MERAVITA PREMIUM FERMENO KAPSLID N40

28,37 €

0,71 €/tk


Toimeaine / Koostis
Aasristiku ekstr, soja ekstr, gamma-orisanool, E-vit. jt
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N40

Tootetutvustus
Naise elust kolmandik möödub menopausis. Hormoonidega seotud muudatused kehas võivad põhjustada mitmeid igapäevaseid ebamugavusi nagu kuumahood, öine higistamine, meeleolumuutused, unetus ning ärrituvus. Enamik naisi ei oska kuumalaineid enne tegelikku menopausi oodata ning see on neile perimenopausis ebameeldivaks üllatuseks. Iga 3. naine kogeb menopausi ajal kuumahoogusid.

Mittehormonaalne toidulisand Fermeno aitab hoida menopausi kulgu rahulikuna, mõjudes liigsele higistamisele, kuumahoogudele ning menopausist tingitud meeleolumuutustele. Fermeno aitab säilitada ka luude tugevust ning tugevdada südame-veresoonkonda.

Koostises kliiniliselt testitud Norra kuuse ekstrakt HMRlignan™, aasristiku ja soja isoflavoonid, naturaalses vormis E-vitamiin, vaarikad, riisi kliidest saadud gamma-orisanool ja piperiin.

Toidulisand on pakendatud kõrgtehnoloogilisse Miron klaasi, mis kaitseb valgustundlikke koostisaineid ning säilitab toote värskuse. Klaas töötab nagu looduslik filter, blokeerides kogu nähtava valgusspektri v.a lilla. Toote lõppemisel taaskasuta pakendit maitseainete vms hoiustamiseks.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Soovituslik päevane kogus on 2 kapslit päevas koos veega pärast sööki. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Minimaalne kuuri pikkus – 1 kuu.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane soovituslik annus (2 kapslit) sisaldab:

Aasristiku ekstrakt 200 mg, millest isoflavoone 16 mg*
Soja ekstrakt 160 mg, millest isoflavoone 64 mg*
Gamma-orisanool 150 mg*
E-vitamiin 134.2 mg 1119% NRV
Vaarikad 100 mg*
HMRlignan™ ekstrakt 36 mg*
Piperiin 10 mg*

*Päevane võrdluskogus (NRV) ei ole määratletud.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: D-α-tokoferüülatsetaat, aasristiku (Trifolium pratense) ekstrakt, soja (Glycine max) ekstrakt, gamma-orisanool, külmkuivatatud vaarikas (Rubus ideaeus), modifitseeritud maisitärklis, HMRlignan™ kuuse (Picea abies) ekstrakt, piperiin, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsel).

Hoiatused
Toode ei sobi rasedatele ning imetavatele emadele. Juhul, kui Teile on määratud hormoonravi või kasutate igapäevaselt verd vedeldavaid ravimeid, tuleks enne toidulisandi kasutamist pidada nõu oma arstiga. Mitte kasutada toidulisandit mitmekülgse toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili!

Säilitamistingimused
Hoida kuivas, toatemperatuuril ja lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
24 g/40 kapslit

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: AS Medical Pharmacy Group, Ülikooli 8, 51003, Tartu, Eesti.