Avaleht ACCU-CHEK PERFORMA VERESUHKRU TESTRIBAD N50

ACCU-CHEK PERFORMA VERESUHKRU TESTRIBAD N50

Abivahend

18,65 €

Ravimivorm / pakend
TESTRIBAD
Kogus pakendis
N50

Tooteinfo

Tootetutvustus, otstarve

Testribad Accu-Chek Performa on ette nähtud kasutamiseks glükomeetritega Accu-Chek Performa, Accu-Chek Performa Nano veresuhkru taseme kvantitatiivseks mõõtmiseks värskes kapillaarses täisveres glükoositaseme jälgimise tõhususe abivahendina.

Testribad veresuhkru mõõtmiseks värskest kapillaarverest, arteriaalsest verest või vastsündinu verest ning hüübimatuks muudetud veeniverest. Sobivate antikoagulantide kohta leiate teavet testribade pakendi infolehelt. Glükomeeter sobib veresuhkru mõõtmiseks nii suhkruhaige poolt iseseisvalt kui ka tervishoiutöötaja poolt tervishoiuasutuses.Kasutamisjuhised

Ohutuskontroll. Selleks et saada usaldusväärseid mõõtmistulemusi ja mitte raisata testribasid, teeb glükomeeter mitmeid kvaliteedikontrolli katseid ning vastavaid korrektuure, mis hõlmavad muuhulgas ka järgimisi aspekte: temperatuur, liiga väikese doosi tuvastamine, hematokrit, testribade kahjustused ja testribade aegumine.

Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.

Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 0,6 mikroliitrit verd.

Andmekäitlus. Glükomeetri mällu saab salvestada kuni 500 testi tulemused koos kellaaja ja kuupäevaga, et saaksite paremini oma haiguslugu jälgida.

Keskmiste tulemuste arvutamine. Glükomeeter arvutab 7, 14 ja 30 päeva testide keskmised tulemused.

Mõõtmiste meeldetuletus. Kasutaja saab seada kuni neli automaatset meeldetuletust erinevateks kellaaegadeks päeva jooksul.

Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.

Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.Hoiatused ja ettevaatusabinõud

Tavapärases kasutuses glükomeeter hooldust ei vaja või vajab seda vähe. Süsteem teeb automaatse enesekontrolli igal sisselülitamisel ja teavitab analüüsi teostajat võimalikest tõrgetest.

Accu-Chek Performa testribad sobivad kasutamiseks üksnes Accu-Chek Performa glükomeetriga.Seadme ja pakendi sisu

Süsteemi kuuluvad:

testribad Accu-Chek Performa N50Lisaks:

glükomeeter Accu-Chek Performa koos patareiga

Accu-Chek Performa kontroll-lahusedTootja või tootja volitatud esindaja

Tootja: Roche Diabetes Care GmbH, Saksamaa

Esindaja Eestis: AS Surgitech

Aadress: Pärnu mnt 148, III korrus Tallinn, EstoniaPäritoluriik

Saksamaa

Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake