BIONIKE TRIDERM LENIL+ DERMATIIDI JA EKSEEMI RAVIKREEM 50ML

18,86 €
Toode on hetkel laost otsas

Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
50ML

  • -25%

Tootetutvustus, otstarve
Meditsiiniseade.
SÄILITUSAINETEVABA • GLUTEENIVABA • LÕHNAAINETEVABA • NIKKEL-TESTITUD

Atoopilise dermatiidi, kontaktdermatiidi (ärritava ja allergilise) ja seborroilise dermatiidi sümptomaatilise raviks. Kasutades kreemi samaaegselt koos medikamentoosse raviga, on see soovitatav nahapõletiku, eriti ekseemi puhul kasutamiseks. Põhinedes patenteeritud antioksüdatiivsetel toimeainetel, kaitseb see nahka põletikku stimuleerivate vabade radikaalide poolt põhjustatava rakukahjustuse eest. Aitab kiiresti taastada epidermaalse barjääri tasakaalustatud seisundi, vähendades punetust, põletustunnet ja sügelust.

Triderm Lentil+ on meditsiiniseade, mis mõeldud atoopilise dermatiidi, kontaktdermatiidi (ärritava ja allergilise) ja seborroilise dermatiidi paikseks sümptomaatiliseks raviks. Sünergiline toime farmakoloogilise raviga, mistõttu on soovitatav kasutamiseks nahapõletiku, eriti ekseemi korral.

Patenteeritud toimeaine antioksüdatiivne toime kaitseb nahka põletikku soodustavate vabade radikaalide poolt põhjustatava rakukahjustuse eest. Tänu rahustavate ja pehmendavate koostisosade kombineeritud toimele soodustab kreem epidermaalse barjääri tasakaalu ja terviklikkuse kiiret taastumist, vähendades samal ajal punetust, põletustunnet ja sügelust. Ei sisalda lõhna- ega säilitusaineid ning on nikkel-testitud, mistõttu toode on hästi talutav ka inimestel, kes on nende ainete suhtes allergilised. Kreem on meeldiv ja mugavalt pealekantav, tõstes kliendi rahulolu. Kasulik pediaatrias, dermatoloogias, töötervishoius ja allergoloogias.

Kõrvaltoimed: Aeg-ajalt on teavitatud juhtumitest, kus peale kreemi kasutamist on esinenud põletustunne ja punetus, eriti tundliku nahaga isikutel nagu lapsed ja vastsündinud. Mõõdukas põletustunne võib olla esimakordsel kasutamisel normaalne. Kui põletustunne püsib kaua, tuleks lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga. Mitte kasutada juhul, kui olete tundlik mõne koostisaine suhtes.

Koostoimed: Triderm Lenil+ ei sega dermatiidi raviks kasutatavat tavapärast farmakoloogilist ravi, vaid toimib sellega pigem sünergiliselt. Igal juhul pidage alati enne toote kasutamist koos teiste ravimitega nõu oma arstiga. Dermatiidile kalduva naha korral on sümtomite taandumisel soovitatav kasutada Triderm kehaemulsiooni. Puhastamiseks on soovitatav kasutada Triderm vanni- ja dushiõli, Triderm Oil shampooni ja Triderm Dermomilk puhastajat. Mähkmete vahetamisel või kokkupuutest kinnaste, kaitsvate vahendite ning ärritavate ja sensibiliseerivate ainete tõttu tekkiva ärrituse minimeerimiseks on soovitatav kasutada peale Triderm Lenil+ pealekandmist kreeme nagu Triderm Zeta 10% tsinkoksiidi vaht ja Triderm Cinque kaitsekreem.

Kasutamisjuhised
Kanda kahjustatud nahapiirkondadele kaks korda päevas kuni sümptomite kadumiseni, või vastavalt arsti soovitustele.

Koostisosade loetelu
furfurüülpalmitaat, bisabolool, vitamiin E atsetaat, fütosfingosiin, superoksiid-dismutaas, 18 ß-glütsürretiinhape.

Abiained: emulgaatorid, deioniseeritud filtreeritud vesi q.s. kuni 100.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vältida kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputada rohke külma veega. Kasutada vigastamata nahal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärrituse tekkimisel lõpetada kasutamine ja konsulteerida arstiga.

Säilitamistingimused
Hoida toatemperatuuril, kuivas kohas. Ärge jätke päikese või äärmusliku külma kätte.

Seadme ja pakendi sisu
50ml

Tootja või tootja volitatud esindaja
Tootja/vastutav isik: ICIM International, Via Peloritana, 28-20024 Milano Garbagnate, Itaalia. http://www.bionike.it
Maaletooja/levitaja: Allium UPI OÜ, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Eesti.

Päritoluriik
Itaalia