Ilmunud on sügisene Naerata!

07.09.2021

Ilmunud on sügisene Naerata!

Apotheka apteekidesse on jõudmas Apotheka kliendiajakiri Naerata!, mille kaanestaariks on Elmo Nüganen, kes räägib äsja lõppenud “Apteeker Melchiori” filmitriloogia telgitagustest ja toob välja viis põnevat hetke filmist.

Pilgud pööratakse ka sõraliste maailma. Vähki haigestumist peetakse tihtipeale ebaõiglaseks ja seda kiputakse ajama halbade geenide või ebaõnne süüks. Tegelikult saab igaüks oma tervisekäitumisega väga palju selle raske haiguse ennetamiseks ja varajaseks avastamiseks ära teha. Dr. Peeter Padriku sõnul on 40 protsenti vähijuhtumitest välditavad õige ennetuse ja tervisekäitumisega.

Terviserubriigis võetakse veel ka luubi alla üleminekuea mured.  Suurte hormonaalsete muutustega kulgevas üleminekueas pole tihtipeale pääsu kuumahoogudest, öisest higistamisest ega meeleolukõikumistest.

Enda eest hoolitsedes ja sobivaid vahendeid appi võttes on võimalik aga nende vaevustega kenasti toime tulla. 

Samas rubriigis räägitakse veel põhjalikult D-vitamiini olulisusest ning millal, miks ja kui palju tuleb seda vitamiini tarbida.

Lisaks leiab sügisesest ajakirjast veel ka sisuka ja inspireeriva arvamusloo Apotheka juhi Marika Pensa sulest.

Lemmiku rubriigis räägitakse lähemalt, mida toob endaga kaasa puugi hammustus ning kuidas saada aru, et lemmikloom vaevleb puugihammustuse tagajärgede käes.

Ilurubriigis jagatakse näpunäiteid, et mida võtta ette juhul kui varateismelised oma ilueksperimentidega üle piiri hakkavad minema. Tähelepanu pööratakse ka kuldsetes 60-ndates olevate daamide nahahooldusele ning jumestusele.

Margit Välja tutvustab metsikute maitsete paradiisi ning esitleb oma südamega tehtud toitude retsepte.

Ajakirjast leiab veel ka palju muud põnevat, seega head lugemist!Sirvi Naerata! ajakirja suvenumbrit või ava ajakiri sirvimiseks eraldi vahelehel.Terviseinfo:

 • Apotheka stipendiumifond

  Apotheka stipendiumifond

  Loe edasi

 • Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

  Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

  Loe edasi

 • Ilmunud on talvine Naerata!

  Ilmunud on talvine Naerata!

  Loe edasi

Kõik postitused