Avaleht SANDITAN PANAZYM-CREAM 20ML

SANDITAN PANAZYM-CREAM 20ML

8,69 €

Toimeaine / Koostis
Ensüüme sisaldav haavasalv
Ravimivorm / pakend
KREEM
Kogus pakendis
20ML

Tooteinfo

SunDitan Panazym-CreamKreem on hästi talutav. Selles sisalduvad ensüümid - pankretaiin (sisald.kümotrüpsiin/trüpsiin) ja papaiin on bioloogilised lisandid, mida tuntakse nende dermatoloogiliste omaduste tõttu juba pikka aega.

Sama kehtib A- ja E-vitamiini kohta, tuues esile nende rakke kaitsvat toimet.Need dermatoloogiliselt ja suurepäraselt harmoniseeruvad koostisained hooldavad kahjustunud nahka nekrootilise koe proteolüütilise lagundamisega, toetades nii pehme ja terve naha teket.

Kaitsevad nahakahjustuse korral nahale kahjulike ainete eest. Taastavad nahka toetades loomulikku taastumisprotsessi.Kasutamine: manustada ohtralt SanDitan Panazym-kreemi nahale ja jaotada see ettevaatlikult soovitud piirkonda.Toode ei mõju ärritavalt, seetõttu võib seda ilma probleemideta manustada mitu korda päevas.Tähelepanu: vaid välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet silmadega.Koostisained: PEG - hüdrogeenitud kastoorõli (Macrogol 1550/300), polüsorbaat 80, tokoferoolatsetaat (E-vitamiin), retinüülpalmitaat (A-vitamiin), pankreatiin (koos proteaasi, amülaasi, lipaasi, trüpsiini ja kümotrüpsiiniga), papaiin.Pakendi suurus: 20ml tuubTootja: Veyx-Pharma, Saksamaa.Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria, Harju mk, Laagri.Saadavus

    Laeme andmeid, palun oodake