COLOSTRUM PRIMUS TERNESPIIMA KAPSLID 300MG N100

Toidulisand

26,91 €

0,27 €/tk


Toimeaine / Koostis
Ternespiim
Toimeaine kogus
300 MG
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N100

Tootetutvustus
Colostrum Primus kapslid sisaldavat lehma esimese päeva ternespiimast lüofiliseerimisega valmistatud pulbrit, milles valk moodustab vähemalt 20% toote energiasisaldusest. Kõrge valgusisaldus (üle 50%) soodustab lihaste kasvu ja aitab hoida luid tervena.
Seejuures moodustavad Colostrum Primuse valgust enam kui poole immuunglobuliinid ehk tõvestavate mikroobide vastased antikehad (IgA, Ig1, Ig2, IgM). Bioaktiivsetest valgulistest ühenditest leidub lehma ternespiimas veel proliinirikkaid peptiide (PRP), laktoferriini (LF), kasvufaktoreid (IGF-1, IGF-2, TGF-β, EGF), mis on evolutsiooni käigus loodud tugevdama imetajate immuunsüsteemi, soodustama kudede kasvu, limaskestade arengut jms. Tänu lüofiliseerimise (külmkuivatuse) kasutamisele on need ühendid säilitanud oma bioaktiivsuse ka pulbris.

Kapsuleeritud ternespiimapulbri sisse võtmisel bioaktiivsed ühendid ei lõhustu seedetrakti ülemises osas (maos ja kaksteistsõrmiksooles) vaid imenduvad peensooles. Seetõttu on nende toime efektiivsem, kusjuures immuunglobuliinid pääsevad otseselt mõjutam…
Loe edasi