Ravimite personaalne pakendamine

Ravimite personaalne pakendamine

KliendikaardigaKliendikaardiga 12,20 €

Hind 12,20 €

Teie tervis. Teie ravimid. Õigel ajal ja õiges koguses.

Personaalse jaendamise (pakendamise) teenusega liitumise korral muutub ravimite võtmine arsti ettekirjutuse järgi palju lihtsamaks ja järjepidevamaks. Arsti poolt määratud pidevaks tarvitamiseks mõeldud ravimid pakendatakse manustamisaegade kaupa kokku ühekordsetesse pakenditesse, millele on märgitud kuupäev ja manustamisaeg. Teil tuleb meeles hoida vaid seda, et võtaksite järgmises manustamispakendis olevad ravimid pakendile märgitud ajal. Nii saate kindel olla, et võtate ravimeid täpselt arsti soovituste järgi. Tänu sellele on ravi tulemuslikum ja aitab saavutada kokkuhoidu ravimitele tehtavatelt kulutustelt.

Ravimite pakendamiseks kasutab apteek moodsat ja ajas tõestatud tehnoloogiat, mis on välja töötatud teiste Euroopa riikide enam kui 20-aastase kogemuse põhjal. Kogu protsessi eest, alates tellimuse koostamisest kuni ravimite väljastamiseni, vastutab põhjaliku väljaõppe saanud apteeker. Meie kaasaegne tehnoloogia, ranged kvaliteedinõuded ja pühendunud personal kindlustavad selle, et igas pakendis on alati õiged ravimid õiges koguses.

Ravimite personaalse pakendamise korral tegeleb Teie ravimitega personaalne apteeker, kellega privaatselt vesteldes saab läbi arutada kõik ravimitega seotud küsimused, milleks apteegi müügisaalis ei pruugi võimalust ega vajalikku aega olla. Nii saab apteeker tervikliku ülevaate Teie tervislikust seisundist ja ravimite kasutamise vajadusest, mille alusel on võimalik teid paremini nõustada. Samuti tekib apteekril tihedam koostöö Teie perearstiga ning nõnda saab edaspidi ravimite ja raviplaaniga seotud võimalikke küsimusi lahendada kiirelt ja efektiivselt.

Kas ravimite personaalse pakendamise teenust on võimalik tellida teisele inimesele? 

Jah, personaalselt pakendatud ravimeid saab tellida nii endale kui ka enda lähedasele.

Selleks on vajalik:

  • lähedasele teenust tellides võimalusel teenusega liitumine temaga läbi arutada;
  • võtta ühendust apteegiga telefonil (+372) 614 7000 või e-kirja teel jaendamine@apotheka.ee.

Teenust tellides informeerige apteeki:

  • milliseid ravimeid igapäevaselt tarvitate ja kuidas toimub annustamine;
  • kui kauaks olemasolevaid ravimeid raviskeemi kohaselt jätkub - selle alusel saab apteekriga kokku leppida, millisest kuupäevast alates on mõistlik üle minna personaalselt pakendatud ravimite kasutamisele;
  • perearsti/eriarsti nimi ja kontaktandmed.

Saadud info alusel saavad apteekrid koostöös raviarstiga välja selgitada või kinnitada raviplaani, läbi arutada kõik teie või teie lähedase ravimitega seotud küsimused ning paika panna, milliseid ravimeid ja millistes annustes pakendama hakatakase. Raviskeem vaadatakse apteekri poolt üle iga kahe kuu järel, kuid küsimuste ja murede korral saab apteekriga ühendust võtta igal ajal, sh läbi rääkida raviskeemis vajalike kohanduste tegemise. Ravimid pakendatakse personaalsete annustega ravimlindiks üldjuhul kaheks kuuks. 

Enne esimese tellimuse kinnitamist tuleb teenusega liitumiseks sõlmida kirjalik leping.

Korduma kippuvad küsimused ravimite personaalnse pakendamise teenuse kohta

Täpsemalt saate teenusega liitumise, ravimite pakendamise, arveldamise ja muude küsimustega tutvuda siin.

 

                       

 

Apteegi kontaktandmed personaalse pakendamise teenusega liitumiseks           

Telefon: (+372) 614 7000

E-mail: jaendamine@apotheka.ee 

Võtke meiega ühendust ning vastame meeleldi kõikidele Teie küsimustele!

Teenust pakub Netiapteegi Vae Haruapteek.           

Lugemist

Apteek TÄNA: "Ravimite personaalse pakendamise teenus –abivahend ravijärgminuse parandamiseks"

Sarnased teenused:

Kõik teenused