ECOSH C-VITAMIIN + KIBUVITS KAPSLID N90

Toidulisand

15,70 €

0,17 €/tk


Toimeaine / Koostis
C-vitamiin, puruststud kibuvitsa mari
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N90

Tootetutvustus
C-vitamiin e. L- askorbiinhape on vees lahustuv oksüdatsiooniprotsesse pidurdav vitamiin. C-vitamiin on võimas säilitusaine e. antioksüdant, mis võitleb vabade radikaalide vastu kaitstes rakke ja kudesid. Praegusel stressirohkel ajal elades peaksime leidma võimaluse C-vitamiini juurde võtmiseks.

C-vitamiin aitab kaasa immuun- ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele, kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest ning vähendab väsimust ja kurnatust. Lisaks suurendab C-vitamiin raua imendumist ning aitab kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.

C-vitamiin on väga oluline sidekoe, naha, kõõluste ja kõhre moodustumiseks ning mis eriti tähtis kollageeni sünteesiks. Kollageen on meie naha ja sidekudede tähtis valguline koostisaine, mis aitab säilitada naha ja veresoonte elastsust ja vastupidavust. Kollageen hoiab keha justkui liimina koos ning vooderdab siseelundite, naha ja veresoonte seinu. Kollageeni sisaldavad silelihaskoed, veresooned, seedetrakt, süda, sapipõis, põis, neerud ning lõpetades juuste ja küüntega. Küllaldane kogus C-vitamiini on kvaliteetse kollageeni sünteesi üheks võtmefaktoriks.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
2 -4 kapslit päevas koos tasakaalustatud toiduga vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada veega. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus:

2 kapslit / % NRV*

C-vitamiin 800 mg / 1000 %*

Purustatud kibuvitsa mari 200 mg

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
C – vitamiin (L-askorbiinhape), purustatud kibuvitsa (Rosa canina) mari, taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan).

Hoiatused
Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Netokogus
90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, netokogus 45g.

Tootja, pakendaja, turustaja
Ecosh Life OÜ

Päritoluriik
Eesti