Ilmunud on suvine Naerata!

02.06.2021

Ilmunud on suvine Naerata!

Suviselt värvikas ja sisukas Naerata! jõuab apteekidesse käesoleval nädalal. Sel korral on ajakirja kaanestaariks üheksakümne neljandat eluaastat astuv Kihnu laulumemm Virve Köster, kes on jätkuvalt särtsu täis ja terane.

Virve suust ei kuule mingit keerutamist ega ilustamist, ta räägib nii, nagu asjad on. Tervisest, suhetest, lauludest ja saatusest ning oma elu õppetundidest. Ajakirjast leiab ka Virve koroonalaulu sõnad, mis kirjutatud valsi viisile.

Suvenumbris on fookusesse võetud lähemat meie immuunsus ja sellega seoses suunatud pilgud meie soolestiku suunas, sest ligi 80 protsenti inimese immuunsüsteemist on end sisse seadnud soolestikus. Seega on iseäranis arukas hoolt kanda selle eest, et soolestiku sisekliima oleks tipp-topp, sest nii ei pääse ka muud tervisehädad meid kergesti kimbutama. Ajakirjast leiad erinevaid nippe, kuidas soolestikus kord majja lüüa.

Lisaks paljastab suuhügienist Eveli Lõugas tervete hammaste saladusi, sest sellest sõltub tihtipeale kogu keha tervis. Hambapesu võib pealtnäha tunduda lihtne, et aga naeratus püsiks terve ja kaunis, tasub teada tõhusaid suuhoolduse nippe.

Mida teha nahal olevate mälestusmärkidega, et need paraneksid ja oleksid võimalikult nähtamatud? Sellele küsimusele jagab vastuseid Medicina Clinic kliiniku esteetilise meditsiini õde Elli Maria Mäesalu, kes toob välja, et armid annavad aimu eluteekonnast, alustades aiatöödel saadud kriimustustest ning lõpetades kirurgiliste operatsioonidega.

Apotheka proviisor Triinu Entsik-Grünberg teeb ülevaate, mida me peame teadma ravimtaimede kohta, sest käes on aasta parim aeg koguda loodusest kokku kõige väekamad palad. Millal minna korjele ja mida peab kindlasti teadma, enne kui hakata ravimtaimedega oma tervist turgutama – nendele küsimustele leiad samuti vastuseid.

Lemmikute rubriigis võetakse luubi alla erinevad ohutegurid, mis kimbutavad meie lemmikuid suveperioodil. Suvi meelitab lemmikloomaga loodusesse hullama. Kuna uudishimu ja seiklusjanu võivad lemmikut mänguhoos ka ohuolukordadesse tõmmata, tasub omanikul igaks juhuks ettevaatusabinõusid tagataskus hoida.

Ajakirja ilu-osast leiab infot, kuidas ohutult päikest nautida nii rannas, aias kui linnas. Lisaks leiab praktilisi nippe, kuidas teha endale klassikalist pidulikku päevameiki, mis muuta hiljem vaid mõne tootega õhtumeigiks.

Suvenumbrist leiab veel mitmeid põnevaid ja kasulikke lugusid, millele kindlasti veidi aega ja tähelepanu tasub pühendada.

Sirvi Naerata! ajakirja suvenumbrit või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.Terviseinfo:

 • Apotheka stipendiumifond

  Apotheka stipendiumifond

  Loe edasi

 • Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

  Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

  Loe edasi

 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Ilmunud on talvine Naerata!

  Loe edasi

Kõik postitused