BAKTOLAN BALM HOOLDUSKREEM 350ML

9,21 €

26,31 €/l


Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
350ML

Taastav vesi-õlis balsam. Kuivale ja tundlikule nahale.

Baktolan® balm hooldab nahka allantoiini, bisabolooli, pantenooli ja E-vitamiinide abil. Sobib kogu keha naha hooldamiseks eriti tundliku, kuiva ja stressis naha puhul. Taastab ja hooldab nahka. Soodustab naha regeneratsiooni. Stabiliseerib naha naturaalset kaitsemantlit (hüdrolipiidkihti). Ennetab nahaärritusi ja punetust. Pehmendab ja silendab nahka. Pakub nahale väga toitvaid komponente.

Koostisainete loetelu (Ingredients): Vesi, isoheksadekaan, Etüülheksüül Stearaat, Cetearüül Etüülheksanoaat, Glütseriin,tsetüül PEG/PPG-10/1 Dimetikoon, vedel kastoorõil, Parafin,naatriumkloriid, Pantenool, Allantoiin, Tokoferüül Atsetaat, 2-Bromo-2-Nitropropaan-1,3-Diool, Parfüüm, Citronellol, Butüülfenüül Metüülpropionaal, Linalool, Alfa- Isometüül Ionoon, Hüdroksüisoheksüül 3- kükslohekseen karboksaldehüüd, Bisabolool.

Kasutamine: Keha hooldamiseks doseerida Baktolan® balm´i peopessa ja hõõruda see naha sisse. Ülikuiva naha puhul teostada hooldamist mitu korda. Tänu kõrg-kvaliteetsetele hooldavatele komponentidele on Baktolan® balm´i ökonoomne kasutada, imendub kiiresti ja ei jäta nahale rasvast kihti. Professionaalseks kasutamiseks paigaldada Baktolan® balm Eurodispenserisse või kasutada doseerimiseks spenderpumpa.

Netokogus: 350 ml.

Päritoluriik: Saksamaa.

Maaletooja: AS Semetron.
Muud tooted
Küsi apteekrilt