VIVISCAL VITAMIINID NAISTELE JUUKSEKASVU PARANDAV N60

Toidulisand

49,99 €

0,83 €/tk


Ravimivorm / pakend
VITAMIINID
Kogus pakendis
N60

Tootetutvustus
Viviscali Extra Strength tootesarja vitamiinidega toidulisandid naistele toidavad õhukesi juukseid ja soodustavad olemasolevate juuste kasvu seespidiselt.

Igapäevane stress, hormonaalsed muutused, halb toitumine, vanus, menopaus, rasedusjärgne periood, pärilikkus, ravimid ning keskkonnast ja liigsest juuksehooldustoodete kasutamisest tulenevad kahjustused võivad mõjutada juuste tervist ning põhjustada murdumist ja liigsetväljalangemist. Seetõttu on oluline tagada, et juuksed ja peanahk oleksid terved, niisutatud ning toidetud, et säilitada tervislikuks juuksekasvuks sobiv keskkond.

Viviscalis me mõistame juukseid. Viviscal juuksekasv ja juuksehooldusprogrammid pakuvad erinevaid võimalusi, kuidas toita oma juukseid sees- ning välispidiselt. Viviscali Extra Strength toidulisandid varustavad juuksejuuri oluliste toitainetega, et pikendada juuste kasvutsükli anageeni etappi (kasv), toites hõrenevaid juukseid ja soodustades juuksekasvu.

Juuste tervis algab seespoolt. Kui teie toitumiskava ei sisalda vajalikke toitaineid, sealhulgas vitamiine, mineraale või valke, võib see mõjutada juuste seisundit ja tugevust.
Viviscali Extra Strength toidulisandid sisaldavad eksklusiivset merest pärinevat kompleksi AminoMar®, samuti biotiini, tsinki, C-vitamiini, põldosjaekstrakti ja rauda, mis toidavad juukseid seespidiselt.

Kasutage Viviscali Extra Strength juuksekasvu toidulisandeid osana täielikust Viviscali tootesarjast, mis pakub ainulaadset kahemõõtmelist juuksehooldussüsteemi, ühendades endas mõlema maailma parimad osad. Viviscal pakub teaduslikult formuleeritud tooteid, mis soodustavad tervislikku juuste kasvu seespidiselt (Viviscali Extra Strength toidulisandid) pluss imelisi juuksed välispidiselt (tihendav eliksiir, tihendav šampoon ja tihendav palsam) ning pakuvad isegi kiiremat kaitset tihedamana näivate juuste jaoks (Conceal & Densify Volumizing Fibers).

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Võtke kaks tabletti päevas vähemalt 3-6 kuu jooksul (üks tablett hommikul ja üks tablett õhtul) koos veega pärast sööki. Võtke osana täielikust Viviscali programmist vastavalt nõutule. Viviscali tablette on lihtne alla neelata. Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada!

Sisaldus päevase annuse kohta
Kaks tabletti sisaldab: Kogus NRV %

Merelist päritolu valkude kompleks (AminoMar C™) 600mg
C-vitamiin 77mg 96%
Niatsiin 16mg 100%
Biotiin 156ug 312%
Raud 13.6mg 97%
Tsink 14.9mg 149%
Osja ekstrakt 49mg
Hirsiekstrakt 10mg

***NRV = EÜ päevane võrdluskogus

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
Marine Protein Complex (AminoMar C™) (FISH/MOLLUSCS), Bulking Agents (Microcrystalline Cellulose, Cross-linked Sodium Carboxy Methyl Cellulose), Vitamin C (L-ascorbic acid), Maltodextrin, Common Horsetail (Equisetum arvense L.) Extract, Ferrous Fumarate, Glazing Agents (Hydroxypropyl Methyl Cellulose, Glycerol), Anti-Caking Agents (Silicon Dioxide, Magnesium Salts of Fatty Acids), Zinc Oxide, Niancin (as Nicotinamide (Vitamin B3)), Acerola (Malpighia glabra L.) Fruit Powder, Millet Seed Extract, Silicon Dioxide, Orange Flavouring, Modified Starch, D-Biotin

- Toode sisaldab kala/molluskeid

Hoiatused
Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada! Toidulisandit ei kasutata tervisliku toitumise asendajana. Toode sisaldab rauda, mis liigse manustamine korral võib olla ohtlik lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Liigne raua tarbimine võib tundlikel inimestel põhjustada kerget kõhuärritust.Ei soovitata rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele.

Netokogus
60 tk

Tootja, pakendaja, turustaja
Esindaja: Vincent Holding OÜ, Valukoja tn 7/1 Tallinn Harjumaa, 11415, Estonia

Päritoluriik
Inglismaa