Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

03.05.2018

Viru Keskuse apteek läbis suure uuenduskuuri

Viru Keskuse Apotheka läbis aprilli viimasel nädalal suure uuenduskuuri, nüüd on apteegis suurem iluosakond ning mai keskpaigast ka võimalus videosilla vahendusel apteekriga privaatselt nõu pidada.

 „Videonõustamine toimub apteegis spetsiaalselt selleks loodud kabiinis, kus on olemas kõik vahendid – ekraan ja telefon – mugavaks apteekriga suhtlemiseks, ravimite nõustamiseks ning retseptiravimite ostmiseks. Suureks plussiks on kabiini eraldatus, st järjekorras seisjad või apteegiruumis ringi liikuvad apteegikülastajad patsiendi ja apteekri omavahelist vestlust ei kuule,“ ütles Viru Keskuse Apotheka proviisor Catri Valner.  

Samuti on võimalik osa saada erinevatest terviseteenustest. „Uus ja palju positiivset tagasisidet saanud lahendus on Apotheka meeldetuletaja teenus, kus apteekrid aitavad inimestel pikendada nende eest korduvretsepte ja tagavad ravimite õigeaegse toimetuse,“ rääkis proviisor Valner. „Tegemist on personaalse mugavust pakkuva teenusega, mille tulemusena ei pea inimene enam ise oma korduvretseptide pikendamise, väljaostu ja ravimite õigeaegse kättesaamise pärast muret tundma. Lisaks aitab teenus retseptide õigeaegse pikendamise tõttu tagada ravi järjepidevuse ja raviskeemi täpse jälgimise ja seeläbi kvaliteetsema ravi,“ lisas ta.

„Apteegi tervisetestidest on menukaim nahadiagnostika teenus, mida on soovitatav teha just nüüd, vastu suve – see annab võimaluse teada saada oma naha niiskustase ning rasu ja pigmentatsiooni ehk melaniini sisalduse nahas. Neid näitajaid teades on lihtsam valida just enda nahale sobivaid päiksekaitsetooteid. Kevad on paras aeg välja vahetada talvised nahahooldustooted kergemate ja suveks sobilikemate vastu,“ rääkis proviisor.  

„Ka kehakoostise määramise teenus on vastu suve populaarne – seda tasub teha käsikäes toitumisnõustamise teenusega. Apteekri ja toitumisnõustajaga nõu pidades on lihtsam tervislikumalt suvele vastu minna, samuti on veel aega pisut rannavormigi parandada,“ lisas Catri Valner. Lisaks saab Viru Keskuse apteegis kasutada teisi apteegiteenuseid: mõõta vererõhku, määrata hemoglobiini, kolesterooli ja triglütseriidide taset, teha veenidiagnostikat ning jalaveenide diagnostikat või osta soodustingimustel abivahendeid.

Lisaks tegutseb Viru Keskuse Apothekas juba mitmeid aastaid apteegirobot Pärt, kes teab täpselt iga ca 17 000 ravimi asukohta laos ning toob vajamineva toote kaheksa sekundiga apteekrini ka 3,4 meetri kõrguselt.  

Uuenenud apteeki tasub igaühel kohapeale vaatama minna, sest lisaks paljudele soodsatele pakkumistele on Viru Keskuse apteegi iluosakond laienenud ka mitmete uute sarjadega.

Uudised:

 • Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Loe lähemalt

 • Kuidas ennast aidata, kui stress ja unehäired kimbutavad?

  Kuidas ennast aidata, kui stress ja unehäired kimbutavad?

  Loe lähemalt

 • Kuidas leevendada PMS-i ehk premenstruaalset sündroomi?

  Kuidas leevendada PMS-i ehk premenstruaalset sündroomi?

  Loe lähemalt

 • Bioderma Atoderm: nahahooldus atoopilise dermatiidiga

  Bioderma Atoderm: nahahooldus atoopilise dermatiidiga

  Loe lähemalt

 • Särava ja ilusa näonaha saladus ehk erinevad happed nahahoolduses

  Särava ja ilusa näonaha saladus ehk erinevad happed nahahoolduses

  Loe lähemalt

Kõik postitused