Tutvustame otse suhu valatavaid bioaktiivseid toimeaineid sisaldavaid lahuseid

01.03.2024

Tutvustame otse suhu valatavaid bioaktiivseid toimeaineid sisaldavaid lahuseid

Elutempo kiirenemine tänapäevases ühiskonnas on loonud vajaduse uuendusteks ka toidulisandite valdkonnas. Tõusvaks trendiks on saanud geeli kujul mineraalainete ja vitamiinide kompleksid, mis valatakse otse suhu. Sellist tüüpi toidulisanditel on tablettide ja kapslite ees kolm väga olulist eelist - mugavus, aja kokkuhoid ning kiire toime.

Hipocrat on välja töötatud silmas pidades kaasaegse ja aktiivse inimese vajadusi. Tooted põhinevad Hippokratese filosoofial, mis peab tõelise jõu allikaks loodust ja looduse poolt loodud võimalusi.

Hipocrat sarja toodetes sisalduvad ainult loodusliku päritoluga bioaktiivsed toimeained, mis tõstavad igapäevast heaolu ja mõjutavad positiivselt inimorganismi füsioloogilisi protsesse. Bioaktiivsus viitab toimele ja tulemile. Kõik Hipocrat tooted on kontrollitud ja heaks kiidetud kahe erineva labori poolt.

Otse suhu valatavate toidulisandite peamiseks eeliseks on mugavus – pakikesi on hea kaasa võtta nii kontorisse, matkarajale, reisile kui ka igale poole mujale, sest nii saab neid tarbida päeva jooksul vastavalt soovile ja vajadusele!

Vali Hipocrat Silicium, kui soovid parandada oma küünte ja juuste tervist. Hipocrat Silicium on mineraalne ränikompleks, mis sisaldab organismile kasulikku räni, seleeni ja biotiini – kõik need soodustavad juuste ja küünte kasvu, muutes neid samal ajal ka tugevamaks. Lisaks toetab Hipocrat Silicium kompleks ka immuunsüsteemi talitlust.

Vali Hipocrat Skindrink, kui tähelepanu ja hoolt vajavad sinu nahk ja juuksed. Tegemist on suurt kogust biotiini, kollageeni peptiidide, hüaluroonhapet ja C-vitamiini sisaldava kompleksiga, mis toetab ilu ja heaolu seespidiselt!

Vali Hipocrat Relaxium, kui stress ähvardab üle pea kasvada. Taimsete toimeainete ja B1-vitamiiniga kompleks aitab lõõgastuda ning toetab närvisüsteemi ja südame tööd. Hipocrat Relaxium sisaldab B1 vitamiini, sidrunmelissi, punast kannatuslille ja viirpuuõite ekstrakti.

Vali Hipocrat Sportus, kui soovid parandada oma sportlikke tulemusi. Füüsiliseks treeninguks vajalikud elektrolüüdid, mineraalained ja C-vitamiin, mis pärinevad otse loodusest, aitavad kaasa energiavahetusele, lihaste tööle ja psühholoogilistele funktsioonidele. Magneesium ja tsink vähendavad väsimust ja kurnatust.

 Bioaktiivsete toimeainetega Hipocrat tooted on saadaval Apotheka apteekides!

Uudised:

 • Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Loe lähemalt

 • Kevadväsimus ja värske õhu mürgitus

  Kevadväsimus ja värske õhu mürgitus

  Loe lähemalt

 • Rasedus - mis seda mõjutab ja kuidas saaks toetada?

  Rasedus - mis seda mõjutab ja kuidas saaks toetada?

  Loe lähemalt

 • Surnud ring - stress põhjustab magamatust ja magamatus stressi

  Surnud ring - stress põhjustab magamatust ja magamatus stressi

  Loe lähemalt

 • TerraPoint tervisetooted: rohkem energiat ja elurõõmu, terved liigesed ja muretu üleminekuiga!

  TerraPoint tervisetooted: rohkem energiat ja elurõõmu, terved liigesed ja muretu üleminekuiga!

  Loe lähemalt

Kõik postitused