Ilmunud on talvine Naerata!

02.12.2022

Ilmunud on talvine Naerata!

Talvise Naerata! esikaanel särab alati elurõõmus ning igati värvikas Kaire Vilgats. Tundub, et me teame Kairest kõike. Elame kaasa, hoiame pöialt ja imetleme tema värvikat mitmekülgsust: Kaire laulab, näitleb, õpetab ja korraldab. Ja pole lisaks suu peale kukkunud. Kaire on seisukohal, et oma üleelamisi ei pea varjama, sest keegi võib neist õppida. Kindlasti leiab antud loost nii mõndagi õpetlikku ja põnevaid fakte Kaire kohta, mida me veel ikkagi ei teadnud.

Saabunud viirusteajast purjetab mõni inimene sirge seljaga läbi ka ilma nohuta, teine jällegi korjab endale külge kõik ringiliikuvad tõved. Miks see nii on ja kas haigustele vastuvõtlikumal inimesel on võimalik end kuidagi aidata saab lugeda Naerata! terviserubriigist. Lisaks jagab näpunäiteid Krista Kurvet, kuidas oma keha kõige paremini praegusel ajaperioodil turgutada.

Teise suure teemana käsitletakse terviserubriigis diabeeti. Ravimata või halvasti ravitud diabeet võib mõjuda salakavalalt kogu organismile ja kahjustada ka veresooni.

1, 2, 3... 768. Lambad on korduvalt üle loetud, külge kümneid kordi vahetatud, kuid uni ei tule ikka. Küll aga kipub keskpäeval silm vägisi looja ning keha vallutab väsimus. Mis häirib Sinu und? Seda küsimust mõtestab lahti psühholoog ja unenõustaja Kene Vernik. Proviisor Annika Toobal nendib, et unehäiretega patsiente – naisi ja mehi, noori ja eakaid – kohtab apteegis äärmiselt sageli. Enamasti kaasneb unetus mõne tervisehädaga või on inimene selle oma elustiiliga ise tekitanud. Proviisor teeb ülevaate, milliseid leevendavaid ja toetavaid preparaate uneprobleemide leevendamiseks leiab apteegist.

Kas ajalooline ja väärikas või modernne ja ruumikas? Õnneks ei ole vaja selliseid valikuid teha. Teineteisest kõigest mõnesaja meetri kaugusele jääb pealinna apteekide tõeline koorekiht – müstiline Revali Raeapteek Raekoja platsil ja modernne Viru keskuse Apotheka. Tule uudistama – neis mõlemas peitub nii mõndagi, mida kusagilt mujalt apteegist naljalt ei leia. Aga kui kohapeale ei jõua, siis leiab talvisest Naeratast! väga hea ülevaate, millega täpsemalt tegu on.

Lemmiku rubriigist leiab juhtnööre kuidas oma lemmikut tervena hoida talvel. Et lemmik oleks külmal ajal terve, tegus ja lustakas, tasub targalt talveks valmistuda ning olla teadlik ohtudest, mis looma võivad varitseda. Milleks peab iga loomaomanik talvel valmis olema selle kohta loe juba lähemalt Eesti suurimast terviseajakirjast Naerata!?

Ilurubriik pakub veel nii mõndagi, näiteks punetavad sõrmenukid, narmendav nahk ja kipitavad huuled on ilmselged märgid, et termomeetripügalad on allapoole liikunud ning talv kohale jõudnud. Naeratast! leiab vastuseid kuidas nende tundliku ja õrna nahaga piirkondade eest hoolt kanda ja milliste toimeainetega kostitada?

Talvenumbrist leiab veel mitmeid põnevaid ja kasulikke lugusid, millele kindlasti veidi aega ja tähelepanu tasub pühendada. Lisaks veel häid näpunäiteid ja retsepte ühe tõeliselt mõnusa brunchi korraldamiseks.

Sirvi Naerata! ajakirja talvenumbrit või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.

Uudised:

 • Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Apotheka.ee võitis neljandat korda kõige kasutajasõbralikuma e-poe tiitli Eestis tervise ja ilu valdkonnas!

  Loe lähemalt

 • Tõstame lojaalsusprogrammi turvalisust

  Loe lähemalt

 • Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks

  Igas mõttes esimene. Apotheka e-apteek sai 10. aastaseks

  Loe lähemalt

 • KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!

  KIUD taaskasutatavad rendipakendid Apothekas!

  Loe lähemalt

 • Ilmunud on sügisene Naerata!

  Ilmunud on sügisene Naerata!

  Loe lähemalt

Kõik postitused