse saamiseks harja proteese lahusega. Peale kasutamist viska lahus kohe ära. 4. Loputa hambaproteese põhjalikult jooksva vee all.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ära pane tablette suhu ja ära joo lahust. Ära joo puhastuslahust või kasuta seda suuloputusvedelikuna.
Ära puuduta suud või silmi peale tablettide või lahuse käitlemist. Ära kasuta tablette, kui oled koostisosade suhtes allergiline.
Põhjustab tugevat silmade ärritust. Pärast käitlemist pesta hoolega käsi. Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida tablettide või lahuse sattumist isikute kätte, kes võivad need alla neelata. Allaneelamise korral: võtta ühendust mürgistusteabekeskuse või arstiga. Nahaärrituse korral: pöörduda arsti poole.

Seadme ja pakendi sisu
30 tabletti

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: GlaxoSmithKline Eesti OÜ, Lõõtsa 8a, 11415, Tallinn
Muud tooted
Küsi apteekrilt