DOPPELHERZ AKTIV OMEGA-3 1400MG N30 MEREKALAÕLI KAPSLID

13,50 €


Toimeaine / Koostis
Oomega-3 rasvhapped, vitamiin E
Toimeaine kogus
1400 MG
Ravimivorm / pakend
CAPS
Kogus pakendis
N30

Tootetutvustus
Suure oomega-3 rasvhapete sisaldusega toidulisand.

Doppelherzi kapslid sisaldavad 1400 milligrammis merekalaõlis 35% oomega-3 rasvhappeid. Piisab ühest kapslist päevas, et varustada organismi väärtuslike rasvhapetega. Kapslid sisaldavad merekalaõlist saadud oomega-3 rasvhappeid kontsentreeritud kujul (35%) ja E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
Oomega-3 rasvhapped eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA) aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele. Kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse vähemalt 250 mg EPA-d ja DHA-d.

Tasakaalustamata toit sisaldab tihtipeale liiga palju küllastatud rasvhappeid, loomseid rasvu või kolesterooli. Polüküllastumata oomega-3 rasvhappeid tarbitakse seevastu sageli liiga vähe. Soovitatav on kaks korda nädalas süüa külmaveekala, mis sisaldab suures koguses oomega-3 rasvhappeid. Aga tihti inimesed ei soovi või ei saa nii palju kala süüa. Oluline on anda kehale toiduga piisavas koguses ja regulaarselt polüküllastumata rasvhappeid. Oomega-3 rasvhapped on oluline osa südamesõbralikust toitumisest.

Laktoosi- ja gluteenivaba.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: 1 kapsel päevas katki närimata piisava koguse vedelikuga sisse võtta.

Sisaldus päevase annuse kohta
Päevane annus 1 kapsel sisaldab:
Oomega-3 rasvhappeid sisaldav merekaladest saadud kontsentraat 1400 mg (**), millest: eikosapentaeenhapet (EPA) 285 mg, dokosaheksaeenhapet (DHA) 190 mg (Oomega-3 rasvhappeid kokku 485 mg); Vitamiin E 20 mg alfa-TE (167%*).
*%NRV - protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel
**EL soovitus puudub

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Koostisosad: Oomega-3 rasvhappeid sisaldav MEREKALAÕLIST saadud kontsentraat (71 %), zhelatiin (veis), niiskusesäilitaja glütserool, D,L-alfa-tokoferüülatsetaat (vitamiin E).

Hoiatused
Tähelepanu! Kapslid ei sobi lastele ja neelamisraskustega inimestele. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida valguse eest kaitstult temperatuuril kuni 25 C?.

Netokogus
30 kapslit = 59,2 g.

Tootja, pakendaja, turustaja
Turustaja: AS Sirowa Tallinn, Salve 2C, Tallinn 11612; Tel 6 830 700

Päritoluriik
Saksamaa