Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti jõuab kaup minuni (kliendini)?

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel enne kella 16.00 toimetatakse teile koju, kontorisse, apteeki või pakiautomaati kohale reeglina kahe tööpäeva jooksul!

- Tellimused, mis on kinnitatud tööpäevadel peale kella 16.00 toimetatakse valitud kättetoimetamise asukohta reeglina ülejärgmisel tööpäeval (v.a reedel peale kella 16.00 kinnitatud tellimused).

- Nädalavahetusel kinnitatud tellimused toimetatakse teie poolt tellimuse vormistamisel valitud kättetoimetamise asukohta reeglina teisipäeval.

Sama päeva kättetoimetus on hetkel saadaval ainult tööpäeviti Tallinna linna piires, esitades tellimuse enne 14.00. Reeglina jõuab saadetis kohale enne kella 17.30. Enne kulleri väljasõitu võtab dispetšer sinuga telefoni teel ühendust ja täpsustab üleandmise kellaaja.

Kättetoimetamise aeg: Kuni 3 tööpäeva.

Kui ma tellin kauba Netiapteegist, kas ma saan sellele kohe apteeki järgi minna?

Apteeki ei saa tellimusele kohe järgi minna. Tellimuse vormistamisel valides tellimuskohaks apteek toimetatakse pakk apteeki kohale hiljemalt kolme tööpäeva jooksul.

Millised on Netiapteegi tellimuste tarneviisid?

Kättetoimetamine apteeki: TASUTA
Itella SmartPost:  TASUTA
Eesti Posti postkontor:  TASUTA
Itella SmartKuller: 1,5 €
Sama päeva kättetoimetus Tallinnas: 5 €

Kas ma saan kaupa tagastada?

Tagastada saab ainult mitteravimeid ning apteegikosmeetikat. Tagastamisele ei kuulu kaup, mis on kasutatud, rikutud või avatud pakendiga.

Peale kauba kättesaamist on sul 14 päeva aega kaubaga tutvumiseks. Soovi korral on tellijal võimalus kaup tagastada eelnimetatud tähtaja jooksul (lepingust taganemine), saates Netiapteegi aadressile netiapteek@apotheka.ee vastavasisulise teate koos tellimuse numbriga ja oma arvelduskonto numbriga ning tagastades kauba oma kulul aadressile “Mustamäe Apteek OÜ” Vae 16, Laagri, Saue vald, 76401, Harjumaa. Lepingust taganemiseks võib kasutada taganemisavalduse tüüpvormi või esitada taganemisavalduse vabas vormis. Apteegil on õigus telefoninõustamise käigus tehtud tellimus tühistada (lepingust taganeda) apteegi poolt tellijale saadetud arve maksetähtpäevaks tasumata jätmisel.

Millistesse apteekidesse võib tellida?

Vaata apteeke SIIT.

Mida saab Apotheka Netiapteegist osta?

Netiapteegist saab osta:

  • käsimüügiravimeid;
  • retseptiravimeid digiretsepti alusel, välja arvatud narkootilisi ja psühhotroopseid ravimeid, anaboolseid steroide;
  • veterinaarravimeid, mis on käsimüügis;
  • apteegikosmeetikat;
  • muid apteegikaupu.

Millistes apteekides on soovitud toode saadaval?

Toodete saadavust apteegis on võimalik kontrollida Netiapteegi lehelt, toote vaatest klikkides “Saadavus apteegis” nupule.

Millal saab retseptiravimeid osta?

Netiapteegi apteekrid nõustavad patsiente retseptiravimite ostmisel Netiapteegist E-R 9:00-20:00 ja L-P 10:00-20:00

Kus saab kontrollida enda kehtivaid digiretsepte?

Enda ja laste digiretsepte saab kontrollida lehekülgedelt www.eesti.ee ja www.digilugu.ee.

Küsi apteekrilt