ORLIMAN HÜPPELIIGESE ORTOOS TOB-500B S2

Abivahend


Piirhind €45

Haigekassa 50% soodustusega -

Haigekassa 75% soodustusega €6.315

Haigekassa 90% soodustusega €2.526

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


25,26 €

25,26 €/tk

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Ravimivorm / pakend
HÜPPELIIGESE TUGI

Tootetutvustus, otstarve
Suurus 2

Antud toode vastab Euroopa Meditsiiniseadme direktiividele 93/42/CEE(RD. 1591/2009). Riskianalüüsi (UNE EN ISO 14971) riskifaktorid on minimaliseeritud. Uuringud on läbi viidud kooskõlas Euroopa regulatsiooniga UNE-EN ISO 22523 (proteesid ja ortoosid).
Ortoos on valmistatud pehmest ja vastupidavast materjalist, ristamisi fikseeritavate takjapaeltega.
NÄIDUSTUSED: Mõõdukad traumad, nihestused, spordivigastuste ennetamine.

Suurused, ümbermõõt tuleb mõõta 2 cm pahkluust ülevalt poolt
1 - <19 cm
2 - 19-20 cm
3 - 20-23 cm
4 - 23-25 cm
5 - >25 cm

Kasutamisjuhised
Ortoosi tuleb paigaldada 90-kraadise nurga all, veidi pahupidi pööratuna (biomehaaniline puhkeasend). Asetage ortoos nii, et tume (suurema kompressiooni) ala toetab kanda, hoides ära liigese soovimatut liikumist. Tõmmake ja fikseerige kinnitusklambrid jalalaba välisküljel, suunates tõmbejõudu sissepoole. Siduge elastne pael ümber jalalaba, kattes alumise keerdu ja kinnitades teisel poolel Velcro abil. Veenduge, et ortoos ei pigista ega jäta nahale ärrituse/punetuse jälge. Ebamugavuste ilmnemisel eemaldage ortoos.
NB! Toote kasutamist peab olema soovitanud arst, abivahendi spetsialist, füsioterapeut, tegevusterapeut. Toote õige suuruse valik suurendab raviefektiivsust ja pikendab toote kasutusiga. Jälgige pakendil olevat joonist suuruse mõõtmiseks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Ortoos on valmistatud tuleohtlikust materjalist. Ära hoia ortoosi lahtise leegi läheduses või kohas, kus ortoos võib kergesti süttida. Toode on valmistatud hüpoallergeensest materjalist. Allergilise reaktsiooni ilmnemisel eemaldage toode ja pöörduge arsti poole. Kui toodet kantakse pikemaajaliselt ja tekib oht nahaärritusele seoses higistamisega, soovitame kasutada õhukest puuvillasukka. Ortoos on vastunäidustatud lahtiste haavade korral ja tursete esinemisel.
NB! Ortoos on mõeldud kasutamiseks meditsiinilise näidustuse olemasolul. Juhul, kui toote kasutamise vajadus jääb ära, hoidke ortoos pakendis, takjakinnitused suletuna. Toote äraviskamisel järgige jäätmete sorteerimisreegleid.

Seadme ja pakendi sisu
Ortoos, originaal kasutusjuhend, eesti keelne kasutusjuhend

Tootja või tootja volitatud esindaja
OÜ Rehabilitatsiooniabi
Tulika 19
Tallinn 10613
www.abivahendid.ee
info@abivahendid.ee

Päritoluriik
Hispaania