OCTENISEPT HAAVAGEEL 20ML TUUBIS

6,23 €

311,50 €/l


Ravimivorm / pakend
HAAVAGEEL
Kogus pakendis
20ML

Tootetutvustus, otstarve
Octenisept® haavageeli kasutatakse akuutsete nahavigastuste (nt pindmiste haavade ja loikehaavade) ja kergete põletushaavade (nt ka päikesepoletuse) raviks.
Haavad vajavad optimaalseks paranemiseks piisavalt niiskust, sest paranemisprotsessiks peavad naharakud saama poolduda ja liikuda. Niiskes haavakeskkonnas on see kõige paremini võimalik. Lisaks sellele tuleb haava kaitsta nakkuste eest. Octenisept® haavageeli eriline valem võimaldab haava varustada optimaalselt niiskusega ja moodustada kaitsekihi bakterite eest. See kaitsekiht ei lase mikroobidel tungida haava, kuna mikroobid inaktiveeritakse juba geelis. Octenisept® haavageel kaitseb nii (uute) nakatumiste ja põletike eest. Sel moel soodustatakse ja kiirendatakse loomulikku haava paranemist. Octenisept® haavageel on värvitu ja ei kipita pealekandmisel.

Kasutamisjuhised
Vahetult pärast vigastuse teket desinfitseerige haav kõigepealt octenisept® haava desinfitseerimislahusega. Seejärel kandke haavale õhuke kiht geeli. Vajaduse korral pange peale side või plaaste…
Loe edasi