MEPITEL HAAVAVÕRK SILIKOONIGA 5X7,5CM N10

Abivahend


Piirhind €16.01

Haigekassa 50% soodustusega €17.24

Haigekassa 75% soodustusega -

Haigekassa 90% soodustusega -

Haigekassa 100% soodustusega -

Retseptiravimite soodustuste kohta leiate infot siit


25,25 €

Toote ost on võimalik soodustingimustel vastava retsepti olemasolul, toote soodustingimustel ostmiseks sisenege palun retseptimüügi keskkonda

Ravimivorm / pakend
HAAVAVÕRK
Kogus pakendis
N10

Tootetutvustus, otstarve
Mepitel haavavõrk.
Silikoonkihiga kaetud polüamiidist haavakaitsevõrk.

Toime: Mepitel kleepub ainult tervele nahale kuid ei kleepu niiskele haavale. Kaitseb haava ümbritsevat nahka vigastuste eest. Plaastri vahetus toimub valutult ja granulatsioonkude vigastamata. Kaitseb haava ümbritsevat nahka matseratsiooniohu eest.

Näidustused: valulikud haavad ja haavandid, marrastused, hõõrdumised, operatsioonihaavad, II astme põletused, villid, rebendid, diabeetilised haavandid, lamatised, säärehaavandid.

Kasutamisjuhised
Kasutamine: puhastage haav ja kuivatage haava ümbrus. Asetage Mepitel haavale nii, et sellest ulatuks vähemalt 1cm ümbritsevale nahale. Mepitel´i on võimalik lõigata sobiva suurusega tükkideks. Plaastrit võib kasutada koos raviainetega (Mepitel´i all või peal). Mepitel´i peale asetage absorbeeriv haavapadi ja fikseerige sideme või kinnitusplaastriga. Võib kasutada kompressioonsidemete all.
Mepitel võib olla haaval mitu päeva sõltuvalt haava seisundist (haavaeritis peab plaastrist läbi pääsema ja avaused ei tohi ummistuda). Absorbeerivat haavapatja vahetage vastavalt vajadusele, Mepitel´i haaval vahetamata.
Mepitel on ühekordseks kasutuseks.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Tähelepanu! Mepitel on ühekordseks kasutuseks. Kasutades Mepitel´i verejooksuga haaval asetage plaastrile niiske absorbeeriv side. Kasutades Mepitel´i villide kaitseks, vahetage plaastrit kõige varem viie päeva pärast.
Põletiku tunnuste korral pöörduge arsti poole.

Seadme ja pakendi sisu
Silikoonkihiga kaetud polüamiidist haavakaitsevõrk.
Steriiliselt pakendatud.

Tootja või tootja volitatud esindaja
Maaletooja: MÖLNLYCKE HEALTH CARE OÜ, Vabaõhumuuseumi tee 4 Tallinn 13522, tel.+3726711520.

Päritoluriik
Rootsi