ACCU-CHEK ACTIVE VERESUHKRU TESTRIBAD N50

Abivahend


Piirhind €16

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €6.65

Haigekassa 90% soodustusega €4.25

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


18,65 €

0,37 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Ravimivorm / pakend
TESTRIBAD
Kogus pakendis
N50

Tootetutvustus, otstarve
Testribad on mõeldud veresuhkru sisalduse määramiseks värskest kapillaarverest. Kui testriba võetakse vere pealekandmiseks glükomeetrist välja, võib mõõta nii liitiumhepariini- või ammoonium-hepariinkattega verekogumistuubides olevat verd, EDTA-veeniverd, arteriaalset verd kui ka vastsündinu verd.

Kasutamisjuhised
Omadused:
Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.
Testribade aegumise hoiatus. Accu-Chek Active glükomeeter hoiatab teid, kui mõõdate veresuhkru taset aegunud testribaga ja märgib vastavalt ka saadud mõõtmistulemuse.
Seadmeväline proovi lisamine. Vere kandmine testribale siis, kui riba on glükomeetrist eemaldatud, aitab minimeerida glükomeetri verega saastumise ohtu (nt haiglates).
Liiga väikese doosi märguanne. Glükomeeter annab märku, kui testribale kantud vere kogus on liiga väike ja viie sekundi jooksul saate sinna verd juurde lisada…
Loe edasi