SYSTANE GEL DROPS LIBESTAV SILMAGEEL 10ML

15,88 €

1588,00 €/l


Ravimivorm / pakend
SILMAGEEL
Kogus pakendis
10ML

Tootetutvustus, otstarve
SYSTANE® GEL DROPS libestav silmageel on spetsiaalselt loodud silma pinna taastamiseks ja libestamiseks. Geeli tihedam koostis tagab pikaajalisema kaitse kui silmatilgad. Geel tekitab ajutist udust nägemist. Sobib kasutamiseks pigem ÖÖSEKS, et niisutada ja libestada silmi magamise ajal, et silmalaud ei hõõruks silmi magamise ajal või kui silmalaud vajuvad magades lahti. Võib kasutada ka päeval ent tuleks arvestada, et nägemine on mõnda aega udune.

SYSTANE® GEL DROPS libestav silmageel pakub leevendust kuivast silmast tingitud keskmiste kuni tugevate sümptomite puhul. Taastab pisarakile vee- ja limakihi.

Silmade kuivust võib esineda peale ekraanide kasutamist, kontaktläätsede kandmisest, konditsioneeritud ja kuivades ruumides viibimisest, stressi, hormonaalsete muudatuste tõttu. Samuti tekitavad silmade kuivust mõned ravimid ja ravimite koostoimed, kaasuvad haigused, vananemine. Kuivust võib esineda ka peale silmaoperatsiooni ja -traumat.

www.systane.ee

Kasutamisjuhised
SYSTANE® GEL DROPS libestav silmageel on pigem öiseks kasutamiseks, kuna koostis on geeljas.

Tilgutada 1-2 tilka mõlemasse silma enne magama minekut. Peale tilgutamist silmi pilgutada, et silmatilgad leviksid silma pinnal laiali.

Vajadusel võib silmageeli kasutada ka päeva jooksul ent geel võib põhjustada ajutist udust nägemist, mis möödub umbes 20 minuti jooksul.

Mitte kasutada koos kontaktläätsedega.

Enne kasutamist pudelit loksutada.

Koostisosade loetelu
SYSTANE® GEL DROPS libestava silmageeli koostisesse kuuluvad aktiivsed koostisosad polüetüleenglükool 400 0,4%, propüleenglükool 0,3%; mitteaktiivsed koostisosad aminometüülpropanool, boorhape, dinaatriumedetaat, hüdroksüpropüül-guar, säilitusaine POLYQUAD® (polükvaternium-1) 0,001%, kaaliumkloriid, naatriumkloriid, sorbitool, vesi.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Inimesed, kellel esineb allergia SYSTANE® GEL DROPS libestava silmageeli ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks toodet kasutada. On oluline, et järgiksite silmaarsti ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks.
Ärge puudutage tilguti otsaga mingeid pindu ega silma, silmalauge, sest toode võib saastuda. Sulgege pudel kindlalt korgiga kohe pärast kasutamist.
Ärge kasutage toodet, kui silmatilkade värvus on muutunud.
Ärge kasutage toodet pärast aegumistähtaja lõppu.
Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Pärast avamist on toode kasutamiskõlblik 3 kuud.
Visata kogu järele jäänud lahus ära 3 kuud peale esmast avamist.
Hoida toatemperatuuril.
Hoida pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil lahust ei kasutata.

Seadme ja pakendi sisu
SYSTANE® GEL DROPS libestavate silmatilkade pakendi suurus on 10 ml.

Tootja või tootja volitatud esindaja
ENTAFARMA UAB
Klonėnų vs. 1, LT-19156 Širvintai dist., Leedu
Phone: +37038233001. Email: info@entafarma.lt

Päritoluriik
USA