NUK STERIILNE PUDELILUTT ENNEAEGSELE (PIIM, LATEKS) N1

2,14 €

2,14 €/tk


Ravimivorm / pakend
LUTT
Kogus pakendis
N1

Tootetutvustus, otstarve
NUK pudelilutt enneagselt sündinud ja madala sünnikaaluga lapsele
Materjal - lateks. Kasutada ainult arsti järelvalve all ja ainult haiglas. NUK MedicPro pudelilutt on mõeldud kasutamiseks enneagselt sündinud ja madala sünnikaaluga (vähem kui 1750g) laste toitmiseks. Pudelilutt on steriilne ja valmis kasutamiseks.

Kasutamisjuhised
Enne esmakordset kasutamist tuleb lutti 5 minutit keeta ja enne igakordset järgmist kasutamist hoolikalt puhastada ning desinfitseerida. Et vältida luti kahjustumist tuleb keetmisel jälgida küllaldase veetaseme olemasolu anumas. Steriliseerimiseks soovitame kasutada NUK Steriliser Vapo Rapid. Lutti ei või pesta nõudepesumasinas - pesumasina puhastusvahend võib materjali kahjustada! Ei soovita kasutada steriliseerimiseks mikrolaineahju (materjali kahjustamise oht).
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.

Koostisosade loetelu
Materjal - lateks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Kasuta seda toodet alati täiskasvanu järelvalve all. Pidev ja kauakestev vedelike imemine põhjustab hambakahjustusi. Eriti oluline on seda jälgida magustatud jookide nt puu- või aedviljamahlade puhul. Kontrollige enne toitmist alati toidu temperatuuri. Kontrollige otsikut iga kasutamise järel venitades seda igas suunas - eriti lapse hambumise ajal. Vähimategi rebendite, hammustusjälgede või nähtava vananemise korral (kleepuv, väljaveninud, rebenenud), tuleb otsik välja vahetada, kuna sellest võivad eralduda tükikesed ja laps võib need alla neelata. Ohutuse ja hügieeni eesmärgil, vahetage otsikut pärast 1-2 kuu kasutamist. Ärge jätke toitmislutti otsese päiksevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimisvahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks näidatud ajast, kuna lutt võib kahjustuda. Hoidke hügieeniliselt puhtas pimedas ja kuivas kohas. Mitte kasta ravimitesse!
Valmistatud loodusliku kaut?uki lateksist, mis võib põhjustada allergiat.
Nõuanne: Kasutage ainult NUK originaalosi! NUK toode on vastavuses EN 14350 tingimustega.

Säilitamisjuhised
Hoidke hügieeniliselt puhtas ja kuivas kohas. Säilivuse aeg: 4 aastat tootmise ajast.

Tootja
Tootja: MAPA GmbH
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16, 13619 Tallinn.

Päritoluriik
Saksamaa