ACCU-CHEK PERFORMA VERESUHKRU TESTRIBAD N50

Abivahend


Piirhind €16

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €6.65

Haigekassa 90% soodustusega €4.25

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


18,65 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
TESTRIBAD
Kogus pakendis
N50

Tootetutvustus, otstarve
Testribad Accu-Chek Performa on ette nähtud kasutamiseks glükomeetritega Accu-Chek Performa, Accu-Chek Performa Nano veresuhkru taseme kvantitatiivseks mõõtmiseks värskes kapillaarses täisveres glükoositaseme jälgimise tõhususe abivahendina.
Testribad veresuhkru mõõtmiseks värskest kapillaarverest, arteriaalsest verest või vastsündinu verest ning hüübimatuks muudetud veeniverest. Sobivate antikoagulantide kohta leiate teavet testribade pakendi infolehelt. Glükomeeter sobib veresuhkru mõõtmiseks nii suhkruhaige poolt iseseisvalt kui ka tervishoiutöötaja poolt tervishoiuasutuses.

Kasutamisjuhised
Ohutuskontroll. Selleks et saada usaldusväärseid mõõtmistulemusi ja mitte raisata testribasid, teeb glükomeeter mitmeid kvaliteedikontrolli katseid ning vastavaid korrektuure, mis hõlmavad muuhulgas ka järgimisi aspekte: temperatuur, liiga väikese doosi tuvastamine, hematokrit, testribade kahjustused ja testribade aegumine.
Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.
Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 0,6 mikroliitrit verd.
Andmekäitlus. Glükomeetri mällu saab salvestada kuni 500 testi tulemused koos kellaaja ja kuupäevaga, et saaksite paremini oma haiguslugu jälgida.
Keskmiste tulemuste arvutamine. Glükomeeter arvutab 7, 14 ja 30 päeva testide keskmised tulemused.
Mõõtmiste meeldetuletus. Kasutaja saab seada kuni neli automaatset meeldetuletust erinevateks kellaaegadeks päeva jooksul.
Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.
Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tavapärases kasutuses glükomeeter hooldust ei vaja või vajab seda vähe. Süsteem teeb automaatse enesekontrolli igal sisselülitamisel ja teavitab analüüsi teostajat võimalikest tõrgetest.
Accu-Chek Performa testribad sobivad kasutamiseks üksnes Accu-Chek Performa glükomeetriga.

Seadme ja pakendi sisu
Süsteemi kuuluvad:
testribad Accu-Chek Performa N50

Lisaks:
glükomeeter Accu-Chek Performa koos patareiga
Accu-Chek Performa kontroll-lahused

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja: Roche Diabetes Care GmbH, Saksamaa
Esindaja Eestis: AS Surgitech