Vitamiinikuur TerviseBoxis taastab kiirelt organismi varud

25.01.2023

Tervist turgutavad vitamiinikuurid mugavas Tervise Boxis!

Järjest kiireneva elutempo taustal unustame tihti iseenese – ei söö täisväärtuslikult, rohkem kohvi ja kaasahaaratavat toitu ning vähem liikumist, mille tulemusel võib vitamiinide ja mineraalide sisaldus kehas langeda. Mitmed terviseuuringud on näidanud, et kombinatsioon mõõdukast liikumisest, täisväärtuslikust toidust ja toidulisanditest on kõige efektiivsem lahendus oma keha turgutamiseks. Vitamiinid on aga tihti meie menüüs teisejärgulised ja kipuvad ununema.

Siinkohal on tulnud appi Apotheka proviisorid, kes on kokku pannud tõeliselt väekad 30-päevased vitamiinikuurid – „Tervise Box Immuunsus“ ja „Tervise Box Sport“. Regulaarne vitamiinide tarbimine on eluliselt tähtis, et meie organismisisesed protsessid normaalselt toimiks ning immuunsus püsiks tugev.

Vitamiinikarbidest leiad mugavalt kaasahaaratavad vitamiinipakid, mis sisaldavad kolme erinevat vitamiini – Sinu organismi toetamiseks hommikul ja õhtul.

Immuunsust toetav „Tervise Box Immuunsus“

Sisaldab A. Oomega-3 kalaõlikapsleid, Bertilsi kelasiin tsinki ja RÕÕM D3 päikesevitamiini.

 • Kalaõlid ja erinevad oomegarasvhapped vähendavad mäluhäireid ning lisaks parandavad nii juuste, küünte kui ka naha seisundit. Oomegarasvhapped on väga olulised immuunsussüsteemi toetajad eikosanoidide sünteesi osas – spetsiaalsed molekulid, mis aitavad immuunsüsteemi rakkusid üksteisega siduda ja sellest tulenevalt Su organismi tugevama ja vastupidavamana hoida.
 • Tsink on tuntud immuunsüsteemi tugevdaja ning aitab vähendada külmetushaigustesse nakatumist. Tsink mõjutab immuunsüsteemi erinevaid aspekte, aidates organismil mikroobe hävitada, kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest ja tõsta T-lümfotsüütide ehk T-rakkude hulka. T-rakud aitavad organismil võidelda nakkusega tuvastades viiruste ja mikroobide poolt nakatatud rakke
 • Vitamiin D tagab luude, hammaste ja lihaste normaalse talituse, vähendab väsimust ning  aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele. D-vitamiinil on väga oluline roll kaltsiumi ainevahetuse regulatsioonil. D-vitamiini vaeguse korral langeb kaltsiumi imendumine soolest, mistõttu ei suuda organism ennast piisavalt kaltsiumiga varustada. See võib põhjustada väga erinevaid terviseprobleeme – luud hõrenevad ja kaotavad oma mineraalset tihedust, hambad kaotavad tugevust ning lagunevad, lihaste (sh ka südamelihase) funktsioon halveneb

Kolmekümnepäevane vitamiinikuur „Tervise Box Sport“

Sisaldab lisaks A. Oomega-3 kalaõlikapslitele veel RÕÕM magneesiumit ja glükoosamiini kondroitiiniga, mis turgutavad Sind nii juhul kui tegeled spordiga aktiivselt kui ka hobikorras. Hoolega valitud vitamiinide kombinatsioon toetab Su organismi sportimisel ja taastumisel.

 • Aktiivselt spordiga tegeledes tuleb oma organismi magneesiumivarusele rohkem tähelepanu pöörata. Magneesium toetab lihaste talitlust, vähendab väsimust ja kurnatust ja aitab taastuda. Magneesiumipuudus võib kaasa tuua näiteks lihaskrampe, südamerütmihäireid, aptaatiat jne. Kuid võib esineda ka eriliste sümptomiteta.
  Lisaks lihaste töö toetamiseks ja taastumiseks aitab magneesium ka paremini magada ning hoida luid ja hambaid normaalsetena ning toetab ka närvisüsteemi.
 • Glükoosamiinsulfaat ja kondroitiinsulfaat on olulised koostisosad liigeskõhre struktuuris. Glükoosamiin on liigespindade, kõhre, selgroo lülivaheketaste ja liigesevedeliku koostisosa, mis garanteerib meile kõhre vastupidavuse ja paindlikkuse. Lisaks glükosamiin kombinatsioonis kondroitiiniga ennetab liigesekõhre kahjustuste ja liigeste kulumist.
 • Oomegarasvhapped on tähtsad ka treenimisel olles olulised põletikumediaatorite alandajad. Nad leevendavad ületreenimise tagajärgi, aga ka liigeste jäikust ja põletikulisi protsesse. Lisaks aktiveerivad need rasvhapped valkude sünteesi, tõhustades nii treeningute anaboolset toimet. oomega-3-rasvhapped aktiveerivad immuunsüsteemi, vähendades sel moel treeningutest põhjustatud oksüdatiivse stressi (vabade radikaalide) negatiivseid mõjusid. Seetõttu on ka treeningust taastumine kiirem ja tõhusam.

Liigume üheskoos kevadele vastu – tugeva immuunsusega ning täis energiat ja rõõmsat meelt!

Terviseinfo:

 • Kuidas ennast aidata, kui stress ja unehäired kimbutavad?

  Kuidas ennast aidata, kui stress ja unehäired kimbutavad?

  Loe lähemalt

 • Kuidas leevendada PMS-i ehk premenstruaalset sündroomi?

  Kuidas leevendada PMS-i ehk premenstruaalset sündroomi?

  Loe lähemalt

 • Bioderma Atoderm: nahahooldus atoopilise dermatiidiga

  Bioderma Atoderm: nahahooldus atoopilise dermatiidiga

  Loe lähemalt

 • Särava ja ilusa näonaha saladus ehk erinevad happed nahahoolduses

  Särava ja ilusa näonaha saladus ehk erinevad happed nahahoolduses

  Loe lähemalt

 • Noore naha ilusaladused apteegikosmeetikast

  Noore naha ilusaladused apteegikosmeetikast

  Loe lähemalt

Kõik postitused