NUK FC+ LUTIPUDEL 1 CLASSIC KLAAS (LATEKS) 0-6 KUUD 240ML

9,32 €

9,32 €/tk


Ravimivorm / pakend
LUTIPUDEL
Kogus pakendis
240ML

Tootetutvustus, otstarve
NUK Classic klaaspudel First Choice+ latekslutiga, 240 ml
Nr.1 (0-6 kuud), M (keskmine ava: piimasegu)

Tootetutvustus:
NUK Classic klaaspudel First Choice+ latekslutiga, 240 ml
Nr.1 (0-6 kuud), M (keskmine ava: piimasegu)
Valmistatud Saksamaal. BPA-vaba.
Loomulikum toitmine - õnnelikumad lapsed
1.Maksimaalne pehmus. 2. Ennetab koolikute teket. 3. Kliiniliselt testitud.
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.
NUK luttide suuruste kontseptsion:
Nr.1: 0-6 elukuud; Nr.2: 6-18 elukuud.
Erinevate suurustega avad, sõltuvalt toidust:
S väike ava - hästivoolavatele vedelikele, nagu rinnapiim, tee ja vesi
M keskmise suurusega ava - piim, piimasegud
L suur ava - paksemad toidud nt. püree
Oluline teave: Rinnaga toitmine on imikule parim.
NUK toode on vastavuses EN 14350 nõuetega.

Kasutamisjuhised
Kasutamisjuhised:
Toidu valmistamine: Piimatoidu või tee valmistamisel tuleb jälgida toiduaine tootja temperatuuriandmeid. Vitamiinide ja toiteainete säilitamiseks ei tohi temperatuur ületada 60 °C. Tühje või veega/ toiduga täidetud pudeleid ei tohi panna mikrolaineahju (plahvatusoht/
materjali kahjustamise oht). Pudeli sisu võib kuumenemisel plahvatades välja tungida. Ebaühtlasel kuumutamisel tekib põletusoht! Soojendamisel peab pudel alati lahti olema (plahvatusoht). Palume enne igat kasutamist pehmelt pigistada ventilatsioonija joomise ava / pilu ning veenduda, et see on avatud. Toitke ainult tootja poolt soovitatud koguse ja konsistentsiga söögi ja joogiga. Alates 5. elukuust hakake järkjärgult harjutama joogitopsiga. Eelnevalt kuuma vedelikuga täidetud (> 80 ° C) suletud PP pudeli jahtumine võib pudeli jäädavalt deformeerida.

Pudeli, luti ja lisatarvikute puhastamine: Enne esmakordset kasutamist, tuleb pudelit, lutti ja lisadetaile 5 minutit keeta ja enne igakordset järgmist kasutamist hoolikalt puhastada ning desinfitseerida. Keetmisel tuleb jälgida küllaldase veetaseme olemasolu anumas, et vältida luti ja pudeli kahjustumist. Steriliseerimiseks soovitame kasutada NUK Steriliser Vapo Rapid. Pudel tuleb keetmiseks või aurutamiseks (temperatuuril üle 80 °C) osadeks lahti võtta ja lahti jätta, nii väldite deformeerumist. Teatud koostisega joogid (nt. porgandimahl) võivad materjali värvida või kergelt deformeerida (nt tilliseemnetee). Seeläbi pudelit kahjustamata ja muutmata selle kasutuskõlbulikkust ning pudeli ohutust. Lutti ja pudelit ei või pesta nõudepesumasinas - pesumasina puhastusvahend võib materjali kahjustada! Kui kasutada steriliseerimiseks mikrolaineahju siis kasutage ainult NUK Mikrolaineahju Steriliseerijat materjali kahjustuse vältimiseks (järgige sterilisaatori kasutusjuhendit!).

Koostisosade loetelu
Koostisosad:
Materjal: pudel - klaas, lutt - lateks, kork - PP, tihenduseib, rõngas - PP/TPE

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Sinu lapse ohutuse ja tervise huvides: HOIATUS! Kasuta seda toodet alati täiskasvanu järelvalve all. Ära kasuta mitte kunagi toitmislutte rõngaslutina. Pidev ja kauakestev vedelike imemine põhjustab hambakahjustusi. Eriti oluline on seda jälgida magustatud jookide nt puu- või aedviljamahlade puhul. Kontrolli enne toitmist alati toidu temperatuuri.
Kontrollige lutti iga kasutamise järel ja venitage seda igas suunas - eriti lapse hambumise ajal. Vähimategi rebendite, hammustusjälgede või nähtava vananemise korral (kleepuv, väljaveninud, rebenenud), vahetage lutt välja, kuna sellest võivad eralduda tükikesed ja laps võib need alla neelata.
Ohutuse ja hügieeni eesmärgil, vahetage lutt pärast 1-2 kuu kasutamist. Ärge jätke toitmislutti otsese päiksevalguse/soojuse kätte või desinfitseerimisvahendisse (steriliseerimislahus) kauemaks näidatud ajast, kuna lutt võib seeläbi kahjustuda. Hoidke hügieeniliselt puhtas pimedas ja kuivas kohas. Mitte kasta ravimitesse! Kui pudel on seestpoolt kahjustatud (nt kriimustatud), tuleb see hügieenilistel põhjustel väljavahetada. Klaaspudelitele: Klaaspudelid võivad puruneda. Pudelis segamiseks ärge kasutage metalllusikat - tekkida võivad juusmõrad, mis pudeli täitmisel kuuma toiduga põhjustavad selle purunemise. Tihendseibi või kaitsekorgiga toodete puhul: Hoia kõiki kasutuses mitteolevaid koostisosi lastele kättesaamatus kohas. LATEKS-lutt: Valmistatud loodusliku kautšuki lateksist, mis võib põhjustada allergiat.
Nõuanne: Kasutage ainult NUK originaalosi.

Säilitamisjuhised
Viimane müügikuupäev: toodet võib kasutada 4 aasta jooksul alates valmistamise kuupäevast, mis on märgitud pakendil.

Tootja
MAPA GmbH
Maaletooja: German Product Estonia OÜ, Punane 16, Tallinn: Harju, +372 6098030

Päritoluriik
Saksamaa