Nooruslikkus olenemata vanusest - ilu saladus Babé brändiga

16.03.2023

Nooruslikkus olenemata vanusest - ilu saladus Babé brändiga

Nahk peegeldab meie elustiili – 25% protsessidest, mis on naha vananemisega seotud, sõltuvad geneetilisest taustast ja 75% välistest teguritest. Välistest teguritest sõltuv tuleneb elustiilist ja seda saab noorusliku välimuse hoidmiseks ise mõjutada. Kõiki neid tegureid nimetatakse üldnimetusega eksposoom.

Babé tootesarja HealthyAging+ loomise eesmärgiks sai teaduspõhise terviklahenduse leidmine hoidmaks nahka tervena ja elujõulisena ja korrigeerides vananemisilminguid kõigis eluetappides.

Babé HealthyAging+ kaitseb nahka vananemist põhjustava eksposoomi kahjustuste eest, siludes kortse, ennetades naha lõtvumist ja vähendades nahatooni ebaühtlust. 

See epigeneetika poolt inspireeritud hooldussari sisaldab kuut mitmetoimelist vananemise vastu võitlevat toodet, mis tagavad üksteist täiendades ideaalse hoolduse: kaitsev pinguldav päevakreem SPF 30, noorendav elustav booster,  taastav uuendav öökreem,  iluampullid, pinguldav silma- ja huuleümbruskreem ja uuendav öine koorija-seerum.

Sarjas on ka seitsmes toode ja see on välja töötatud just küpsele nahale.


Mõnus ja kreemjas Babé vananemisvastane päevakreem SPF 30 hoiab nahka kahjulike UV-kiirte ja saastatud õhu eest (UVB-, UVA- ja infrapunakiirgus ning HEV-valgus), kindlustab kuni 24-tunnise niisutuse ning vähendab kortse, samaaegselt tõstes ja pinguldades näonahka. Iga päev kasutades suudab see taastada elastse ja pringi naha, ühtlustada nahatooni ja anda särava jume, sealjuures viies kõrgemale tasemele ka naha enda kaitsevõime.

Sametise tekstuuriga Babé vananemisvastane öökreem, mis sisaldab kollageeni ja elastiini tootmist stimuleerivaid aineid, aitab öösel taastada eksposoomi tekitatud kahjusid, ergutades nahka uuenema ning ennetades ja vähendades nähtavaid kortse. Igapäevaselt  kasutades ühtlustub nahatoon, suureneb elastsus, tekib noorem ilme ja tugevneb naha kaitsevõime. 

Geeljas ja kerge Babé vananemisvastane booster kaitseb, taastab ja korrigeerib nahka, muutes vananemisilmingud minimaalseks. Noorendava ja elustava boosteri eesmärk on ennetada ja vähendada kortse, taastada prink ja elastne nahk ning ühtlustada nahatooni ja anda särav jume. Lisaks on sellel väliste agressorite vastane kaitsevõime ja see tugevdab nahka kaitsvat kihti. Kui kasutada boosterit igapäevaselt koos sama sarja kreemidega, siis suureneb kreemide tõhusus veelgi.

Babe HealthyAging

Kerge Babé kreem silma- ja huulekontuurile aitab ennetada ja vähendada miimikakortsusid, täites neid ja parandades nende piirkondade niiskustasakaalu. Sealjuures vähenevad ka peened miimikakurrud, pinguldub nahk ning taastub selle prinkus ja elastsus. Igapäevaselt kasutades tugevneb naha kaitsevõime, vähenevad silmaalused kotid ja tumedad rõngad ning märgatavalt silenevad ka nina ja suunurkade vahel olevad kortsud ja ülahuule püstkorts.

Babé vananemisvastased iluampullid taastavad, elustavad ja noorendavad. See ampullides ilukontsentraat on sobivaks täienduseks hommikustele ja õhtusele ilurituaalidele kuna see aktiveerib naha loomulikku kaitsevõimet, tasakaalustades mikrobioomi ja võideldes efektiivselt vananemisilmingutega. Samuti vähendab see kortse ja pinguldab näonahka ning tagab kaitse õhusaaste eest, taastades naha sära ja parima tervise. Iluampullides sisalduvad vitamiinid A, B3, B5, C ja E, provitamiin D, vitamiin D toimele sarnane taimse päritoluga aktiivaine ning hüaluroonhape ja prebiootikumid. Tulemus on sile, niisutatud ja pehme nahk, mis särab nooruslikult.

Babé vananemisvastase öise koorija-seerumi efekt seisneb rakkude uuenemise stimuleerimisel, misläbi on tulemuseks siledam, säravam ja ühtlasem nahk. Vedelapoolse tekstuuriga seerumit on rikastatud alfa-hüdroksühapete (AHA-de) ja kapseldatud pro-retinooliga. Seerum aitab vähendada iluvigasid või tumedaid laike ning taastada naha siledust, niisutatust ja loomulikku ilu.

Dermatoloogilised ja oftalmoloogilised testid läbinud Babé HealthyAging+ tooted on sobilikud kasutamiseks ka ülitundlikul nahal, sisaldades kõige efektiivsemaid toimeaineid nahahoolduse vallas ning kõige innovaatilisemaid vananemisvastaseid koostisosasid. Hoolikalt valitud toimeained kaitsevad eksposoomi negatiivse efekti eest, ennetades ja korrigeerides kahjustusi ning vähendades kiirelt ja silmaga nähtavalt vananemisilminguid.

Selleks, et nahahooldustooted annaksid parima võimaliku tulemuse, tuleks järgida ka tervislikku eluviisi nii sees- kui ka välispidiselt – tuleks toituda tervislikult, magada piisavalt, mitte tarbida alkoholi ega suitsetada, teha sporti, vältida päikesekahjustusi ja nautida iseennast ja ümbritsevat. Sel viisil säilib nahk nooruslikuna ja Sina ise ka!

babe kingitused

Seotud tooted:

Uudised:

 • Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Loe lähemalt

 • Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist

  Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist

  Loe lähemalt

 • Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

  Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

  Loe lähemalt

 • Füüsikaline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!

  Füüsikaline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!

  Loe lähemalt

 • Miks valida just apteegikosmeetika ning kuidas tunda ära kvaliteetne kosmeetikatoode?

  Miks valida just apteegikosmeetika ning kuidas tunda ära kvaliteetne kosmeetikatoode?

  Loe lähemalt

Kõik postitused