Apotheka tervisetooted on esindatud ka Circle K teenindusjaamades

24.08.2020

Apotheka alustas koostööd Circle K-ga ja nüüdsest saab 40st Circle K täisteenindusjaamast osta hädavajalikke tervisekaupu, näiteks vitamiine, toidulisandeid, esmaabitooteid ja rasedusteste.

Apotheka frantsiisijuhi Marika Pensa sõnul on inimestele üha olulisem saada lihtsamatele tervisemuredele leevendust võimalikult kiiresti ja mugavalt. „Kuigi professionaalse apteekri nõuannet ei asenda miski, siis saab nüüdsest reisiapteeki täiendada ka teel olles. Loodame, et eestimaalased võtavad traditsioonilise ja hinnatud apteegi ning kaasaegse netiapteegi kõrval omaks ka Circle K teenindusjaamade tervisekaupade kontseptsiooni,“ kommenteeris Marika Pensa.

Circle K esindaja hinnangul laieneb tervisekaupade tootevalik vastavalt tarbijate eelistustele, hooajale ning tagasisidele. „Meie huvi on pakkuda esmaseid tervisekaupu, mida tarbijatel on kõige enam vaja ning mida on vastavalt seadusele lubatud teenindusjaamades müüa. Sellest tulenevalt oleme valmis tootevalikut laiendama ja muutma vastavalt meie klientide tagasisidele. Kindlasti hakkab tootevalik varieeruma vastavalt hooajale – näiteks suvel on haava- ja põletushoolduse toodete valik, talvel suurem immuunsust tugevdavate toodete valik,“ kommenteeris Circle K.

 

Terviseinfo:

  • Uurea – kuiva naha tõhus abimees

    Loe edasi

  • Kõik, mida on vaja teada kätepesust

    Loe edasi

  • Kolm nõuannet, kuidas kõõmamurest vabaneda

    Loe edasi

Kõik postitused