GOIMMUNE SPREI IMMUUNSUSE TOETAMISEKS 20ML

Toidulisand

8,69 €


Toimeaine / Koostis
Vitamiinid C,D,B12, taimeekstraktid, lüsiin,tsink jt
Ravimivorm / pakend
SPREI
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus
Toidulisand musta leedri, tsingi, vitamiinide C, B12, D ja laktoferriiniga.

Musta leedri ja mädarõika ekstraktid, millele on lisatud laktoferriini, vitamiine ning tsinki, moodustavad ainulaadse toote ajal, mil ilm on külm ja niiske. Musta leedri õied ja viljad aitavad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust ning hingamisteede tervist. Laktoferriin on organismi osana oluline valk, mida leidub kõige suuremas koguses ternespiimas. Vitamiinid C, B12, D ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.
Lisaks sellele aitavad vitamiinid C ja B12 vähendada väsimust ja kurnatust mis avalduvad eriti tugevalt ajal, mil ilm on külm ja niiske. Vitamiin C ja tsink aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Tarvitamine. Enne kasutamist pudelit loksutada, eemaldada pihustilt kork, suunata pihusti suhu ning pihustada vastavalt allpool toodud juhendile.

Igapäevane säilitusannus: Üle 12-aastastele lastele ja täiskasvanutele pihustada 2 pihustust 2 korda ööpäevas keele alla.
Intensiivne kasutamine: Üle 12-aastastele lastele ja täiskasvanutele pihustada 3 pihustust 3 korda ööpäevas (kaks pihustust – keele alla, kolmas – suuõõnde).

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Pärast toote tarvitamist vältida vedeliku joomist vähemalt 10 minuti jooksul.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane tarbimiseks soovitatav kogus: 4 pihustust (0,68 ml) (igapäevane säilitusannus) / 9 pihustust (1,53 ml) (intensiivne kasutamine)
Vaarikamahl 224 mg / 505 mg
Vitamiin C 48 mg (60 % NRV*) / 108 mg (135 % NRV*)
Lüsiinvesinikkloriid 18 mg / 40 mg
Mädarõika juure ekstrakt (5:1) 15 mg / 34 mg
Musta leedri õite ekstrakt (5:1) 15 mg / 34 mg
Musta leedri viljade ekstrakt (16:1) 7,5 mg / 16,8 mg
Laktoferriin 7,5 mg / 16,8 mg
Tsink 2,2 mg (22 % NRV*) / 5,0 mg (50 % NRV*)
Vitamiin D 5,0 µg (100 % NRV*) / 11,4 µg (228 % NRV*)
Vitamiin B12 2,5 µg (100 % NRV*) / 5,7 µg (228 % NRV*)
*% protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV)

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad. Vesi, hariliku vaarika (Rubus idaeus) viljade mahl, glütseriin, L-askorbiinhape (vitamiin C), lüsiinvesinikkloriid, mädarõika (Armoracia lapathifolia) juure ekstrakt, musta leedri (Sambucus nigra) õite ekstrakt, musta leedri (Sambucus nigra) viljade ekstrakt, laktoferriin (piimavalk), tsinkbisglütsinaat, kolekaltsiferool (vitamiin D), tsüanokobalamiin (vitamiin B12), stabilisaator jaanileivapuujahu, säilitusained kaaliumsorbaat ja naatriumbensoaat, magusaine sukraloos. Ei sisalda laktoosi ega tehislikke värvaineid.

Hoiatused
Hoiatused. Mitte kasutada ülitundlikkuse (allergia) korral toidulisandi mistahes koostisosa suhtes. Raseduse ja imetamise ajal kasutada pärast arstiga konsulteerimist. Sisaldab piimatoodet! Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ja tervisliku elustiili asendajana. Toode võib sisaldada sadet, mis ei mõjuta toote kvaliteeti.

Säilitamistingimused
Säilitamine. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas, temperatuuril kuni 25 °C tihedalt suletuna originaalpakendis. Hoida valguse ja niiskuse eest kaitstult. Pärast esmast avamist kasutada 3 kuu jooksul.

Netokogus
20 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Käitleja. SIA „LONGGO“, Kurbada 2A, Rīga, LV-1009, Läti. www.longgo.lv
Toodetud EL-s SIA „LONGGO“ tellimusel.

Päritoluriik
Läti