MERAVITA PREMIUM FERMENO KAPSLID N40

Toidulisand

28,37 €

0,71 €/tk


Toimeaine / Koostis
Aasristiku ekstr, soja ekstr, gamma-orisanool, E-vit. jt
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N40

Tootetutvustus
Naise elust kolmandik möödub menopausis. Hormoonidega seotud muudatused kehas võivad põhjustada mitmeid igapäevaseid ebamugavusi nagu kuumahood, öine higistamine, meeleolumuutused, unetus ning ärrituvus. Enamik naisi ei oska kuumalaineid enne tegelikku menopausi oodata ning see on neile perimenopausis ebameeldivaks üllatuseks. Iga 3. naine kogeb menopausi ajal kuumahoogusid.

Mittehormonaalne toidulisand Fermeno aitab hoida menopausi kulgu rahulikuna, mõjudes liigsele higistamisele, kuumahoogudele ning menopausist tingitud meeleolumuutustele. Fermeno aitab säilitada ka luude tugevust ning tugevdada südame-veresoonkonda.

Koostises kliiniliselt testitud Norra kuuse ekstrakt HMRlignan™, aasristiku ja soja isoflavoonid, naturaalses vormis E-vitamiin, vaarikad, riisi kliidest saadud gamma-orisanool ja piperiin.

Toidulisand on pakendatud kõrgtehnoloogilisse Miron klaasi, mis kaitseb valgustundlikke koostisaineid ning säilitab toote värskuse. Klaas töötab nagu looduslik filter, blokeerides kogu nähtava valgusspektri v.a lill…
Loe edasi