Avène - õrna ja tundliku naha parim sõber

07.03.2023

Avène - õrna ja tundliku naha parim sõber

Nahaprobleemidega inimestel on sageli raske leida endale sobivaid nahahooldustooteid. Erinevad nahakuivuse vormid, akne, nahapunetus ja ülitundlikkus vajavad spetsiaalset lähenemist, et nahahooldus ei saaks veel üheks lisaärritajaks. Üheks efektiivselt rahustavaks ja ärritust vähendavaks toimeaineks on termaalvesi, mida on kasutatud juba ammustest aegadest ekseemi, atoopilise dermatiidi, psoriaasi, põletuste ja haavandite raviks ja leevenduseks.

Avène brändi südameks on Lõuna-Prantsusmaa allikatest pärit termaalvesi, mis mõjub rahustavalt ja ärritust vähendavalt. Avène dermakosmeetika tootja Pierre Fabre on maailmas tuntud nii kõrgekvaliteediliste ravimite kui ka oma ravikosmeetika brändide poolest. Seega on nende dermakosmeetika tootmisel kasutusel samad kõrgtehnoloogilised protsessid, mis ravimite puhul. Kogu tootmisprotsessi jälgivad ja juhendavad oma ala parimad spetsialistid. 

Mis on termaalvesi ja milleks seda kasutatakse?

Avène termaalvees on väga hea mineraalide sisaldus, optimaalne tasakaal katioonide ja anioonide vahel, piisav ränisisaldus ja mitmekesine valik mikroelemente. Termaalvett soovitatakse kasutada ükskõik millise naha ebamugavustunde puhul. Näiteks naha niisutamiseks pärast dermatoloogilisi protseduure, plastilisi operatsioone, naha sügelemise ja –ärrituste korral. Samuti on see sobilik tundlikule nahale pärast karvade eemaldamist/ habemeajamist, pärast sauna, trenni, päevitamist jne. Sellel on dermatoloogiliselt ja kliiniliselt tõestatud toime ja neutraalne Ph 7.5. Avène termaalvee sprei on kõige tuntum ja populaarsem toode Avène tootesarjadest.

Ka Avène mitsellaarvesi sisaldab termaalvett ja hoolega valitud õrnu puhastusaineid, mida võib kasutada ka silmaümbruses ja huultel. Mitsellaarvesi vähendab ärritust ja punetust ning selle regulaarne kasutamine parandab naha tervist ja väljanägemist.

Pärast naha puhastamist on oluline kasutada ka kreemi ja üheks klientide poolt palavalt armastatud tooteks on Avène Hydrance niisutav kreem-geel. See sobib dehüdreeritud tundliku naha kõikidele tüüpidelele naha pinguloleku, kareduse, punetuse, ebamugavustunde korral. Kõik ühes hooldus niisutab, rahustab, detoksifitseerib. Saab kasutada ka öömaskina.

Neile, kelle nahk on kuiv või väga kuiv ja tundlik, sobib Avène Cold kreem, millel ka efektiivsed kaitseomadused külma ilma eest. Tähelepanuväärne on see, et ka teised tooted Avène erinevates tootesarjades on täpselt samal kõrgtehnoloogilisel tasemel välja töötatud ja abiks erinevate nahaprobleemide korral.

Tundlikule nahale hästi sobivad nahka taastavaid Tolerance Control sarja tooteid, näiteks Avène Tolerance Control nahka taastav kreem. Patenteeritud aktiivaine D-Sensinose™ vähendab naha tundlikkust, aitab rahustada ärritust, taastab naha hüdrolipiidset kihti ja osutab tõhusa pikaajalise kaitse nahale. Kreemil on minimaalne arv koostisosi, mis on välja valitud nende ohutuse põhjal.

Milliste nahaprobleemide korral on abi Avène toodetest?

Nahakuivus, akne, nahapunetus, ülitundlikkus, ekseem, dermatiit, põletused, haavandid.

Miks just Avène bränd?

 • Avène dermatoloogilist sarja soovitavad nahaarstid ja farmatseudid.
 • Sobib nii tundlikule ja probleemsele kui ka tervele nahale.
 • Kliiniliselt tõestatud efektiivne toime.
 • Aktiivsed ja ainulaadsed patenteeritud koostisosad.
 • Vähesed kuid samas efektiivsed komponendid.
 • Võimalik pikendada remissioone ja optimeerida ravisalvide toimet ja tugevdada kaitsebarjääri.
 • Avène kosmeetiline bränd on esteetiliselt atraktiivne, mõnus kasutada ja võimaldab kombineerida hooldusvahendeid ka nõudlikule nahale.
 • Brändi pakendid sümboliseerivad puhtust ja õrnust.
Avène tooted

Avène tootesarjad: millist valida?

Kõik viisteist Avène tootesarja on välja töötatud erinevatele tundlikele nahatüüpidele. Avène Cicalfate sari on mõeldud eelkõige kahjustatud või ärritunud nahale ning tooted sisaldavad taastava ja antibakteriaalse toimega kompleksi.

Avène Les Essential tootesari punaste puuviljade esktraktiga on välja töötatud väsinud ja dehüdreeritud tundliku naha värskuse taastamiseks. 

Samuti leiab brändilt veel põhihoolduse tootesarja, sügavniisutava toimega Hydrance'i dehüdreeritud nahale ning lõõgastava aroomiga BODY kehahoolduse sarja

Ülitundlikule või ärritunud nahale pakub leevendust Tolerance sari, punetusele kalduvat nahka aitab antioksüdantidega rikastatud Antirougeurs sari ning atoopilisele ja õrnemale nahale on mõeldud Trixera Nutrition ning XeraCalm tooted. Kuiva ja väga kuiva nahka aitab külma eest kaitsta Cold Cream sari. Vananemisilmingutega võitlemisel on abiks A-Oxitive ning küpsema naha puhul soovitatakse Hyaluron Activ B3 sarja tooted. Lisaks on eraldi tooted võitluseks aknega Cleanance sarjas. Spetsiaalselt meestele on loodud For Men sari. Laia valiku fotostabiilseid päikesekaitsetooteid leiab SUN toodete seast.

Uudised:

 • Päikesepõletus lapsel - kuidas seda ravida ja leevendada? Apotheka proviisor annab nõu!

  Päikesepõletus lapsel - kuidas seda ravida ja leevendada? Apotheka proviisor annab nõu!

  Loe lähemalt

 • Kaitse oma lapse õrna nahka päikese eest! Proviisor soovitab, milliseid päikesekaitsetooteid lastele valida

  Kaitse oma lapse õrna nahka päikese eest! Proviisor soovitab, milliseid päikesekaitsetooteid lastele valida

  Loe lähemalt

 • Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Kuidas reservväelasena retkeks valmistuda?

  Loe lähemalt

 • Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist

  Bepanthol Baby - aitab ennetada mähkmelööbe tekkimist

  Loe lähemalt

 • Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

  Kaitsta oma nahka 365 päeva aastas on elustiil

  Loe lähemalt

Kõik postitused