Kas ilu on võimalik juua? Loe, kuidas ilueliksiirid toetavad su ilu ja tervist

01.03.2023

Kas ilu on võimalik juua? Loe, kuidas ilueliksiirid toetavad su ilu ja tervist

Naised on üritanud juba tuhandeid aastaid ilu saladuste jälile saada. Kuigi erinevad iluprotseduurid ja hooldused muutuvad järjest efektiivsemaks ja kättesaadavamaks, ei tohiks unustada, kui olulist rolli mängib just igapäevane hooldus ehk see, millele saab keskenduda nüüd, kohe ja kerge vaevaga. Selline roll on igapäevaselt tarvitatavatel tõhusatel iluvitamiinidel. Kuid milline ilusaladus neis täpsemalt peitub?

Nahka on vaja puhastada ja niisutada

Ilusa naha “saladus” on läbi ajaloo vähe muutunud  – naised teavad, et nahka on vaja puhastada, niisutada ja toita. Samuti on seda vaja kaitsta väliste tegurite eest, nagu nahka kahjustav UV-kiirgus, külm välisõhk või keskkonnasaaste - kõik need mõjutavad naha, juuste ja küünte seisukorda väga olulisel määral.

Kuna iga inimese nahk on erinev, tuleb nahka hooldada vastavalt nahatüübile või esinevatele murekohtadele. Sel põhjusel loovadki kosmeetikabrändid vastavalt naha- ja juuksetüüpidele hooldustooteid, rahuldamaks iga vajadust ning pakkumaks kõige paremaid toimeaineid. Vaatamata parimale välispidisele hooldusele on selge, et ilu algab siiski seestpoolt, ning just seetõttu rõhutavadki iluspetsialistid tervisliku toitumise ja erinevate vitamiinide olulisust.

Iluvitamiinid on välja töötatud spetsiaalselt naha, küünte ja juuste heaks

Iga aastaga aina populaarsemaks saavad iluvitamiinid on loodud spetsiaalselt naha, juuste ja küünte tervise toetamiseks. Iluvitamiine leidub nii kõvakapsli, tableti kui heamaitselise kummikaru kujul, kuid aina enam pakuvad kõneainet just vedelad ilueliksiirid.

Teadlased on teinud kindlaks, et vedelal kujul on vitamiinid sageli paremini omastatavad ja seda just seetõttu, et organism ei pea nägema vaeva kõvakapsli või tableti lagundamisega. Selle tulemusena imenduvad kasulikud ained kiiremini ja organism saab sellest rohkem kasu – uuringud on näidanud, et kapslite või tablettide lagundamiseks võib kuluda isegi kuni 20–30 minutit. Vedelal kujul vitamiinid aga imenduvad juba paari minutiga.

Armastatud brändi Biocell fookus on naise naturaalse ilu esiletoomisel läbi efektiivsete ilueliksiiride. Biocell ilueliksiiride eesmärk on aidata säilitada naha, küünte ja juuste ilu ja tervis. Sel eesmärgil on välja töötatud suukaudsed shotid nahale. Suukaudsed shotid sisaldavad hüdrolüüsitud kollageeni, mis püsib nahakihtides kuni kaks nädalat ning stimuleerib uue kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmist. Lisaks sisaldavad need ka aminohappeid ja antioksüdante.

Juustele mõeldud shotid sisaldavad biotiini, seleeni ja tsinki - aineid, mis aitavad hoida juuste normaalset seisundit. Vask aga aitab kaasa normaalsele pigmentatsioonile ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks aitavad pantoneenhape ja B6-vitamiin väsimust vähendada.

Näomaskid vastavalt vajadusele

Silmaümbruse nahk on eriti õrn ja vajab spetsiaalselt hoolitsust. Selleks on Biocell loonud silmamaski, mille eesmärk on silmaümbruse naha elastsuse säilitamine ning niisutamine. Eriti populaarseks on osutunud Biocelli mitme erineva toimega lehtnäomaskid.

Kui näonahk on väsinud ja tundlik, siis tasub proovida taastavat näomaski, mille koostises on hüaluroonhape, taimeekstraktid ning mitmed teised efektiivsed toimeained.  Taastav näomask suurendab naha elastsust, taastab sellele naturaalse sära, värskendab peale päevitamist ning aitab kaitsta UV-kiirte kahjuliku mõju eest.

Niisutav näomask taastab kiiresti naha niiskustasakaalu, toites ja ahendades poore ning säilitades naha elastsuse ja kirkuse. Puhastava toimega näomask aitab nahalt eemaldada mustust, liigset rasva ja meigijääke, parandades ka vereringet ning stimuleerides naha uuenemist.

Pinguldav näomask vähendab kortse ja kaitseb nahka oksüdatiivse stressi eest, andes seeläbi nahale noorema ilme. Juba ainuüksi kahekümne minuti möödudes muutub nahk nooruslikumaks ning säravamaks.

Biocell väärtustab looduse loodud ilu ja teadlikku elustiili, väärtustab loomulikkuse esteetikat ja julgustab naisi armastama end sellisena, nagu nad on – unikaalsed ja täiuslikud.

Terviseinfo:

 • Füüsiline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!

  Füüsiline või keemiline päikesekaitse? Proviisor selgitab!

  Loe edasi

 • Jalad, mida julged näidata! Õige suvise jalahoolduse põhitõed

  Jalad, mida julged näidata! Õige suvise jalahoolduse põhitõed

  Loe edasi

 • Lähed randa? Vaata üle oma koduapteek | Ohtlikud ravimid suvel

  Lähed randa? Vaata üle oma koduapteek | Ohtlikud ravimid suvel

  Loe edasi

Kõik postitused

Seotud tooted: