Ravimite personaalne pakendamine

Teie tervis. Teie ravimid. Õigel ajal ja õiges koguses.

Personaalse pakendamise teenusega liitumise korral muutub ravimite võtmine arsti ettekirjutuse järgi palju lihtsamaks ja mugavamaks. Arsti poolt määratud pidevaks tarvitamiseks mõeldud ravimid pakendatakse manustamisaegade kaupa kokku ühekordsetesse pakenditesse, millele on märgitud kuupäev ja kellaaeg. Teil tuleb meeles hoida vaid seda, et võtaksite järgmises manustamispakendis olevad ravimid pakendile märgitud ajal. Nii saate kindel olla, et võtate ravimeid täpselt arsti ja apteekri soovituste järgi. Tänu sellele on ravi tulemuslikum ja see aitab võimaldada ravimitele tehtavatelt kulutustelt kokku hoida.

Ravimite pakendamiseks kasutab apteek moodsat ja ajas tõestatud tehnoloogiat, mis on välja töötatud teiste Euroopa riikide enam kui 20-aastase kogemuse põhjal. Kogu protsessi eest, alates tellimuse koostamisest kuni ravimite väljastamiseni, vastutab põhjaliku väljaõppe saanud apteeker. Meie kaasaegne tehnoloogia, ranged kvaliteedinõuded ja pühendunud meeskond kindlustavad selle, et igas pakendis on alati õiged ravimid õiges koguses.

Ravimite personaalse pakendamise korral tegeleb Teie ravimitega kindel apteeker, kellega privaatselt vesteldes saab läbi arutada kõik ravimitega seotud küsimused, milleks leti taga ei pruugi teinekord aega leiduda. Nii saab apteeker tervikliku ülevaate Teie tervislikust seisundist ja ravimite kasutamise harjumusest, mille alusel saab ka paremini nõu anda. Samuti tekib apteekril tihedam koostöö Teie perearstiga ning nõnda saab edaspidi ravimite ja raviplaaniga seotud võimalikke küsimusi lahendada kiiresti ja mugavalt.

Kas ravimite personaalse pakendamise teenust on võimalik tellida teisele inimesele? 

Jah, on küll! Personaalselt pakendatud ravimeid saab tellida nii endale kui ka enda lähedasele.

Selleks on vajalik:

  • lähedasele teenust tellides võimalusel teenusega liitumine temaga läbi arutada;
  • tutvuda korduma kippuvate küsimustega personaalse pakendamise teenuse kohta;
  • võtta ühendust apteegiga telefonil +372 614 7000 või e-kirja teel jaendamine@apotheka.ee.

Apteekrid soovivad seejärel teada:

  • millised ravimid on igapäevases kasutuses ja kuidas neid võetakse;
  • kui kauaks olemasolevaid ravimeid jätkub - selle alusel saab apteekriga kokku leppida, mis kuupäevast alates on mõistlik üle minna personaalselt pakendatud ravimitele;
  • perearsti kontakte;

Selle info alusel saavad apteekrid koostöös perearstiga välja selgitada või kinnitada raviplaani, läbi arutada kõik Teie või Teie lähedase ravimitega seotud küsimused ning paika panna, milliseid ravimeid ja kuidas pakendama hakatakase. Raviskeem vaadatakse apteekri poolt üle iga kahe kuu tagant, kuid küsimuste ja murede korral saab apteekriga ühendust võtta igal ajal. Ravimid pakendatakse ravimlinti üldjuhul kaheks kuuks. 

Enne esimese tellimuse kinnitamist tuleb teenusega liitumiseks sõlmida ka vastav leping.

                       

 

Apteegi kontakt personaalse pakendamise teenusega liitumiseks           

Telefon: +372 614 7000

E-mail: jaendamine@apotheka.ee 

Võtke meiega ühendust ning vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele!

Teenust pakub Netiapteegi Vae Haruapteek.           

Lugemist

Apteek TÄNA: "Ravimite personaalse pakendamise teenus –abivahend ravijärgminuse parandamiseks"